Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIOVAX

16 sie 2011 - 21:46:03

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała Biovax do włosów? Ja kupiłam maseczkę do włosów słabych, skłonnych do wypadania, bo lecą garściami :/. Jakie są Wasze opinie na temat tego produktu? Jak dbacie o swoje włoski?

BIOVAX

17 sie 2011 - 13:28:12

tez jestem ciekawa

BIOVAX

17 sie 2011 - 13:33:01

ja ją miałam bo miałam swojego czasu bardzo suche i zniszczone włosy które się łamały ale są też bardzo gęste i dość sztywne, nie byłam z tej odżywki zadowlona bardzo mi się plątały włosy po niej nie mogłam ich rozczesać po umyciu i były takie matowe, ale może dlatego, że mam taką a nie inną strukturę włosa, który potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i wygładzenia tak żeby był bardziej "lejący"

BIOVAX

01 paź 2011 - 20:55:01

Mary_1205 jak na mój gust powinnaś stosować maskę Biovax do włosów suchych i zniszczonych. Co do Biovaxu do włosów osłabionych i wypadających to właśnie ją mam. Stosuję ją 2 razy w tygodniu po pół godziny, a jak mam czas to nawet dłużej. Jestem z niej zadowolona. Włosy odżyły, są silniejsze i to widać bo zdecydowanie mniej mi ich wypada. Biorę do tego tabletki L'Biotica włosy&paznokcie (zwróciłam na nie uwagę pierwszy raz bo nie wiedziałam, że takie w ogóle są). Do tego jeszcze w końce włosów wcieram jedwab.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-01 20:58 przez Anezz.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

BIOVAX

01 paź 2011 - 20:59:10

Ja używam tej odżywki dwufazowej i jestem zadowolona.
Włosy są błyszczące, ładnie się układają.
Jak mi się przypomni to odżywki tej dużej.

Nie ma slsów i parabenóe więc to duży plus, ale niestety ma sporo silikonu...
Coś za coś...

BIOVAX

01 paź 2011 - 21:06:25

niby fajne włosy po niej, mięciutkie, ale nabawiłam się łupieżu :(

BIOVAX

01 paź 2011 - 21:15:45

maska biovax nie jest dla wszystkich, niby jest strasznie polecana, ale mi po niej nasiliło się wypadanie włosów. Trzymałam pod czepkiem tak jak zaleca producent, a przy spłukiwaniu po prostu wypadały mi włosy. Czytałam nas wizażu, że nie tylko mi tak się stało, prawdopodobnie jest to uczulenie na jakiś składnik, dlatego ja zalecam kupienie najpierw jednorazówki w saszetce (są w super-pharm), na mnie niestety te maski się nie sprawdziły (testowałam tą z proteinami mlecznymi i do włosów słabych i wypadających [!!!!!!!!!!!!!] z aloesem).

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

BIOVAX

01 paź 2011 - 21:19:21

ja miałam i NIE polecam...zdecydowanie przechwalona maska :)

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:45:55

Fajny motyw z tymi małymi saszetkami bo można wypróbować sobie i używać tą, która okazała się najlepsza dla włosów. Wiadomo, ze nie na każdego działa to samo! :)

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:48:49

na suche i zniszczcone włosy polecam olejek arganowy :-)

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:51:25

ja nie stosowałam ale warto spróbować

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:56:55

kup sobie WAX a nie żadne bio

BIOVAX

07 paź 2011 - 16:02:12

ja mam maskę do włosów przetłuszczajacych się z termoczepkiem i jestem bardzo zadowolona. włosy są miękkie, błyszcące i bardzo odżywione. na pewno kupie ją po raz kolejny. słyszałąm, ze odżywki w spreyu tez są genialne. a na wypadajace i słabe włosy polecam capivit piękne włosy. tez leciały mi włosy i po 2ch misiącach kuracji ( 1 tabletka po śniadaniu na cały dzień, w opakowniu 30 tabletek z 20zł) włosy nie wypadaja mi wogóle, nawet pojedyncze włoski mi nie lecą. to jest mój sposób i bedę uzywała tych tabletek teraz cały czas.

BIOVAX

07 paź 2011 - 16:07:39

ja mam wlasnie te odzywke do wlosow slabych i wypadajacych,niestety nie jestem zadowolona(mam wlosy cienke i delikatne) dziwnie po niej moje wlosy wygladaja,ciezko je rozczesac i sa "matowe"

BIOVAX

07 paź 2011 - 16:08:45

Cytat
wernic
kup sobie WAX a nie żadne bio
ja mam WAX i nie jest taki cudowny jak myślałam. tylko mam łupież od niego i włosy mi wypdają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ma ktoś może do sprzedania czepek termiczny do włosów??