Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Ginekolog Rzeszów

46 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:52:08

Witajcie Dziewczyny na pewno każda z was miała problem kiedyś z wypadaniem włosów, u mnie teraz to jest plaga...powiedzcie jakie brałyście tabletki i czy pomogły,osobiście brałam w tamtym roku vitapil pomógł mi,zostało mi 5 tableteki tak cuchną niesamowicie( mimo że data ważności jest jeszcze dwa lata do przodu) że zastanawiam się co oni właściwie do tego dodają ;/

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:55:14

ja brałam humavit ze skrzypem i tez cuchna strasznie ale pomogły :D

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:58:31

tez jestem ciekawa bo mi nic nie pomaga

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 09:59:53

Silica !

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:00:42

Ja brałam ostatnio MerzSpecjal, jednak naczytałam się na forum, że zmieniono skład i teraz nie warto na nie tracić kasy. czytałam pozytywne opinie o tabletkach Vitapil i właśnie się nad nimi zastanawiam-tylko podobno niektórym pojawiają się po nich jakieś defekty na skórze :)

zweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:00:55

SkrzypoVita :)

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:02:25

Kochana! z własnego doświadczenia Ci powiem - zrób badania hormonalne i nie zwlekaj z tym!!!!
Mi wypadały rok temu włosy, na tabletki i środki różne przez 4 miesiące straciłam ponad 1000zł i co? i bez rezultatu.....Brałam a włosy wypadały garściami mało tego miałam siano od tych wszystkich preparatów! Okazało się, ze mam problemy z tarczycą, teraz biore tabletki na tarczyce i mi włos z głowy nie spadnie :Da tak brałam tyle leków, ze bym tu z 20 minut pisała......

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:02:48

ja biore merc special i jest lepiej, ale tez wyciagalam sobie wczesniej wlosy garsciami wiec rozumiem Twoj bol :/

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:03:11

Cytat
joasia_mi
tez jestem ciekawa bo mi nic nie pomaga

Również przeczytaj wyżej moją wypowiedź :)

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:03:55

ja sobie chwale Belisse;)
MerzSpezial jest niewarty swojej ceny - rowniez go próbowałam ..

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:04:10

a co sadzicie o szamponie revalid??bo zastanawiam sie nad kupnem

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:14:36

Ja z własnego doświadczenia powiem tak. Włosy zaczęły mi wypadać w marcu tego roku. Zaczęłam kuracje od skrzypovity i belissy. Zero poprawy! Mój dermatolog przypisał mi płyn ze sterydami niemieckiej firmy twierdząc(nie pamiętam nazwy), że trzeba to szybko i skutecznie zaatakować. Włosy dopiero po tym zaczęły mi wypadać. Garściami je wyciągałam. Do tego stres związany z wypadaniem włosów jeszcze bardziej zwiększa te wypadanie. Byłam załamana. Poszłam do fryzjerki mojej, kazała mi zrobić badania z moczu. Wyniki jak najbardziej ok miałam. I fryzjerka poleciła mi Revalid tabletki. Kupiłam także szampon (ale uważam, że nie jest wart swojej ceny, ciężko po nim rozczesywać włosy). Ale tabletki Revalid to było moje ocalenie:) Fakt że są drogie (pierwszy miesiąc brałam 6 tabletek dziennie tak jak zalecają) a kolejne 2 miesiące po 3 tabletki dziennie. Aha. Nawet jeśli kuracja pomoże szybciej to nie można przerwać jej. Tabletki należy przyjmować przez 3 miesiące. Wydałam dużo kasy na nie. Ale pomogło mi coś wkońcu. Brałam już chyba wszystko na te włosy więc jak macie jakieś pytania jeszcze to pytajcie:)

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:16:30

koniecznie zrob sobie badania, moze masz niedobory żelaza?

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:20:04

ja brałam bellissę i skrzypovitę - zero poprawy
dermatolog przepisała mi NovoPhane - też zero efektów (a kosztują ok. 50 zł...)

więc straciłam nadzieję, że jakiekolwiek tabletki pomogą

wypadanie włosów tabletki

08 wrz 2011 - 10:20:09

Polecam Vichy DERCOS AMINEXIL bardzo pomocne ale tez ma swoja cene bo prawie 180zl kosztuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

warkoczyki/przedłużanie ..