Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:00:03

czyli raczej norma:)
salon do ktorego chodze jest bardzo dobry. z fryzur zawsze bylam zadowolona.
tylko teraz jak zrobi mi mieszanke to juz sama sobie odrostow nie pomaluje, bo nie bede znala proporcji farb.
Troche sporo pieniazko na to pojdzie, ale przynajmniej bede miala wymarzony kolor:)

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:02:14

ja płaciłam 60 zł.

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:02:15

właśnie to zależy od fryzjera bo ja też płaciłam 150 zł z podcięciem jak miałam długie włosy.....ale teraz chodze to innego co prawda mam troszke krótsze ale płace z podcięciem grzywki,końcówek i farbowanie 50 zł także to kwestia fryzjera:)

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:02:45

A czy nie można przyjsc ze swoim wymarzonym i upatrzonym kolorem ( z farbą w sensie)?Chyba jest taniej.

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:02:59

daj sobie spokój nie masz koleżanki która potrafi farbować włosy idziesz do hutrowni fryzjerskiej kupujesz profesionalną farbę oksydant i tyle.... po co tyle kasy wydawać nie rozumiem. Co innego pasemka czy dekoloryzacja ale farba na całość no sorry!

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:05:16

Cytat
afanasja
A czy nie można przyjsc ze swoim wymarzonym i upatrzonym kolorem ( z farbą w sensie)?Chyba jest taniej.

jeśli mają umowę o propagandę dla firmy, np loreala to nie

monich-k - też tak sądziłam i nigdy więcej tego błędu nie popełnię

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:06:33

Cytat
monich-k
daj sobie spokój nie masz koleżanki która potrafi farbować włosy idziesz do hutrowni fryzjerskiej kupujesz profesionalną farbę oksydant i tyle.... po co tyle kasy wydawać nie rozumiem. Co innego pasemka czy dekoloryzacja ale farba na całość no sorry!


do tej pory farbowalam w domu. i wpadlam na fatalny pomysl zeby polozyc ciemny braz. efekt-prawie czarne wlosy. POtem henna, po ktorej mam rudawo czerwone refleksy i jasniejsze odrosty.
chce wrocic do naturalnego odcienia, dlatego zdecydowalam sie na fryzjera.
glupota byloby dalej kombinowac z farbami, bo nigdy jeszcze nie wyszedl mi kolor taki jaki powiniej po danej farbie

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:08:00

Pamiętaj, że jak nie odczekasz przynajmniej 2 tygodni od czasu farbowania henną, to przy normalnym farbowaniu włosy mogą Ci wyjść z zielonymi refleksami. Nie żartuję ; )

zweryfikowana
Posty: 499
Ostrzeżenia: 2/5

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:11:42

Ja zapłaciłam kiedyś w bardzo dobrym salonie 200zł ale opłacało się i to bardzo: kolor piękny, włosy zdrowe, odżywione (miałam jakąś saunę zrobioną na włosy)...

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:12:10

Cytat
Autumn_Rain
Pamiętaj, że jak nie odczekasz przynajmniej 2 tygodni od czasu farbowania henną, to przy normalnym farbowaniu włosy mogą Ci wyjść z zielonymi refleksami. Nie żartuję ; )

to tylko po hennie z chemicznymi dodatkami. malowalam naturalna i juz kladlam na pasemko szampotenke i zadnych zielonych kolorow nie mam:)

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:16:04

no może tylko dla mnie to jest takie oczywiste jestem absolwentką technikum fryzjerskiego ;pp
ale mimo to farbowanie to prosta sprawa według mnie szkoly do tego kończyć nie trzeba ;)

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:20:12

Cytat
monich-k
no może tylko dla mnie to jest takie oczywiste jestem absolwentką technikum fryzjerskiego ;pp
ale mimo to farbowanie to prosta sprawa według mnie szkoly do tego kończyć nie trzeba ;)

tu nie chodzi o samo nalozenie farby. to chyba kazdy potrafi.
chodzi o kolor po prostu.

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:23:36

ja placilam 120zl za balejage:)

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:28:01

no dobrze to u mnie w salonie 60 zł sam zabieg tzn robocizna;p do tego koszt farby zależy jaka i ile użyte :)

Ile kosztuje farbowanie u fryzjera?

16 maj 2011 - 17:29:31

ja farbuję na jednolity kolor, włosy mam prawie do pupy, płacę 120 zl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerwone wlosy !