Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

39 minut temu

dieta organizacja

53 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

BIOVAX

16 sie 2011 - 21:46:03

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała Biovax do włosów? Ja kupiłam maseczkę do włosów słabych, skłonnych do wypadania, bo lecą garściami :/. Jakie są Wasze opinie na temat tego produktu? Jak dbacie o swoje włoski?

BIOVAX

17 sie 2011 - 13:28:12

tez jestem ciekawa

BIOVAX

17 sie 2011 - 13:33:01

ja ją miałam bo miałam swojego czasu bardzo suche i zniszczone włosy które się łamały ale są też bardzo gęste i dość sztywne, nie byłam z tej odżywki zadowlona bardzo mi się plątały włosy po niej nie mogłam ich rozczesać po umyciu i były takie matowe, ale może dlatego, że mam taką a nie inną strukturę włosa, który potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i wygładzenia tak żeby był bardziej "lejący"

BIOVAX

01 paź 2011 - 20:55:01

Mary_1205 jak na mój gust powinnaś stosować maskę Biovax do włosów suchych i zniszczonych. Co do Biovaxu do włosów osłabionych i wypadających to właśnie ją mam. Stosuję ją 2 razy w tygodniu po pół godziny, a jak mam czas to nawet dłużej. Jestem z niej zadowolona. Włosy odżyły, są silniejsze i to widać bo zdecydowanie mniej mi ich wypada. Biorę do tego tabletki L'Biotica włosy&paznokcie (zwróciłam na nie uwagę pierwszy raz bo nie wiedziałam, że takie w ogóle są). Do tego jeszcze w końce włosów wcieram jedwab.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-01 20:58 przez Anezz.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

BIOVAX

01 paź 2011 - 20:59:10

Ja używam tej odżywki dwufazowej i jestem zadowolona.
Włosy są błyszczące, ładnie się układają.
Jak mi się przypomni to odżywki tej dużej.

Nie ma slsów i parabenóe więc to duży plus, ale niestety ma sporo silikonu...
Coś za coś...

BIOVAX

01 paź 2011 - 21:06:25

niby fajne włosy po niej, mięciutkie, ale nabawiłam się łupieżu :(

BIOVAX

01 paź 2011 - 21:15:45

maska biovax nie jest dla wszystkich, niby jest strasznie polecana, ale mi po niej nasiliło się wypadanie włosów. Trzymałam pod czepkiem tak jak zaleca producent, a przy spłukiwaniu po prostu wypadały mi włosy. Czytałam nas wizażu, że nie tylko mi tak się stało, prawdopodobnie jest to uczulenie na jakiś składnik, dlatego ja zalecam kupienie najpierw jednorazówki w saszetce (są w super-pharm), na mnie niestety te maski się nie sprawdziły (testowałam tą z proteinami mlecznymi i do włosów słabych i wypadających [!!!!!!!!!!!!!] z aloesem).

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

BIOVAX

01 paź 2011 - 21:19:21

ja miałam i NIE polecam...zdecydowanie przechwalona maska :)

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:45:55

Fajny motyw z tymi małymi saszetkami bo można wypróbować sobie i używać tą, która okazała się najlepsza dla włosów. Wiadomo, ze nie na każdego działa to samo! :)

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:48:49

na suche i zniszczcone włosy polecam olejek arganowy :-)

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:51:25

ja nie stosowałam ale warto spróbować

BIOVAX

07 paź 2011 - 15:56:55

kup sobie WAX a nie żadne bio

BIOVAX

07 paź 2011 - 16:02:12

ja mam maskę do włosów przetłuszczajacych się z termoczepkiem i jestem bardzo zadowolona. włosy są miękkie, błyszcące i bardzo odżywione. na pewno kupie ją po raz kolejny. słyszałąm, ze odżywki w spreyu tez są genialne. a na wypadajace i słabe włosy polecam capivit piękne włosy. tez leciały mi włosy i po 2ch misiącach kuracji ( 1 tabletka po śniadaniu na cały dzień, w opakowniu 30 tabletek z 20zł) włosy nie wypadaja mi wogóle, nawet pojedyncze włoski mi nie lecą. to jest mój sposób i bedę uzywała tych tabletek teraz cały czas.

BIOVAX

07 paź 2011 - 16:07:39

ja mam wlasnie te odzywke do wlosow slabych i wypadajacych,niestety nie jestem zadowolona(mam wlosy cienke i delikatne) dziwnie po niej moje wlosy wygladaja,ciezko je rozczesac i sa "matowe"

BIOVAX

07 paź 2011 - 16:08:45

Cytat
wernic
kup sobie WAX a nie żadne bio
ja mam WAX i nie jest taki cudowny jak myślałam. tylko mam łupież od niego i włosy mi wypdają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ma ktoś może do sprzedania czepek termiczny do włosów??