Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jeżeli chodzi o pielęgnację włosów w Trójmieście to polecam Basię z Gdańsk. Od ponad roku robię u niej keratynowe prostowanie włosów. Jestem mega zadowolona. Pełen profesjonalizm. Po zabiegu moje włosy są proste około 4 miesiące. Jest również mobilna i nie muszę nigdzie jechać, bo ze mnie mały leniuszek jest tańczy
Jak by któraś z Was potrzebowała więcej info to tu jest jej blog hi basiamuszarska.pl
Znajdziecie tam również porady o pielęgnacji włosów w domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-23 15:11 przez AniaMania27.

Jeśli ktoś by szukał dobrego fryzjera z Katowic to polecam akademię fryzjerską Nabradalik: https://nabrdalikakademiafryzjerska.pl. Prowadzą również szkolenia dla fryzjerów, więc wiedzą co robią i naprawde znają się na rzeczy. Zawsze nie byłam zadowolona z efektów wizyt u fryzjerów, dopóki nie poszłam do nich. Przede wszystkim słuchają klientki i dopasowują fryzury do kształtu głowy.

Cytat
mortma
Jeśli ktoś by szukał dobrego fryzjera z Katowic to polecam akademię fryzjerską Nabradalik: https://nabrdalikakademiafryzjerska.pl. Prowadzą również szkolenia dla fryzjerów, więc wiedzą co robią i naprawde znają się na rzeczy. Zawsze nie byłam zadowolona z efektów wizyt u fryzjerów, dopóki nie poszłam do nich. Przede wszystkim słuchają klientki i dopasowują fryzury do kształtu głowy.

A jakie są tam ceny w tej akademi nabrdalik ? Interesuje mnie strzyżenie i koloryzacja .

Jeśli chodzi o Kraków, to ja ze swojej strony mogę polecić Warsztat Fryzjerski na Woli Duchackiej (Kurdwanów). Salon ma ponoć dopiero pół roku, a ja trafiłam tam z polecenia przyjaciółki, która mieszka w okolicy. Ceny bardzo przystępne (niskie) w stosunku do jakości. Żeby jednak nie było tak słodko, ma pewną wadę: zapisy z 1-2 tygodniowym wyprzedzeniem :( No cóż, dobry i tani fryzjer to ludzie wyszpiegowali i kolejki się porobiły, czekam 1,5 tygodnia na moje sombre ;(

Strona: http://warsztatfryzjera.pl/

Ja od lat jestem zadowolona w Krakowie z Pater Pracownia Fryzjerska i właśnie zawsze u Dawida Patera mam boskie obcięcie, ma wyczucie facet, super strzyże, naprawdę nie zmienię fryzjera do póki on będzie pracował :P A co najważniejsze każda fryzura utrzymuje się bardzo długo i nawet jak odrasta nie wiele muszę z nią robić żeby wyglądała dobrze. Gorąco polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-01 14:08 przez EwelajnaL.

W Warszawie polecam salon Shake Your Head. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, a jest już po kilkunastu wizytach u nich i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wyjść niezadowoloną. W dodatku jeśli nie ma się pomysłu na fryzurę to można zdać się na nich, bo naprawdę potrafią doradzić coś fajnego, co będzie pasować do kształtu twarzy, głowy, czy karnacji ;)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

We Wrocławiu z całą odpowiedzalnością mogę polecić fryzjera przy ul.Tęczowej 57.
Jest to męski fryzjer + barber - lokal w stylu loftowym..
Przechodząc do barbera można podziwiać pokaźną kolekcję alkoholii - w salonie z akloholem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-19 12:56 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

w Warszawie zdecydowanie polecam Salon Urody Figaro. bardzo profesjonalne podejscie do klienta, podążają za nowymi trendami jesli chodzi o fryzury, potrafią dobrze doradzic, poza tym atmosfera miła no i wyglad salonu- elegancko i stylowo.az chce sie tam przebywac ;)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 4/5
niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 4/5

W Warszawie świetna jest Magia Blondu, byłam kilka razy u pani Danusi i też u innych pań fryzjerek i za każdym razem wychodzę zadowolona. Zarówno koloryzacja jak i uczesania na najwyższym poziomie. W wakacje mam wesele u znajomych i też na pewno będę tam robiła fryzurę.

Jeśli chodzi o śląsk, a konkretniej Bielsko-Białą polecam Keratin Moment http://keratinmoment.pl/. Keratynowe prostowanie, nanoplastia i polerowanie włosów. Każdy z tych zabiegów skradł moje serce :*
Teraz przymierzam się do botoxu i mam nadzieję, że będzie super jak wszystkie poprzednie razy, biorę w ciemno tańczy
Na zdjęciu moje włosy następnego dnia, już po umyciu:





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-14 20:32 przez vbutt.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

kiedyś gościnnie byłam w Poznaniu i polecam całym sercem U FRYZJERÓW (Sebastian) - staram się czasem łączyć wizyty u siostry z wizytą w tym salonie :) Świetnie dobiera kolor, fryzurę - cudo!

Ja bardzo polecam salon colette w krakowie. To naprawdę jeden z lepszych salonów fryzjerskich w krakowie. Możecie zresztą tutaj zobaczyć jego ofertę: https://www.saloncolette.com

W Warszawaie Salon Bellita. Polecam fryzjerkę Monikę i oczywiście manicurzystkę Kasię

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Moim zdaniem numerem jeden jest Vova z salonu Gnatyshyn. Jest arcymistrzem w swoim zawodzie. Zresztą cały personel jest w pełni profesjonalny. Salon mieści się na Kasprzaka w Warszawie. Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przejście z czerwonych włosów na słodkie cappuccino.