Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

40 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

09 sty 2019 - 11:45:16

U mnie naturalne rzeczy zdziałały cuda :) Pice drożdży, siemienia lnianego, oleju lnianego. Do tego wcierki ziołowe - z czarnej rzepy, capitavit, z kozieradki. Na efekty trzeba długo czekać i trochę popracowac, ale na pewno warto!

jak wzmocnić włosy???????

15 sty 2019 - 17:08:43

Hej dziewczyny,
proszę Was o radę.. Może któraś z Was miała podobnie:
3 miesiące temu urodziłam synka :D
Od porodu włosy strasznie zaczęły mi wypadać :( jako że karmię piersią szukam jakichś naturalnych sposobów, które pomogłyby mi poprawić kondycję skóry głowy i włosów, a przede wszystkim powstrzymałby wypadanie.
Kiedyś próbowałam już oliwy, jajek, czy nawet wywary ze skrzypu. Pomagało trochę na wzmocnienie włosów, ale raczej bez szału. Tym razem chciałam spróbować czegoś może mniej oczywistego i znalazłam tutaj https://www.zadbanewlosy.pl/domowe-sposoby-na-wypadanie-wlosow przepis na koktajl z siemienia lnianego. Co o tym sądzicie. Mam akurat w domu dużo siemienia - zostało po problemach trawiennych babci :D
Czy któraś z Was już próbowała? Czy zachód z koktajlem warty jest efektów? I najważniejsze czy taki zabieg nie będzie jakoś niekorzystnie wpływał na syka? wiecie wszystko ma w sobie alergeny - czy np. siemię lniane nie wywoła alergii itp?

jak wzmocnić włosy???????

26 gru 2019 - 11:27:04

Cześć dziewczyny :)
Przeczytałam wasze problemy odnośnie włosów, na wstępie poradzę udać się do endykrynologa, sprawdzić sobie poziom hormonów. Moja przygoda z wypadaniem włosów wręcz garściami zaczęła się właśnie od tego ,że dowiedziałam się , że choruję na niedoczynność tarczycy. Wtedy to się zaczęły przeboje, włosy wypadały jak szalone, przesuszona skóra na całym ciele ale i bardzo ale to bardzo kruche paznokcie, Zjadałam garściami reklamowane tabletki, morze odżywek gotowych i robionych przeze mnie nie na wiele się z dają. Szczerze ...wyrzucone w błoto pieniądzę. Z czasem poddałam się i poszłam do naprawdę dobrego dermatologa. Przepisał mi Amocom Forte C, to saszetki do picia....Zaczęłam więc pić od ponad roku, do tego cynk w tabletkach , to na włosy . Natomiast na paznokcie wcieram Novophane to delikatny krem do paznokci . Oczywiscie to wszystko biorę jednoczeście, jest juz o wiele lepiej. Gorzej jesienia i zimą kiedy to spadają wszystkie witaminy i pierwiastki w organizmie , ale zdązyłam się juz do tego przygotować... :D Tak wiec mam nadzieję ze moja informacja coś wam pomoże. Pamietajcie dziewczyny najpierw zacznijcie od wew , organizmu a później na zew. :)
Aha jeszcze jedno ja odwazyłam sie i przeszłam się też do trychologa. Mam zaprzyjaźnioną fryzjerkę co w tym się specjalizuje, po badaniu okazało się , że przez moją skórę na głowie , nie mogą przebić sie nowe włoski...Zrobiona mi peeling skóry głowy naturalnymi ziołowymi olejkami(dodam bardzoo przyjemna sprawa) od tam tej chwili , mam świeże odrastajace włoski, wzmocniły się i ciut mnie już wypadają. Tak więc dziewczyny polecam przemyślec najpierw gdzie może tkwić problem , a później zasięgnąc porady.
Powodzenia i w razie pytań piszcie śmiało :)

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

jak wzmocnić włosy???????

01 lut 2020 - 10:00:20

Hejka. Ograniczylam ostatnio używanie prostownicy oraz lokówki. Mają dość kiepski wpływ na włosy i zauważyłam, ze jak używałam ich czesto to moje włosy nie prezentowały się zbyt dobrze oraz miały tendencję do wysuszania się. Niekoniecznie mi się to podobało, tak więc postanowiłam kupić sobie termoloki i polecam bo nie traktuje się włosów taką wysoką temperaturą, a jednocześnie potrafią znacznie unieść włosy u podstawy tak wieć wyglądają naprawdę dobrze :)

No i warto zadbać o suplementację, szczególnie jeśli Wasza dieta pozostawia wiele do życzenia. Stosowanie takich tabletek od wewnątrz ma bardzo dobre działanie dla stanu włosów. Bardzo dobry skład mają <moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-02-15 16:57 przez moderator.

jak wzmocnić włosy???????

10 lut 2020 - 14:59:35

Mi w odbudowie włosów pomogła domowa maseczka proteinowa. Z resztą tutaj możesz więcej o niej poczytać: https://rycynowy.pl/odzywka-proteinowa/. Włascie koleżanka mi poleciła ten artykuł, odżywkę przetesowałam i po miesiącu widzę coraz to lepsze efekty. Wiadomo, że z włosami tak już jest, że pierwsze efekty są widoczne nieco później co jest związane z fazą wzrostu włosa.

jak wzmocnić włosy???????

11 lut 2020 - 15:05:18

Też brałam Merz Spezial, bo mi poleciła dermatolog. Brałam kilka miesięcy i pomogły. Inwestuję też w droższe kosmetyki, nie te dostępne w drogeriach, bo niestety różnica jest kolosalna. Szampon, odżywkę i maski kupuję w sklepie fryzjerskim lub w hurtowni, czasami mi się zdarza zamówić przez Internet jak znajdę niższą cenę. Olejek rycynowy też jest spoko. Podobno też jest dobra odżywka z piwa i jajka, z żółtka chyba. ;)

jak wzmocnić włosy???????

10 sie 2020 - 11:26:51

Szukasz najlepszych produktów dla swoich włosów? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Authentic Beauty Concept.

jak wzmocnić włosy???????

24 wrz 2020 - 15:04:28

Ja chodzę do fryzjera na zabiegi regeneracyjne. Tutaj możecie poczytać: https://www.saloncolette.com/fryzjer-damski naprawdę świetne są efekty ;)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

jak wzmocnić włosy???????

09 lis 2020 - 15:49:53

Ja zaczęłam od tego, że poczytałam jakie są dobre farby do włosów, najlepiej takie, które nie niszą ich. Dużo to pomogło w kondycji moich włosów.

jak wzmocnić włosy???????

03 gru 2020 - 14:52:51

Kiedy mi zaczęły lecieć włosy i paznokcie to najpierw zaczęłam pić skrzyp. I to działa ale na efekty niestety trzeba długo czekać. Później dorzuciłam do tego jeszcze biotynę w tabletkach a na paznokcie zaczęłam nakładać odżywkę Bio Power z Eveline. I powiem Ci że taka cała kuracja mega mi wzmocniła włosy i paznokcie.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

jak wzmocnić włosy???????

02 cze 2021 - 13:52:09

Dla mnie najbardziej pomocny okazał się kolagen w tabletkach, z tym że trzeba go brać regularnie i efekty pokazują się w zależności od tego jakie kto ma niedobory. Ja zamawiam swój z eBay. Pomógł mi również na rozdwajające się paznokcie i słabe rzęsy więc to był dodatkowy plus ;)
Spotkałam się również z informacjami, że wcieranie olejku rycynowego, również w brwi i rzęsy (ostrożnie oczywiście) pomaga na porost nowych włosów, ale sama nie próbowałam.

Jesli chodzi o kuracje kosmetyczne, to od dawna nie chodzę do fryzjerów na zabiegi Taniej i wygodniej jest przeprowadzić sobie je w domu. Polecam szczególnie Olaplex https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/-Olaplex-No.-0-155-ml/1857




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-08 11:46 przez mmass.

jak wzmocnić włosy???????

10 maj 2022 - 10:24:06

Wcierki są spoko

jak wzmocnić włosy???????

13 maj 2022 - 14:16:00

Wcierki sa w porzadku i biotyna

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

jak wzmocnić włosy???????

14 maj 2022 - 10:09:56

Najlepszym źródłem biotyny są m.in.:
-produkty pochodzenia roślinnego – produkty zbożowe pełnoziarniste, mąka sojowa, warzywa (pomidory, szpinak, marchew), grzyby, orzechy (ziemne, migdały, włoskie)
-produkty pochodzenia zwierzęcego – żółtko jajek, sery, masło, wątroba, sardynki, kraby.
Czyli naturalnie w pożywieniu codziennie dostarczamy sobie odpowiednią ilość wit. B7.
Jeśli chcemy już stosować suplementację, to nie łykajmy 5 tabl. biotyny dziennie, zastąpmy to np. krzemem, niacyną, kwasem foliowym(on jest mega istotny dla naszego organizmu, nie tylko dla kobiet w ciąży), cynkiem, żelazem, miedzią.

Poza tym poleca naturalne kosmetyki do włosów o dobrym skłądzie:
https://produktybonifraterskie.pl/rosliny-i-ziola-na-wzmocnienie-wlosow/

U mnie świetnie sprawdzają się kosmetyki od ojców Bonifratrów :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-05-27 12:38 przez adelka28.

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

24 maj 2022 - 17:03:01

Suplementy są bardzo ważne, zacznij je brać, a na pewno zobaczysz świetne efekty. Ja od siebie polecam tabletki http://bit.ly/3v5uyGp są warte swojej ceny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie włosów