Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

14 kwi 2015 - 14:24:21

dziewczyny miałam to samo ;) od ok 2 msc stosuje szampon Pharmaceris na porost wlosow. Wlosy po nim sa suche i konieczna jest odzywka, zle sie rozczesuja ALE wlosy zdecydowanie mniej wypadaja. Stosuje tez olejek do wlosow KHADI kupiłam go na jakiejs stronie internetowej. I tym olejkiem nacieram skore glowy ;)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

21 kwi 2015 - 00:01:26

Mi na poprawę kondycji włosów najbardziej pomogła dietka i oczyszczanie. Zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to, co w siebie wrzucam. Początkowo ze względu na wagę, ale nawet jak zrzuciłam, to zostałam przy zdrowym jedzeniu, bo pomaga też na skórę, włosy! Trzeba wcinać witaminy A, B, D, E, minerały. A nawet jak ktoś tego nie robi i nie ma zamiaru, to może się wspomagać suplementami. Np. moja siora jest trochę leniwa i nie chce jej się codziennie przygotowywać pełnowartościowych posiłków, ale łyka codziennie Bio silicę, taki suplement na włosy i faktycznie daje radę, dlatego że ma w składzie wszystko, czego trzeba.

jak wzmocnić włosy???????

21 kwi 2015 - 10:07:08

próbowałaś jakichś ampułek na włosy? miałam tak samo jak Ty i mi bardzo pomogł http://trena.pl/kuracje/1224-matrix-biolage-fiberstrong-cera-repair-ampulki-10x10-ml-3474630620421.html tylko trzeba zachowac systematycznosc w stosowaniu :)

jak wzmocnić włosy???????

07 maj 2015 - 13:36:46

Osobiście z własnego doświadczenia mogę polecić odżywkę marki Syoss. Miałam straszny problem z wypadającymi włosami ale nie jestem zwolennikiem zażywania ampułek i różnych innych. Od kilku osób słyszałam, że odżywki tej marki bardzo pomagają i sama potwierdzam. Oczywiście ważnym czynnikiem jest to jak się odżywasz, odpowiednia dieta jest bardzo ważna :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

jak wzmocnić włosy???????

09 maj 2015 - 12:56:48

Moje koleżance ostatnio w aptece Pani magister poleciła takie kapsułki na wzmocnienie włosów. Nazywa się to Vichy Dercos Aminexil Pro. Czy ktos ich już uzywał?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-20 22:13 przez MickyMK.

jak wzmocnić włosy???????

11 maj 2015 - 18:27:45

Ja używałam tych ampułek z trena.pl i bardzo mi pomogły. Na efekty czekałam miesiąc, ale jestem zadowolona.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-11 18:28 przez IzaKuz.

jak wzmocnić włosy???????

11 maj 2015 - 20:19:48

Jeśli chodzi o Dercos Aminexil Pro to miałam go pod koniec zeszłego roku. Jest trochę lepiej niż było - bo wydawało mi się, że tych moich trzech włosów na krzyż już nic nie uratuje a tu proszę - przestały wypadać w takim tempie jak przedtem

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

11 maj 2015 - 21:59:15

Też mogę potwierdzić. Po ciąży włosy wypadały mi dosłownie garściami, bałam się, że zostanę łysa, więc zainwestowałam w te ampułki i faktycznie jest poprawa. Włosy już mi tak nie wypadają i dzięki temu jest ich wyraźnie więcej.

jak wzmocnić włosy???????

17 maj 2015 - 09:39:15

A długo się przy takiej kuracji czeka na efekty? Tak szczerze. Na czym polega różnica? Bo nie spodziewam się, że natychmiast pojawi się szalony gąszcz.

jak wzmocnić włosy???????

18 maj 2015 - 00:16:24

A tak właściwie czym są te ampułki? Jak się je stosuje?
U mnie najlepsze efekty przyniosło wprowadzenie do diety większej liczby pełnowartościowych posiłków. Zaczęłam jeść więcej ryb, orzechów, warzyw. Nowe menu wzbogaciłam jeszcze o suplement diety Bio silicę i włosy szybko zaczęły mi się wzmacniać. Mam wrażenie, że zyskały na objętości albo faktycznie jest ich więcej, bo już tak nie wypadają, jak wcześniej.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

27 maj 2015 - 13:01:58

Wciera się je w skórę głowy, do kuracji dołączony jest specjalny aplikator. Działają w taki sposób, ze hamują wypadanie włosów, a z czasem widać jak wyrasta więcej nowych, tzw. baby hair ;) Efekty widoczne mogą być już po miesiącu czy dwóch, ale warto stosować pełne 3 miesiące, a potem co kilka dni dla utrzymania efektów.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

jak wzmocnić włosy???????

04 cze 2015 - 12:05:33

Powiem Wam,że ja często używam zarówno prostownicy jak i suszarki bardzo męcząc tym moje włosy. Jednak jak się nad tym dłużej zastanowiłam to i tak są w lepszej kondycji niż mogłabym sądzić. Głównie z uwagi na to ,że stosuję odpowiednia pielęgnację. Warto jest czasami zainwestować w dobry, profesjonalny kosmetyk, który będzie miał lepsze działanie na włosy niż szampon pokrzywowy za 3 zł...

Bardzo lubię serię z olejkiem arganowym Cece . Ostatnio równiez skusiłam sie na szampon oraz odżywkę z ich nowej serii Experto Professinal - dopiero co pojawiły sie w drogeriach. Uzywam od 3 tygodni i powiem Wam,że działanie super ! Jeszcze nigdy nie miałam szamponu, który tak dobrze wzmocniłby, wygladzil włosy a jednoczesnie ich nie obciązał.

jak wzmocnić włosy???????

12 cze 2015 - 10:04:02

Zdrowo jeść

jak wzmocnić włosy???????

20 cze 2015 - 21:28:52

Ja na wzmocnienie swoich włosów mam vichy dercos. Zakupione w aptece, teraz tylko czekac na pierwsze efekty. Jakby ktoś był ciekawy jak takie wygląda to wrzucam foto



jak wzmocnić włosy???????

20 cze 2015 - 21:37:11

Wygląda bardzo ładnie. Wiem, bo mam w wersji dla kobiet. Bardzo poręczny ten aplikator, fajnie się nim rozprowadza ampułkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trwała ondulacja