Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 06:39:30

dziewczyny mam pytanie bo jednym dziewczyna wlosy rosna szybciej jednym wolniej mam kolezanke ktora miala wlosy do brody i w ciagu poltora roku ma wlosy swoje naturalne daleko juz za lopatki ;/ ja rok temu mialam wlosy mniej wiecej jak wczesniej Gardias-Skóra albo Aneta Zając (Marysia z pierwszej miłosci) a teraz mam do ramion strasznie wolno mi rosna wlosy a nie chce czekac 4 lat albo i wiecej az mi urosna chociaz do ramion czy znacie moze jakies odzywki plyny to plukania czy inne preparaty ktore skutecznie przyspieszaja rosniecie wlosa.? bylabym bardzo wdzieczna i mysle ze znajdzie sie jeszczze nie jedna dziewczyna ktora tez z checia sie dowie czy jest os takiego i czy naprawde dziala

ja wiem ze wlosy mi nie urosna w miesiac ale zawsze zeby zamiast 3 lat poczekac poltora to juz cos.
bardzo prosze o pomoc jesli znacie jakies preparaty to podajcie nazwe a jesli bedzie to mozliwe to nawet jakies zdjcie preparatu z google np

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:07:54

tez bym chciala takie cudo bo tez zapuszczam i tez to wolno idzie.ale przede wszystkim jesli wlos ma rosnac musi byc zdrowy, wiec bierz jakies tabletki skrzypowite czy belisse, no i nie prostuj ich ( jesli to robisz) i staraj sie juz nie suszyc. ja tak wlasnierobie juz od 6 miesiecy, toche mi urosly, a podcinalam zniszczone konce :) o i to tez podetnij zniszczone wlosy

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:13:26

tez chce wiedziec bo moje straaaasznie wolno rosna

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:20:20

Jest jakiś produkt do wmasowania w skórę głowy. Moja mama kiedyś kupiła coś w aptece ale nie pamiętam nazwy...

niezweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:30:21

Poczytajcie sobie o Seboradin Niger Lotion, ja kupiłam pół roku temu za 18 zł w aptece.
Mam to szczęście, że wlosy "genetycznie" rosną mi szybko, ale chciałam jeszcze ten proces przyśpieszyć.
Polecam zmianę diety na bardziej wartościową

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:39:35

Cytat
claudiaa9
Poczytajcie sobie o Seboradin Niger Lotion, ja kupiłam pół roku temu za 18 zł w aptece.
Mam to szczęście, że wlosy "genetycznie" rosną mi szybko, ale chciałam jeszcze ten proces przyśpieszyć.
Polecam zmianę diety na bardziej wartościową

i działał ten preparat? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-21 07:39 przez cosiiiek.

zweryfikowana
Posty: 824
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 07:51:49

Ja też chętnie się dowiem, także próbuję zapuścić włosy na razie zafundowałam sobie odżywkę z Waxa (polecam) i tej samej firmy tabletki, przestałam prostować i suszyć. I zobaczymy co będzie dalej...;)

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 08:03:21

mi kiedys wlosy baardzo wolno rosly, ale jak zmienilam fryzjera wszystko sie zmienilo:)
kiedys scinalam wlosy raz na 1rok a teraz latam co 3-4mies;
sama fryzjerka powiedziala (jak bylam u niej 1. raz) ze po tym scieciu beda mi wlosy szybciej rosly
i faktycznie, cud:)
byc moze zalezy to od tego czym fryzjerka scina wlosy, w moim przypadku jest to brzytwa:)
moze popytaj swojego fryzjera czy ma to cos do rzeczy:)

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:34:39

Cytat
cherry_cat
Jest jakiś produkt do wmasowania w skórę głowy. Moja mama kiedyś kupiła coś w aptece ale nie pamiętam nazwy...
a myslisz ze jak zapytasz mamy to bedzie pamietac nazwe i czy pomagalo.?


moze ktos jeszcze poleci cos sprawdzonego.?

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:37:37

WAX w aptece

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:44:47

a moze jakies inne preparatu ktos zna.? moja sis bierze belisse i ona twierdzi ze szybko jej wlosy rosna ale ja tego wcale nie widze ;/

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:45:42

ja łykam skrzyp polny w tabletkach. i widzę różnicę, gdyż z dwa miesiące temu byłam u fryzjera, ciachnęła mi grzywkę na skos bardzo króciutko a teraz mam taka już że na poczy mi wpada i nie moge nosić zaczesanej na czoło. także napewno pomagają, ale czy każdemu nie wiem:)

niezweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 2/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:50:43

mi rosną bardzo szybko, czasami to dobrze, bo jak fryzjer nie spełni wymagań ;p to można szybko zapuścić

ale jak raz na ruski rok fryzura po wyjściu od fryzjera pasuje - wtedy lipton, że tak szybko odrastają

to samo przy farbowaniu :) -> odrosty

zweryfikowana
Posty: 961
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:52:51

kurde szkoda ze nie ma jakiejs odrzywki cud ;/

długie włosy szybko.!

21 cze 2011 - 09:58:04

Polecam KAZMIWAZĘ :)
sprawdzona ale trzeba poczekac ok 3 miesiecy na efekty potem idzie jak po maśle:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Potrzebny pomysł!