Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie włosów tabletki

18 lip 2012 - 15:51:04

w aptece Pani powiedziala mi 3 dni temu, ze nie ma nic lepszego niz tabletki Vitapil, w aptece ok 40 zl na allegro zamowilam za 19...mowi ze tam jest w nich wszystko na wlosy i ze sama brala-pomoglo..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-18 15:51 przez candygirl82.

wypadanie włosów tabletki

18 lip 2012 - 15:54:56

Brałam Capivit Piękne Włosy. Chociaż tanie, to mi pomogły. Należy je brać po jednej rano.
Kiedyś dosłownie wszędzie widać było pełno moich włosów - po prostu masakra jakaś. Teraz wypada ich już o wiele mniej. :))

wypadanie włosów tabletki

18 lip 2012 - 15:55:47

Hehehe mój wątek :D no mi dalej włosy wypadają po 200 przy myciu a normalnie to ok 30 . Od tamtego roku nic się nie zmieniło no oprócz tego że od trzech miesięcy jem silicę która kompletnie nic nie pomaga :/

wypadanie włosów tabletki

20 lip 2012 - 23:45:10

ja Również biorę capivit piękne włosy i widzę małą poprawę :) Na rezultaty trzeba czekac, potrzebna jest conajmniej 3miesięczna kuracja, tak powiedzieli mi w aptece i tak powiedział mi fryzjer :D Trzeba uzbroić się w cierpliwość :) Ja nigdy włosów nie farbowałam , prostownic , lokówek nie używam a wypadają na potęgę :( !!

wypadanie włosów tabletki

31 sie 2013 - 15:01:23

Witam. Planuje brać procerin, jednak się waham. Stosował może ktoś ten preparat? Można o nim tu przeczytać
owlosionywojownik.pl/ktore-tabletki-na-wypadanie-wlosow-sa-najlepsze

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cornrows! Kto ma?!