Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

w sochaczewie polecam panorane ceny niskie ale dziewczyny świetnie tną wiem cos o tym bo juz wiele razy tam byłam

Łódź
Jacek Olejniczak Piotrkowska 51 "Venezia".
Salon fryzjerski na ul. Trenknera u Adiego

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
kochamtymbark
Ja jestem z Lublina, kogo polecacie?

Moja chrzestna prowadzi zaklad fryzjerski na Czechowie i na Felinie :) jest fryzjerka od ok 23 lat :)) sedziuje na zawodach, siorka cioteczna tez sie uczy na fryzjerke w jej zakladzie, polecam :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 11:23 przez Ewelinciaa1989.

Lublin- Anna Chołota, Bursztynowa ;
Free Style, Szmaragdowa.

Zależy ile chcesz przeznaczyc kasy na sciecie. najlepiej jest w Genus ul. Puławska (tylko do Emila - ale tam strasznie długioe kolejki no i sporo kasy )
Drugi to na ul. Chopina salon fryzjerski (również do Emila)

A czy jest ktos obeznany jak w Stargardzie Szczecinskim.gdzie obcinaja nowoczesniej???????????

Studio fryzjerskie henryk w wejherowie i cudowna pani kasia :)

<moderacja - caps lock off>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-21 17:29 przez moderator.

Ups - Stargard Szczeciński, na piłsudskiego nad NETTO;-)
Zawsze wiedzą,co zrobić i zawsze jestem zadowolona:)))

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 17:08 przez oluszkap.

Warszawa - Wirginia Raczkowska - pracuje w Fryzjerni na Nowolipkach :)
wyczaiłam ją na stronie www.topfryzjer.pl, była bardzo polecana i rzeczywiście ja jestem z niej bardzo zadowolona :)

za obcięcie biorą od 45 zł do 85 zł, w zależności od długości włosów i czy z modelowanie czy też bez.

ŁÓDŹ:

Keune. Studio szkoleniowe. Rychter W.

Kilińskiego 136a - właściciel Pan Witek - świetny fryzjer, najlepszy z najlepszych, oczywiście też nietani

Dobrą fryzjerką jest też Pani Kasia z Keune na Widzewie (uczennica Witka). No i cena bardziej przystępna.

Cytat
kochamtymbark
Hej,
zamierzam się jakoś fajnie ściąć ale nie wiem gdzie pójść by znów nie żałować... (nie jedna z Was pewnie wie o co mi chodzi).
Po to założyłam ten wątek, by każda z Nas mogła napisać "wypróbowanego" fryzjera (miasto, ulica, imię, cena).

Ja jestem z Lublina, kogo polecacie?

jestem z Lublina, moge robic liste salonow ktorych nie polecam ;)
Cytat
foxy88
w lbn to pierre z boku galerii centrum drogo ale swietny jest

moja kol zaplacila tam za zmasakrowanie grzywki 30 zl :(
Cytat
moni1255
Lublin zdecydowanie salon Ange na Tumidajskiego (kalina) lub salon Ani Chołoty na Bursztynowej całkowity profesjonalizm

oooo mieszkam na kalinie wiec moze sie wybiore na Tumidajskiego,
planowalam pojsc do Choloty na farbowanie i podciecie ale wczensije byla tam moja kol....

zrezygnowalam ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-04 18:56 przez just3.

a macie kogoś sprawdzonego w Tarnowie?

Mikołów polećcie fajnego fryzjera:)................niedrogiego;p

Ostatnio całkowicie przypadkiem trafiłam do salonu Tamara we Wrocławiu. Chciałam zmienić fryzurę, ale jakoś zupełnie nie miałam pomysłu na jaką. Właśnie w tym salonie pani stylistka pomogła mi dobrać odpowiedni fryz. Jestem bardzo zadowolona z jej wyboru. Nie spodziewałam się takiego efektu. Polecam ten salon, bo naprawdę warto się tam wybrać. Ceny jak na Wrocław to są przyzwoite. Jeśli ktoś chciałby się tam wybrać, to lepiej najpierw się umówić telefonicznie wszystkie dane są na ich stronie www.salontamara.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy- kolor