Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:07:13

Cześć. Ostatnio zauważyłam, że podczas mycia włosów i czesania, strasznie wypadają mi włosy. Dosłownie całymi garściami! Nigdy tak nie miałam, boję się, że po prostu będę łysa! Dwa miesiące temu schudłam 8 kg i wybrałam najgorszą z diet - praktycznie nic nie jadłam. Teraz już wszystko wróciło do normy, jem normalnie, ale obawiam się, że włosy wypadają mi właśnie przez tą dietę.
Dziewczyny pomóżcie - znacie jakieś metody, lub preparaty, które pomogą na wypadające włosy? Proszę o pomoc!

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:10:50

oj raczej to spowodowane dieta i ja bym na sam początek proponowała witaminy :) albo z własnego doświadczenia wiem, że tabletki humavit ze skrzypem i pokrzywą sa super na włosy a z tego co pamiętam to maja tez witaminy :) 250tabletek ok.9-10 zł :)

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:15:59

Mhmm, ja zapomniałam dodać, że kupiłam sobie tabletki SKRZYPOVITA HYDRO KOMPLEKS i zobaczymy, czy zadziałają.
Ale czekam jeszcze na inne propozycje ;)

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:17:05

to jak bierzesz cos "od środka" to ja bym czekała :) po takiej diecie to odzywki czy maseczki raczej nie pomogą na wypadanie :)

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:22:46

vitapil z biotyna, mnie pomógł ale dopiero pod koniec pierwszego opakowania (60 tabletek) zauważyłam poprawę, teraz jestem przy 3 opakowaniu i wypada mi kilka włosów dziennie

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:31:26

dużo, dużo witam, jakiś skrzypovit, może odżywka wax ? mam znajomą, która ją stosowała i bardzo sobie chwali ; )

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:32:09

ja bym przede wszystkim zadbała o odzywianie bo to ono jest powodem wypadania włosow ,jak piszesz ze nic nie jadłas,zacznij jesc owoce warzywa ,sery ryby itd itd zdrowe pozywne rzeczy bo same witaminki z apteki to nie jest wyjscie z sytuacji:)

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 07:33:18

tez polecam vitapil :) biorę go od 4 lat :)

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 08:15:53

Najlepiej ściąć, wiem z autopsji. Ale wcześniej możesz popróbować inncyh rzeczy. Szapmon Dermena - dostępny w aptece, jest bardzo dobry. Musisz też odróżnić, czy wypadają z cebulkami, czy się łamią. Wtedy dopiero można dobrać leki.

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 12:37:37

Cytat
moskol
ja bym przede wszystkim zadbała o odzywianie bo to ono jest powodem wypadania włosow ,jak piszesz ze nic nie jadłas,zacznij jesc owoce warzywa ,sery ryby itd itd zdrowe pozywne rzeczy bo same witaminki z apteki to nie jest wyjscie z sytuacji:)
nie, że nie jadłam w ogóle, ale żywiłam się samymi owocami.
rybę jem praktycznie codziennie, bo mięsa nie znoszę, ser też jem, więc nie wiem czemu tak się dzieje :(

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 12:40:18

może to też wina szamponu, który używasz

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 12:44:15

Wiem jak sie czujesz. Bylam w takiej samej sytuacji. Uslyszalam o piciu oliwy z oliwek 1 łyzka dziennie. Mowie sobie a sprobuje. No i tylko na dobre na tym wyszlam bo minal niecaly miesiac a wlosy wyraznie sa mocniejsze i wypada jakies 3/4 mniej wlosow czyli prawie wogole :) Takze polecam!!

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 12:47:44

przechlapałas sobie,polecam odzywke Wax 3 razy w tyg plus maske z nafty kosmetycznej

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 12:50:12

Siemię lniane, pestki dyni- garść codziennie jednego i drugiego, do tego kup w aptece Piloxidil.

Mnie też po odchudzaniu wypadały garściami, teraz przestały wypadać i co najlepsze, odzyskały blask :)

Włosów coraz mniej...

09 wrz 2011 - 12:50:55

miałam skrzypowite i nic pon nichg nie zauważyłam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poradzić sobie z curl włosów