Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

5 minut temu

elektryka sklep

11 minut temu

wakacje last minute

27 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

14 kwi 2015 - 14:24:21

dziewczyny miałam to samo ;) od ok 2 msc stosuje szampon Pharmaceris na porost wlosow. Wlosy po nim sa suche i konieczna jest odzywka, zle sie rozczesuja ALE wlosy zdecydowanie mniej wypadaja. Stosuje tez olejek do wlosow KHADI kupiłam go na jakiejs stronie internetowej. I tym olejkiem nacieram skore glowy ;)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

21 kwi 2015 - 00:01:26

Mi na poprawę kondycji włosów najbardziej pomogła dietka i oczyszczanie. Zaczęłam bardziej zwracać uwagę na to, co w siebie wrzucam. Początkowo ze względu na wagę, ale nawet jak zrzuciłam, to zostałam przy zdrowym jedzeniu, bo pomaga też na skórę, włosy! Trzeba wcinać witaminy A, B, D, E, minerały. A nawet jak ktoś tego nie robi i nie ma zamiaru, to może się wspomagać suplementami. Np. moja siora jest trochę leniwa i nie chce jej się codziennie przygotowywać pełnowartościowych posiłków, ale łyka codziennie Bio silicę, taki suplement na włosy i faktycznie daje radę, dlatego że ma w składzie wszystko, czego trzeba.

jak wzmocnić włosy???????

21 kwi 2015 - 10:07:08

próbowałaś jakichś ampułek na włosy? miałam tak samo jak Ty i mi bardzo pomogł http://trena.pl/kuracje/1224-matrix-biolage-fiberstrong-cera-repair-ampulki-10x10-ml-3474630620421.html tylko trzeba zachowac systematycznosc w stosowaniu :)

jak wzmocnić włosy???????

07 maj 2015 - 13:36:46

Osobiście z własnego doświadczenia mogę polecić odżywkę marki Syoss. Miałam straszny problem z wypadającymi włosami ale nie jestem zwolennikiem zażywania ampułek i różnych innych. Od kilku osób słyszałam, że odżywki tej marki bardzo pomagają i sama potwierdzam. Oczywiście ważnym czynnikiem jest to jak się odżywasz, odpowiednia dieta jest bardzo ważna :)

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

jak wzmocnić włosy???????

09 maj 2015 - 12:56:48

Moje koleżance ostatnio w aptece Pani magister poleciła takie kapsułki na wzmocnienie włosów. Nazywa się to Vichy Dercos Aminexil Pro. Czy ktos ich już uzywał?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-20 22:13 przez MickyMK.

jak wzmocnić włosy???????

11 maj 2015 - 18:27:45

Ja używałam tych ampułek z trena.pl i bardzo mi pomogły. Na efekty czekałam miesiąc, ale jestem zadowolona.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-11 18:28 przez IzaKuz.

jak wzmocnić włosy???????

11 maj 2015 - 20:19:48

Jeśli chodzi o Dercos Aminexil Pro to miałam go pod koniec zeszłego roku. Jest trochę lepiej niż było - bo wydawało mi się, że tych moich trzech włosów na krzyż już nic nie uratuje a tu proszę - przestały wypadać w takim tempie jak przedtem

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

11 maj 2015 - 21:59:15

Też mogę potwierdzić. Po ciąży włosy wypadały mi dosłownie garściami, bałam się, że zostanę łysa, więc zainwestowałam w te ampułki i faktycznie jest poprawa. Włosy już mi tak nie wypadają i dzięki temu jest ich wyraźnie więcej.

jak wzmocnić włosy???????

17 maj 2015 - 09:39:15

A długo się przy takiej kuracji czeka na efekty? Tak szczerze. Na czym polega różnica? Bo nie spodziewam się, że natychmiast pojawi się szalony gąszcz.

jak wzmocnić włosy???????

18 maj 2015 - 00:16:24

A tak właściwie czym są te ampułki? Jak się je stosuje?
U mnie najlepsze efekty przyniosło wprowadzenie do diety większej liczby pełnowartościowych posiłków. Zaczęłam jeść więcej ryb, orzechów, warzyw. Nowe menu wzbogaciłam jeszcze o suplement diety Bio silicę i włosy szybko zaczęły mi się wzmacniać. Mam wrażenie, że zyskały na objętości albo faktycznie jest ich więcej, bo już tak nie wypadają, jak wcześniej.

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

jak wzmocnić włosy???????

27 maj 2015 - 13:01:58

Wciera się je w skórę głowy, do kuracji dołączony jest specjalny aplikator. Działają w taki sposób, ze hamują wypadanie włosów, a z czasem widać jak wyrasta więcej nowych, tzw. baby hair ;) Efekty widoczne mogą być już po miesiącu czy dwóch, ale warto stosować pełne 3 miesiące, a potem co kilka dni dla utrzymania efektów.

niezweryfikowana
Posty: 93
Ostrzeżenia: 6/5

jak wzmocnić włosy???????

04 cze 2015 - 12:05:33

Powiem Wam,że ja często używam zarówno prostownicy jak i suszarki bardzo męcząc tym moje włosy. Jednak jak się nad tym dłużej zastanowiłam to i tak są w lepszej kondycji niż mogłabym sądzić. Głównie z uwagi na to ,że stosuję odpowiednia pielęgnację. Warto jest czasami zainwestować w dobry, profesjonalny kosmetyk, który będzie miał lepsze działanie na włosy niż szampon pokrzywowy za 3 zł...

Bardzo lubię serię z olejkiem arganowym Cece . Ostatnio równiez skusiłam sie na szampon oraz odżywkę z ich nowej serii Experto Professinal - dopiero co pojawiły sie w drogeriach. Uzywam od 3 tygodni i powiem Wam,że działanie super ! Jeszcze nigdy nie miałam szamponu, który tak dobrze wzmocniłby, wygladzil włosy a jednoczesnie ich nie obciązał.

jak wzmocnić włosy???????

12 cze 2015 - 10:04:02

Zdrowo jeść

jak wzmocnić włosy???????

20 cze 2015 - 21:28:52

Ja na wzmocnienie swoich włosów mam vichy dercos. Zakupione w aptece, teraz tylko czekac na pierwsze efekty. Jakby ktoś był ciekawy jak takie wygląda to wrzucam foto



jak wzmocnić włosy???????

20 cze 2015 - 21:37:11

Wygląda bardzo ładnie. Wiem, bo mam w wersji dla kobiet. Bardzo poręczny ten aplikator, fajnie się nim rozprowadza ampułkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trwała ondulacja