Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

29 minut temu

sprawdzony stomatolog

33 minut temu

sklep detailingowy

57 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:24:32

Dzisiaj w programie "pytanie na sniadanie" uslyszalam o metodzie prostowania wlosow-zabieg keratynowy.Niby starcza na kilka miesiecy,wlosy lepiej sie ukladaja,nie pusza sie i nie faluja w przypadku takiej struktury wlosa. Co o tym myslicie??

Slyszalyscie cos na ten temat?? Ile taki zabieg moze kosztowac?? i czy we wszystkich salonach fryzjerskich to wykonuja?
Pozdrawiam

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:28:37

zabieg kosztuje od 300 wzwyż zależy jakie masz włosy czy długie,krótkie czy grube itp, nie w każdym salonie robią zapewne, gdy jest wilgoć włos sie troszke napewno pofaluje

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:30:11

Moja koleżanka robiła coś takiego sama. Kupiła kosmetyki na allegro i zapłaciła około 150 zł. Starcza na bardzo długo, bo tego kosmetyku jest dosyć dużo, a kurację powtarza co kilka miesięcy, gdzieś co 5. Ona ma naturalne kręcone włosy, a teraz są prościutkie i do tego zdrowe, a jak umyje to wystarczy, że wysuszy suszarką i już są ułożone, także warto i polecam. :)

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:34:07

Tak samo jakbyś robiła trwałą loczki.. ale to nie sprawdza się na mega kręconych włosach.

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:36:14

to pewnie bardziej działa na takie zupelnie pokrecone wlosy lub fale i puszace..bo ja mam praktycznie proste ale po umyciu sie lekko pusza i na skutek wilgoci roobia sie niesforne..;/ ale pewnie ten zabieg za wiele na moje wlosy by nie zadzialal....sama to bym sie bala cokolwiek zrobic:D

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:38:50

jezeli masz proste to po co Ci ten zabieg ? to jest do wlosow kreconych lub falujacych sie :) jezeli Ci sie pusza to polecam Ci zestaw Joico K-Pak co prawda drogi jest cholernie ale b.dobry ewentualnie polecam maseczki z salonow fryzjerskich

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:39:15

To tak samo jak loki robione trwałą. Nie polecam do włosów zniszczonych, rozjaśnianych. Włosy wyjdą z głowy lub zrobi się z nich "guma".

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:40:44

anjanka 22.. daj dokladna nazwer zestawku joico

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:41:22

moja fryzjerka powiedziała że to się nie opłaca bo i tak codziennie bd musiała prostować włosy. tylko o jakiś stopień to ci wygładzi.
Moim zdaniem lepiej kupić ten produkt z firmy CHI co oni tym wygładzają i nałożyć to i poprosić niech ktoś ci wyprostuje na to samo wyjdzie tylko taniej. na ten produkt wydasz może 40 zł a na wygładzanie 300 chyba jest różnica no nie ;)

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:44:38

Moja głowa po keratynie Encanto. Robione w maju. Czy zrobiłabym zabieg ponownie? Nie sądzę.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-08 10:53 przez donimisia.

zweryfikowana
Posty: 413
Ostrzeżenia: 1/5

Proste wlosy-zabieg keratynowy

08 lip 2011 - 10:48:19

Mylicie się dziewczyny, to zupełnie inny zabieg niż loki na trwale, zabieg keratynowy odżywia i wygładza włosy nawet te zniszczone, na pewno włosy wam po nim nie wypadną!

Proste wlosy-zabieg keratynowy

06 paź 2011 - 23:05:27

jestem fryzjerem i wykonuję te zabiegi (ceny konkurencyjne)-więcej info w mojej szafie

Cytat
magdzia97
moja fryzjerka powiedziała że to się nie opłaca bo i tak codziennie bd musiała prostować włosy. tylko o jakiś stopień to ci wygładzi.
Moim zdaniem lepiej kupić ten produkt z firmy CHI co oni tym wygładzają i nałożyć to i poprosić niech ktoś ci wyprostuje na to samo wyjdzie tylko taniej. na ten produkt wydasz może 40 zł a na wygładzanie 300 chyba jest różnica no nie ;)

otóż się mylisz...po zabiegu mozna pożegnać się z prostownicą i odlożyć ja do lamusa; produkty te są jednorazowego użytku; wykonuję te zabiegi i wiem co mówię
fakt zabieg jest kosztowny,ale warto



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-06 23:09 przez lolka86.

Proste wlosy-zabieg keratynowy

21 paź 2013 - 21:37:57

dziewczyny która miała taki zabieg i powie coś na ten temat :P czy warto??

Proste wlosy-zabieg keratynowy

21 paź 2013 - 21:43:04

ja miałam. Ogólnie moje włosy były jak siano, puszyły się. Co prawda wyobrażałam sobie, że nawet jak wyjdę nad wodą z mokrymi włosami to będą proste a tak nie było;) Pomimo tego nie żałuję, bo włosy po umyciu wysuszone suszarką są mega proste, a jak nie suszę suszarką to też nie jest źle:) choć nie idealnie. Do tego specjalny szampon się używa żeby nie wypłukać keratyny :)To zależy od Twoich włosów, bo tak jak mi było to potrzebne, włosy odżyły:)
i chcę dodać, że nie używałam prostownicy bardzo długo:) teraz prostuję tylko grzywkę (5 miesięcy po prostowaniu)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-21 21:44 przez ewa9010.

Proste wlosy-zabieg keratynowy

21 paź 2013 - 21:46:09

Robiłam sobie sama jakieś 2 miesiące temu, zestaw kupiłam na allegro. Jestem bardzo zadowolona. Kiedyś prostowałam włosy codziennie i były dosyć zniszczone i szorstkie. Teraz prostuję czasami ale tylko niektóre kosmyki. Włosy mam bardziej miękkie i wygładzone. Na pewno jeszcze kiedyś powtórzę ten zabieg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przedluzanie pomocy