Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:04:11

cześć dziewczyny na wakacje chce przefarbować włosy na taki kolor jaki ma ta dziewczyna ;D nie wiem czy szamponetka CZERWONY MAHOŃ Z GARNIERA byłby dobry ?? jak nie to jaki inny polecacie ?? SZAMPONRTKA !!!! mam brązowe włosy

Ostatnio farbowałam włosy szamponetką czerwona czeń z garniera i wyszło super tylko takie lekko rudawe były



czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:12:22

Cytat
sweet01
cześć dziewczyny na wakacje chce przefarbować włosy na taki kolor jaki ma ta dziewczyna ;D nie wiem czy szamponetka CZERWONY MAHOŃ Z GARNIERA byłby dobry ?? jak nie to jaki inny polecacie ?? SZAMPONRTKA !!!! mam brązowe włosy

Ostatnio farbowałam włosy szamponetką czerwona czeń z garniera i wyszło super tylko takie lekko rudawe były

A mi by się podobały lekko rudawe;)

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:14:07

no a mi chodzi o czerwień, ale nie za mocną

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:20:43

ja ostatnio szalalam na punkcie czerwonego odcienia wlosow i polecam - JOANNE - wisniowa czerwien jest nieco ciemniejsza (bardziej naturalny kolor) lub intensywna czerwien (jest bardziej "dzika" i soczysta, dosc jaskrawa jesli masz jasne wlosy).
wlosy po tej farbie miekkie, blyszczace i ladnie pachna - kolor gleboki i lepiej sie sprawdzila niz badziewny loreal casting lub ten nowy mousse (to to juz w ogole porazka)

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:29:00

ktoś jeszcze ?
Wiśniowa czerwień odpada bo podchodzi pod bordo-róż



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-11 12:30 przez sweet01.

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 16:36:45

Radziłabym wybrać się do fryzjera. Ja też tak radziłam się przez internet i wyszło mi na głowie coś okropnego. Lepiej zasięgnąć fachowej porady.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 16:37:56

dodaj zdjęcie swoich włosów

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 16:41:01

Ja mam takie włosy. Farbuje Garnier color & shine - kusząca czerwień. Jest to farba do 28 myć, ale i tak się nie zmywa ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brąz czy rudy?