Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zgadzam się. Kobieta jest naprawdę zdolna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 14:23 przez tomkit.

Przemek z salonu
Brat i Siostry
Ul. Rakowiecka 34
Warszawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-29 12:21 przez ep33.

Jeśli mam wybierać spośród warszawskich salonów, to zdecydowanie wybieram OK Studio i Łukasza Orędowicza. To najlepszy fryzjer u jakiego byłam, a poza tym bardzo sympatyczny i pozytywny człowiek ;)

Kogo polecacie w Chełmie?

Powiedzcie mi proszę jaki wg was jest najlepszy stylista fryzur gdynia . Możecie kogoś polecić? Zależy mi na czasie, pozdrawiam!

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Pani Kasia z In Harmony to moja ulubiona fryzjerska ze wszystkich, które mnie czesały. W Warszawie polecam tylko ją ;)

łódz łódz gdzieeeeeeeeee

w Krakowie najlepszy jest Black Pearl przy Królowej Jadwigi

W Warszawie jest swietny salon fryzjerski Shake Your Head, chodze tam juz od paru lat. Oprocz tradycyjnych zabiegow sprzedaja tez swoje autorskie kosmetyki (bardzo dobre z reszta) oraz maja fajne zabiegi regenerujace włosy. Cena jak na warszawski salon z górnej półki tez jest bardzo przystepna :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 3/5

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie będę w stanie pomóc...

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Przypomniało mi się jeszcze jak mieszkałam w Lublinie to ścinałam się u Basi. Kiedyś pracowała w salonie na ul Wieniawskiej. Z Krakowskiego Przedmieścia (idąc od Pl Litewskiego) trzeba skręcić w prawo. Później za pierwszym budynkiem też w prawo (jest takie podwórko?) i na lewo jest ten salon. Nazwy nie pamiętam... Jeśli Basia tam już nie pracuje to niestety nie polecę nikogo innego...

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Białystok - ul Dubois moja ulubiona fryzjerka serce

Zielona Góra -->ToTUU pracowania fryzjerska na Podgornej :)

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 4/5

Aż można powiedzieć, że warto zrobić trip po miastach w celu sprawdzenia najlepszego fryzjera w kraju ! :)

Sprawdzony sposób na dobrego fryzjera to sprawdzenie opinii o fryzjerach w okolicy gdzie mieszkasz, na portalu <moderacja> Tam dziewczyny piszą o gabinetach w których były i uznały, że warto pochwalić.Na <moderacja> można się także zapisać na konkretny dzień i godzinę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-25 08:04 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaką użyć farbę?