Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 11:43:21

Hej!
Postanowiłam się zafarbować w lato na rudo, każdy mówił, że będzie pięknie itp. Poszłam do fryzjera z pytaniem, czy aby na pewno bez rozjaśniania wyjdzie ładny rudy, byłam w 3 każdy powiedział, że tak < mam jasny brąz? taki mysi> Kupiłam JOANNA płomienna iskra. Niestety zawiodłam się bo kolor wyszedł strasznie ciemny ;c.
Koleżanka zaproponowała, żebym zrobiła rozjaśniaczem. Ona stosowała i nie miała zniszczonych włosów, ale ja mam obawę, że będę mieć siano i wypadną mi wszystkie włosy :(. Co prawda już kupiłam z Delii, ale boję się. O włosy oczywiście dban, dobry szampon, odżywka i spray na końcówki i nawilżający, prostuję, ale co dwa dni i oczywiście spray przeciw paleniu włosów. A wy jak radzicie? Dołączam dwie fotki, jedna w cieniu, a druga w słońcu.
Nikt sie nie wypowie?




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 11:54 przez CAROLAJN.

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:05:09

ładny masz kolor włosów. Ja bym nie rozjasniala, tylko je zniszczysz. Ewentualnie udaj się do fryzjera.

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:08:20

MYŚLĘ, ŻE KOLOREK JEST OK I PASUJE CI DO BUŹKI. NIC BYM NIE ZMIENIAŁA. CO DO ROZJAŚNIACZA TO SZKODA WŁOSÓW. KAŻDY ROZJAŚNIACZ MA NA NIE JAKIŚ NEGATYWNY WPŁYW, BEZ WZGLĘDU NA TO Z JAKIEJ FIRMY KUPISZ. POZDRAWIAM CIEPLUTKO!

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:11:50

ktoś jeszcze?
Mi chodzi czy będę mieć siano ..

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:12:00

Dobry kolorO.O Po co rozjasniac?? Taki wyjsc powinien, no chyba, ze chcesz byc jak drogowskaz w nocy i swiecić żarowatą fryzura albo miec oczojebny pomarancz to sobie rob.. Koleżanka też ma rudy i robiła z blondu i wyszedł jej identyczny kolor, więc Twoje na bank nie sa za ciemne:)
\
Wogole to sama oplanuje zrobic sobie miedż na wlosach:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 12:12 przez edytka86.

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:13:49

wydaje mi się ,że ten kolor na opakowaniu Joanny jest inny,niż Ty masz na głowie,chyba ,że takie zdjęcie wyszło dziwne.

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:15:29

jest całkiem inny. Bo chcę rozjaśniaczem i znów płomienną iskrą. Ale tak jak zaznaczam boję się siana i ze wszysktie włosy mi wypadną ;c. A chce mieć jaśniesze...

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:31:44

ja widzę jedno zdjęcie, masz na nim minę jak koras, ale włosy... nie wiem o co ci chodzi, są takie w jakich teraz połowa polski chodzi, czyli normalne- ogólnie współczuje wszystkim farbowanym rudzielcom schematyczności, mi by było głupio farbować łeb na ten kolor podczas kiedy pół miasta to już zrobiło. Tłumaczenie że kolor się podoba do mnie nie przemawia, bo 2 lata temu jakoś nie było takiej plagi rudzielców :)

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:37:11

Chvciałabym mieć taki kolor


Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:42:51

POCZEKAJ, KOLOR CI SIE WYPŁUCZE, WTEDY BEDZIESZ MIALA JASNIEJSZY KOLOR.

A NASTEPNYM RAZEM ZRÓB INNA FARBA - MIEDZIANY BLOND ;)

Włosy- kolor

04 lip 2011 - 12:46:04

No właśnie kolor już się wypłukał < robiłam 22 czerwca> i nie jest za fajny, szczerze to zaczynam mieć przebłyski brązu. Ja tlyko chciałam usłyszeć czy BARDZO rozjaśniacz zjedzie mi włosy.

Włosy- kolor

05 lip 2011 - 16:01:14

Skoro masz ZDROWE zadbane włosy, to siana mieĆ nie będziesz ;) Spokojnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cornrows:)