Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szampon na porost włosów!!!

10 lip 2012 - 14:05:21

A mi revita pomógł. Mialem bardoz żadkie włosy, po dwóch szamponach są silniejsze i gęstsze http://szamponnApoRostwloSow.pl

szampon na porost włosów!!!

10 lip 2012 - 18:07:02

Nie rozumiem jak moze szampon stymulować porost włosów. Przecież szapomn powinniśmy trzymać jak najkrócej na włosach. Jego głównym celem jest OCZYSZCZENIE. Regenerację, odbudowę i pomoc dla naszych włosów możemy zawdzięczać masce, odżywce, olejowaniu...

szampon na porost włosów!!!

11 lip 2012 - 13:25:29

olejek rycynowy, wmasowac w skore glowy i na reszte wlosow mi pomogl mam pelno malych wloskow, juz odrosly i tak fajnie podnosza wlosy u nasady i nie sa oklapniete :) ale tez nie kazdemu ten olejek odpowiada zalezy od rodzaju wlosa.

Ogolnie polecam olejowanie dziala cuda, mniej wypadania wlosy blyszczace mocne i nie rozdwajaja sie :)

szampon na porost włosów!!!

13 sie 2012 - 12:57:39

Cytat
sandra181992
TO W TAKIM RAZIE GDZIE GO ZNAJDĘ I ZA ILE?????

Znajdziesz go w aptekach stacjonarnych np. Super-Pharm i internetowych oraz na galeriakosmetyki. Koszt ok. 35 zł. Jest to bardzo wydajny. Dobrze się pieni mimo iż jest bez SLS.
Cytat
Grapefruitowa
Nie rozumiem jak moze szampon stymulować porost włosów. Przecież szapomn powinniśmy trzymać jak najkrócej na włosach. Jego głównym celem jest OCZYSZCZENIE. Regenerację, odbudowę i pomoc dla naszych włosów możemy zawdzięczać masce, odżywce, olejowaniu...

Ten szampon trzyma się dłużej na włosach by składniki aktywne miały szansę wniknąć w skórę i cebulki włosa. Ma delikatny skład (bez SLS, SLES, Glikolu Propylenowego, olejów mineralnych).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 13:00 przez Zuzanna25.

szampon na porost włosów!!!

19 lis 2013 - 13:16:06

ja słyszałam, ale o szamponie revita od mojej koleżanki z pracy. miała jakieś operacje, dosyć poważne, po których zaczęły masowo wypadać jej włosy. stosowała ten szampon i sytuacja znacznie się poprawiła. można go kupić na nuvialab.pl, ja kupuję tam środki wspomagające odchudzanie ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-15 10:56 przez Kingawwa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozjaśnianie włosów