Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

16 minut temu

elektryka sklep

22 minut temu

wakacje last minute

37 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:04:11

cześć dziewczyny na wakacje chce przefarbować włosy na taki kolor jaki ma ta dziewczyna ;D nie wiem czy szamponetka CZERWONY MAHOŃ Z GARNIERA byłby dobry ?? jak nie to jaki inny polecacie ?? SZAMPONRTKA !!!! mam brązowe włosy

Ostatnio farbowałam włosy szamponetką czerwona czeń z garniera i wyszło super tylko takie lekko rudawe były



czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:12:22

Cytat
sweet01
cześć dziewczyny na wakacje chce przefarbować włosy na taki kolor jaki ma ta dziewczyna ;D nie wiem czy szamponetka CZERWONY MAHOŃ Z GARNIERA byłby dobry ?? jak nie to jaki inny polecacie ?? SZAMPONRTKA !!!! mam brązowe włosy

Ostatnio farbowałam włosy szamponetką czerwona czeń z garniera i wyszło super tylko takie lekko rudawe były

A mi by się podobały lekko rudawe;)

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:14:07

no a mi chodzi o czerwień, ale nie za mocną

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:20:43

ja ostatnio szalalam na punkcie czerwonego odcienia wlosow i polecam - JOANNE - wisniowa czerwien jest nieco ciemniejsza (bardziej naturalny kolor) lub intensywna czerwien (jest bardziej "dzika" i soczysta, dosc jaskrawa jesli masz jasne wlosy).
wlosy po tej farbie miekkie, blyszczace i ladnie pachna - kolor gleboki i lepiej sie sprawdzila niz badziewny loreal casting lub ten nowy mousse (to to juz w ogole porazka)

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 12:29:00

ktoś jeszcze ?
Wiśniowa czerwień odpada bo podchodzi pod bordo-róż



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-11 12:30 przez sweet01.

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 16:36:45

Radziłabym wybrać się do fryzjera. Ja też tak radziłam się przez internet i wyszło mi na głowie coś okropnego. Lepiej zasięgnąć fachowej porady.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 16:37:56

dodaj zdjęcie swoich włosów

czerwonyy ;D

11 cze 2011 - 16:41:01

Ja mam takie włosy. Farbuje Garnier color & shine - kusząca czerwień. Jest to farba do 28 myć, ale i tak się nie zmywa ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Brąz czy rudy?