Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Ja też się czuję zdecydowanie lepiej



Kocham swoje krótkie włosy ! ;-)



kazda dlugosc jest fajna jak sie ma zadbane wloski i fajna fryzurke,mi sie podobaja dlugie falowane cudo!wlasnie zapuszczam

Cytat
dyokira
krótkie włosy są wygodniejsze, chociaż jest małe pole do popisu jesli chodzi o fryzury na wyjścia :)

czy ja wiem czy mają małe pole dopopisu....
nie zgadzam się. ja nawet slub brałam z króciutkimi włosami, welona nie miałam bo nie chciałam,miałam tylko taki mini wianeczek na głowie który ledwo udało się przypiąć :)

Cytat
ktoto1
od 12 lat mam krótkie włosy,innych sobie nie wyobrażam,mój mąż mówi że tez nie :)

Genialnie! Właśnie o takich marzę :)
Tyle, że ja zawsze miałam długie, z wyjątkiem jednego razu, gdy już dość dawno temu zdecydowałam się na krótkie, a fryzjerka obcięła mnie tak okropnie, że ogólnie efekt był niezbyt dobry ;/ i teraz trochę się boję. Poza tym martwię się, jakby się układały i ogólnie czy byłoby mi do twarzy, bo mam wysokie czoło.

Ale korci mnie :D

ja czuję się świetnie;)



miałam przez 15 lat krótkie na ok 3 cm ostrzyżone ale mam dość więc zapuszczam mam juz do linii brody



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-23 11:13 przez BlueRoses.

Mój irokez z przed roku:)



a ja zawsze miałam długie włosy;D w tamtym roku we wrześniu poszłam do fryzjera trochę je obciąć i wyszłam z krótkimi włosami;O trochę mnie to przeraziło.. powiem szczerze, że za dobrze się w nich nie czułam:( teraz jak już podrosły (są tak do połowy szyi, prawie do ramion) czuję się coraz lepiej, ale marzę już żeby były już długie:) z resztą mój facet też woli, jak mam długie:) i chyba już nigdy nie obetnę ich tak króko

Najkrótszy był bob tak troszkę za ucho :)

a mojemu facetowi nie podobają sie krótkie i byłby bardzo zły gdybym ścieła ja mam włoski prawie do pasa...
ale niektórym z was naprawdę ładnie w krótkich

dziewczyny w krotkich wlosach są jak najbardziej sexy. wszystko zalezy od tego jak fryzurka jest zrobiona, jak zadbana, to ja im nawet zazdroszczę ;) w lato krotkie włosy to błogoslawienstwo :D mi nistety nie pasują do twarzy krotkie :/

Cytat
Paaati91
To wasi mężczyźni mają długie włosy?

Mój ma grzywkę na skos,z boku krótkie włosy,wygolone przed uszy ale z tyłu zapuszcza i na karku ma już takie długości palca :D Świetnie wygląda ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolor farby