Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

BIOVAX

22 lut 2012 - 21:44:48

ten do wypadających włosów jest najgorszy ze wszystkich i strasznie śmierdzi

BIOVAX

22 lut 2012 - 21:46:50

ja tam uzywam i po co pytac o opinie, na kazde wlosy reaguje inaczej:)
Ja mam troche tluste wlosy po niej ale sa mieciutkie i zregenerowane:)

BIOVAX

22 lut 2012 - 22:00:07

Cytat
wernic
kup sobie WAX a nie żadne bio
Z tym się nie zgodzę ;) Zagraniczny Wax ma SLS i dużo parabenów, a nasz polski (biovax) właściwie same naturalne składniki.
Ktoś pisał, że włosy się po nim trudno rozczesuje- właśnie dlatego, że nie ma w sobie żadnych silnie działających ulepszaczy ani silikonów.

BIOVAX

24 lut 2012 - 14:21:46

Cytat
patrycjasch
ja miałam i NIE polecam...zdecydowanie przechwalona maska :)

BIOVAX

24 lut 2012 - 14:23:11

Miałam tą samą co Ty, nie pomogła wcale.

BIOVAX

24 lut 2012 - 14:24:29

Cytat
wernic
kup sobie WAX a nie żadne bio


dokładnie
ja ja uzywałam, skonczyła mi sie i koniecznie musze kupic
wlosy zaczeły mi rosnąć strasznie szybko i nie wypadały, stały sie blyszczace i miekkie

BIOVAX

24 lut 2012 - 14:24:47

Ja uzywam bio fioletowej odzyw w sprayu do ciemnych wlosach jest super, wlosy sa ciemne i blyszczace.

BIOVAX

23 kwi 2012 - 16:12:47

ja rowniez uzywam bio vax, jak wspomnialam w innym watku, ale chetnie powtorze, ze jest najlepsza maska jaka do tej pory uzywalam. najpierw do wlosow slabych i wypadajacych, rzeczywiscie na poczatku wypadaly mi nadal wlosy, ale te oslabione, teraz mam piekne, lsnace i odzywione i widze juz nowe, wyrastajace wloski, ktore rosna w szybkim tempie, poprostu potrzeba cierpliwosci... teraz kiedy wlosy przestaly mi wypadac, kupilam maske do wlosow suchych i zniszczonych i przyznam, ze gdyby nie te maski, to wypadla by mi wiekszosc wlosow i mialabym totalne siano na glowie...

BIOVAX

08 lip 2012 - 13:55:25

A próbowała która biovax keratyna+jedwab?

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

BIOVAX

08 lip 2012 - 14:02:51

Ja mam dwufazową odżywkę w sprayu z BIOVAXu przeciw wypadaniu włosów ale jest do d***,a przynajmniej mi nie pomaga i włosy jak leciały tak lecą nadal. Taki ich dużo mi spada przy ich myciu, że aż zatykają otwór od wanny.

BIOVAX

08 lip 2012 - 14:11:50

ja zakupilam bodajże pod koniec lutego wlasnie biowax do wypadających włosów jednak użyłam go tylko 3 razy wtedy bo niezbyt miałam czas siedziec z czepiem w cieple przez 30 min teraz mam wolne wiec znów zaczęlam kuracje tą odżywką też 3 razy miałam ją na głowie i ciągle obserwuje ten sam efekt gdy spłukuje... strasznie duzo włosów mi wypada, wiecej niż podczas spłukiwania szamponu przy normalnym codziennym myciu ale mysle jeszcze że moze wypadają te włoski które mają wypasc i po którymś tam razie spłukiwania tej odżywki już nie będą wypadac :) ogólnie nei zauważyłam jakiejs rewelacji ale wiadome to dopiero początek, mysle ze możesz wypróbowac bo dużo pozytywnych opini słyszłam na temat tej odżywki.:)

BIOVAX

30 lip 2012 - 11:54:56

Cytat
karina87
Cytat
wernic
kup sobie WAX a nie żadne bio
Z tym się nie zgodzę ;) Zagraniczny Wax ma SLS i dużo parabenów, a nasz polski (biovax) właściwie same naturalne składniki.
Ktoś pisał, że włosy się po nim trudno rozczesuje- właśnie dlatego, że nie ma w sobie żadnych silnie działających ulepszaczy ani silikonów.

I to jest trochę bez sensu.. ktoś kupuje odżywkę/maskę ponieważ wypadają mu włosy. Po użyciu maski nie może ich rozczesać co powoduje zwiększone wypadanie.. :/

BIOVAX

02 paź 2012 - 22:53:14

Prawda jest taka, że dopóki nie sprawdzicie same na swoich włosach to się nie przekonacie :)

BIOVAX

23 paź 2013 - 14:22:00

ja używałam biovax na wypadające włosy, ale niestety pomimo niby naturalnych składników choć nie jestem alergikiem dostałam uczulenia. Wyskoczyły mi drobne krotki na skórze głowy czoła i za uszami:/ więc nie polecam!

BIOVAX

23 paź 2013 - 14:27:37

a ja uzywalam Maski Biovax dokladnie tej co Ty i na mnie zdzialala cuda, wiec ja bede ją zawsze polecac kazdemu komu wypadują wlosy, do tego bardo szybko urosly :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

doradzicie?????