Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 22:00:26

Witam Dziewczyny

Tak wiem , wiem ... było juz multum wątków na temat clipów ... przegladałam je oraz inne fora w internecie ... ale ...

Chciałam się zapytać czy któraś się orientuje gdzie we Wrocławiu/Lesznie/Rawiczu mozna kupic clipy naturalne ?
Mam blond wlosy (kolorek nie jest jednolity) i ciezko mi dobrac przez internet ;/ ;/ a nie chce wyrzucic kasy w błoto .

Moze polecacie jakiegos sprzedawce z all ??? Kogoś kto jest sprawdzony . nie chce aby wloski byly kiepskiej jakosci , nie chce zeby sie swiecily!!! to jest wazne bo ja mam raczej matowe ! No i jak z gestoscia tych wlosków...

A moze ktoras z Was pomoze dobrac mi kolor ;p moze akurat ;p hehe xD

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 22:09:30

ja jestem z olsztyna wiec nie mam pojecia gdzie moze byc taki sklep u ciebie ale ten w ktorym ja kupowalam swoje ma sprzedaz wysylkowa z mozliwoscia wymiany nawet kilkukrotnej jesli cos nie pasuje :) wiec moze skorzystasz ja tez nie mam jednego koloru wiec kupilam cieniowane jasny blond z ciemniejszymi :) zreszta widzialam moje ale moge ci dokladniejsze foto wyslac :*

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 22:12:02

a co to za sklep :) ? dziekuje za odpowiedz

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 23:00:07

nie wiem

CLIP IN Gdzie Wrocław

13 lip 2011 - 23:02:58

dziekuje ;p

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

CLIP IN Gdzie Wrocław

14 lip 2011 - 11:08:29

naturalne mozesz farbowac wiec jesli bedzie cos nie tak to mozesz je zmienic albo swoje i sa w kolorach balejage wiec nie poinno byc problemu

CLIP IN Gdzie Wrocław

14 lip 2011 - 19:19:41

a polecacie jakiegos sprzedawce z all ?

wyczytalam ja jakims forum ,ze niby ClipHair ma dobre wloski wiecie moze ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura z cienkich włosów