Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W Lublinie polecam Mateusza Kukuryka z tym, że on zmienia dosyć często salon. Ale zdolny dzieciak.

Pani Ania Chołota - Lublin ul. Bursztynowa 35 , ul. Żywnego 10 :)

Po ostatniej wizycie 2 miesiące temu juz nie idę do żądnego fryzjera . Mam zaufaną koleżanke fryzjerkę i wole na nią czekać poł roku niż obcinać włosy u byle kogo.

ja tez z Lublina ; ) Studio Modnej Fryzury (moja ulubiona pani Wiola)

BIELSKO- BIAŁA -najlepszy byłŁukasz Sparzyński. Niestety, zmarł. Teraz chodzę do jego 'uczennicy' Marty Hermy i jestem bardzo zadowolona. Salon 'Maagma'

Do autorki wątku;najlepszy fryzjer w Lublinie wg mnie jest to Pani Urszula Łukaszuk właścicielka znanego salonu Top STYL,profesjonalistka w swoim fachu,jestem jej wieloletnią klientką i bardzo cenię jej umiejętności.Polecam,warto oddać włosy w jej ręce.

W WARSZAWIE

Piotrek Domosławski, ale niestety przeprowadził się do Szwecji buuuuuuuuuuuuuuuu ;(((((((
i bywa bardzo rzadko, trzeba się umawiać na termin kiedy jest w Polsce .
Piotrek jest mega świetnym fryzjerem, super fajnym człowiekiem. Polecam!!!!
Zresztą to fryzjer Steczkowskiej, Kasi Cerekwickiej, Patrycji Markowskiej i innych

klik PRZEGLĄD FRYZJERÓW

[embed_image 410c3df72771725a02ba2ac5a0b5113a]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 17:36 przez paolka06.

ktoś tam wyżej pytał o Tarnów.. Ja zawszę chodzę z boku Świtu i zawsze jestem zadowolona,a drogo wcale nie jest,wręcz bym powiedziała,że tanio :D Jak chcesz podciąć końcówki to podcinają końcówki,a nie pół głowy.

LUBLIN DVINE

na jana sawy polecam

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

kiedyś byłam u super fryzjera - młody chłopak o imieniu Hubert - pracował w maleńkim salonie na Grochowie (Warszawa)... 60 zł strzyżenie włosów średniej długości + mycie z masażem + modelowanie... niestety nie mam już do niego kontaktu ;/

Cytat
moni1255
Lublin zdecydowanie salon Ange na Tumidajskiego (kalina) lub salon Ani Chołoty na Bursztynowej całkowity profesjonalizm

Ania Chołota robi świetnie fryzury, nie rozpadają się i są takie jakie miały byc pierwotnie. Troche inaczej ze ścinaniem. Jest chaos i troche drogo, male pomieszczenie, a robota porownywalana do innych salonow. Słyszałam, ze w Incanto (Lbn) jest spoko.

zweryfikowana
Posty: 1.700
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Ewelinciaa1989
Cytat
kochamtymbark
Ja jestem z Lublina, kogo polecacie?

Moja chrzestna prowadzi zaklad fryzjerski na Czechowie i na Felinie :) jest fryzjerka od ok 23 lat :)) sedziuje na zawodach, siorka cioteczna tez sie uczy na fryzjerke w jej zakladzie, polecam :)

A na jakiej ulicy się dokładnie to mieści i jaka cena (ścięcie) i jak się nazywa?

PISZCIE WSZYSTKO ŻEBY NIE TRZEBA BYŁO SIĘ DOPYTYWAĆ!!!
Cytat
xXweronikaXx
Lublin- Anna Chołota, Bursztynowa ;
Free Style, Szmaragdowa.

A w Free Style kogo polecasz?
Cytat
Cereza
Zależy ile chcesz przeznaczyc kasy na sciecie. najlepiej jest w Genus ul. Puławska (tylko do Emila - ale tam strasznie długioe kolejki no i sporo kasy )
Drugi to na ul. Chopina salon fryzjerski (również do Emila)

CHodziłam do nich ale zcina wszystkich na jedno kopyto i mi się znudził... Chodzi mi o to by nie było drogo strasznie i żeby wlosy się ładnie układały, teraz zapuszczam bo chcę miec za piersi i chce jakąś delikatna gryzurkę, ale coś takiego innego może jakieś lekko polokowane żeby też były? Już sama nie wiem ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 16:38 przez kochamtymbark.

zweryfikowana
Posty: 1.700
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
just3
Cytat
kochamtymbark
Hej,
zamierzam się jakoś fajnie ściąć ale nie wiem gdzie pójść by znów nie żałować... (nie jedna z Was pewnie wie o co mi chodzi).
Po to założyłam ten wątek, by każda z Nas mogła napisać "wypróbowanego" fryzjera (miasto, ulica, imię, cena).

Ja jestem z Lublina, kogo polecacie?

jestem z Lublina, moge robic liste salonow ktorych nie polecam ;)
Cytat
foxy88
w lbn to pierre z boku galerii centrum drogo ale swietny jest

moja kol zaplacila tam za zmasakrowanie grzywki 30 zl :(
Cytat
moni1255
Lublin zdecydowanie salon Ange na Tumidajskiego (kalina) lub salon Ani Chołoty na Bursztynowej całkowity profesjonalizm

oooo mieszkam na kalinie wiec moze sie wybiore na Tumidajskiego,
planowalam pojsc do Choloty na farbowanie i podciecie ale wczensije byla tam moja kol....

zrezygnowalam ;D

Moja koleżanka też poszła do Chołoty na malowanie i ścinanie i tez nie bardzo uśmiecha mi sie do niej iść ;/ A słyszałyście może o łysolu na miasteczku akademickim? No już sama nie wiem gdzie iść ;/ A może w Świdniku?
Cytat
ZolZik1987
W Lublinie polecam Mateusza Kukuryka z tym, że on zmienia dosyć często salon. Ale zdolny dzieciak.

Ile bierze za ścięcie i gdzie teraz urzęduje? :)
Cytat
madzzx
ja tez z Lublina ; ) Studio Modnej Fryzury (moja ulubiona pani Wiola)

Możesz pokazać jakk Cię zcięła?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 16:45 przez kochamtymbark.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Ja nie nawidzę fryzjerów więc nie pomogę ;d. Zresztą moje miasto jest maleńkie i jedynie jak idę się czesać do na 3-go maja W Lipnie ;D.

Cytat
ecri16
ktoś tam wyżej pytał o Tarnów.. Ja zawszę chodzę z boku Świtu i zawsze jestem zadowolona,a drogo wcale nie jest,wręcz bym powiedziała,że tanio :D Jak chcesz podciąć końcówki to podcinają końcówki,a nie pół głowy.

Właśnie dlatego podcinam sobie końcówki sama ;D. Zmądrzyłam się i kupiłam na allegro degażówki i włosy cieniuje sama i podcinam sama ;D. Bo ja poszłam obciąć końcówki to obcharatała mi pół głowy. Więc co do obcinania to fryzjerów omijam szerokim łukiem ;D.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 16:47 przez monikaaaa149.

zweryfikowana
Posty: 1.700
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
MARIOLKA2731
Do autorki wątku;najlepszy fryzjer w Lublinie wg mnie jest to Pani Urszula Łukaszuk właścicielka znanego salonu Top STYL,profesjonalistka w swoim fachu,jestem jej wieloletnią klientką i bardzo cenię jej umiejętności.Polecam,warto oddać włosy w jej ręce.

Mozesz się pokazać jak Cię zcięła? i ile bierze i gdzie zcina?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prostowanie mocno kręconych wlosów ;)