Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:20:58

Od zawsze marzę o rudych włosach.
Zawsze było jakieś "ale.
Na wakacje na pewno sobie zrobię i zastanawiam się jeszcze nad farbą. Nie chcę iść do fryzjera.
Chcę rudy taki bardziej wchodzący w pomarańcz, żywy.
Mój obecny kolor to ciemny blond/jasny brąz.
Myślicie, że z farby :Loreal FERIA Color 3D Farba do Włosów Nr 74 Mango wyjdzie mi taki? Może ktos miał i moze sie wypowiedzieć?



Zastanawiałam sie jeszcze nad joanną płomienna iskra , ale jakoś nie mam przekonania do tej firmy.

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:22:15

podbijam :)

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:24:58

raczej najpierw musisz je rozjasnic, bo watpie, ze wyjdzie taki "zywy" wtedy

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:25:10

Ja farbowalam Loreal na rozjaśniane włosy(były już rude) + ciemny brąz odrosty.
Kolor wyszedł super naprawdę:) Trzyma się już miesiąc.
Ale i tak na następny raz idę do fryzjerki. Zrobi mi identyczny kolor jak na palecie a zapłacę mniej:) No i mam wtedy pewność.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-08 09:25 przez Arionell.

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:26:40

a więc tak jeśli twoje włosy mają teraz odcień jasnego brązu a chcesz położyć 74 to może nie wyjść taki intensywny kolor i troszke ciemniejszy
napewno będziesz musiała zrovbić sobie demakijaż tzn ściągnąć kolor o 2 tony wieć najlepszym rozwiązaniem bedzie pójście do fryzjera:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-08 09:28 przez judi207.

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:28:56

Otoz ja od okolo 3 lat farbuje sie ta farba moje naturalne wlosy to wlasnie ciemnyblond/jasny braz i nie musialam nic rozjasniac ani isc do fryzjera

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:29:21

Ja stosowałam z loreal PAPRYKA był piękny wszyscy mnie pytali co to za farba. ale rudości mają jeden minus, szybko blakną nie ważne jaka farba no i trzeba co miesiąc powtarzać

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:29:28

nie ma opcji, żeby od razu wyszedł Ci taki ostry rudy. ale nałóż farbę raz i po miesiącu zrób to samo, a z każdym farbowaniem będzie intensywniejszy. nie rozjaśniaj włosów bo tylko poniszczysz niepotrzebnie, a to zbędne

a co do farby mango loreala: prawie w ogóle nie rozjaśnia naturalnego włosa! u żyj garniera 100%- o niebo lepiej wychodzi kolor i lepiej łapie odrost- mój z czarnych naturalnie włosów robił się naprawdę rudy

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:32:09

Cytat
lostintubee
nie ma opcji, żeby od razu wyszedł Ci taki ostry rudy. ale nałóż farbę raz i po miesiącu zrób to samo, a z każdym farbowaniem będzie intensywniejszy. nie rozjaśniaj włosów bo tylko poniszczysz niepotrzebnie, a to zbędne

a co do farby mango loreala: prawie w ogóle nie rozjaśnia naturalnego włosa! u żyj garniera 100%- o niebo lepiej wychodzi kolor i lepiej łapie odrost- mój z czarnych naturalnie włosów robił się naprawdę rudy
rudości i czerwienie z garniera są bez wyrazu nie są ani płomienne ani intensywne. Takie bure. Ta farba z loreala mi moje ciemne brąz włosy dobrze pofarbowała i zawsze miałam płomienne ale tak jak mówię, one szybko blakną.

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:32:57

żeby mango wyszło jak miedz wpadająca w pomarańcz musisz rozjaśnić włosy. Ja nawet na ciemnych rudych po mango miałam ciemny kolor, dopiero jak rozjaśniłam wyszło intensywnie. Poza Mango polecam farbę Joanna Płomienna Iskra, kosztuje 5zł, świetny kolor, bardzo podobny do mango a przy tym posiada oxydant 9% więc jest szansa że wyjdzie rudo na ciut ciemniejszych włosach. No i mango u wielu osób (u mnie także) na początku wpada lekko w czerwień:/ ale po 3-4 myciach jest czysta miedz, niestety szybko się wypłukuje.
Dlatego zamiast dawać 30zł wolę wydać 5zł na Joanne.
Dodam, że farby Loreala wcale nie s ą łagodniejsze dla włosów niż Joanna czy inne tańsze....

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:34:35

Ja farbiłam mango na koniakowym blondzie (robionym u fryzjerA) i wyszło mi coś takiego .
Później ten kolor się spłukał i zrobił się taki ładny pomarańcz :) Ale na początku wpadał w czerwień i baardzo mi się to nie podobało..
Teraz farbuje miodowy blond syoss.[attachment 479266 aaa2.JPG][attachment 479267 DSC03537.JPG]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-08 09:40 przez agarrada.

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:36:23

Cytat
lostintubee
nie ma opcji, żeby od razu wyszedł Ci taki ostry rudy. ale nałóż farbę raz i po miesiącu zrób to samo, a z każdym farbowaniem będzie intensywniejszy. nie rozjaśniaj włosów bo tylko poniszczysz niepotrzebnie, a to zbędne

a co do farby mango loreala: prawie w ogóle nie rozjaśnia naturalnego włosa! u żyj garniera 100%- o niebo lepiej wychodzi kolor i lepiej łapie odrost- mój z czarnych naturalnie włosów robił się naprawdę rudy[



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-08 09:36 przez judi207.

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:36:27

ja uzywam safiry i mi nie blaknie ...farbuje co 3 miesiace.. praktycznie 0 róznicy od farbowania poczatkowego 3 miesiace pózniej,



RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

08 maj 2011 - 09:37:15

też jestem tego samego zdania że włosy na pewno takie nie wyjdą jestem fryzjerka i troche się na tym zam:)
więc tak jak napisałam polecam demakijaż jest to zabieg który nie niszczy wlosów potrzebny Ci jest tylko saszetka EFASORU i 60ml gorącej wody ale taj napisałam powyżej najlepiej żeby to zrobił fryzjer bo samej bedzie Ci to trudno zrobić

RUDY CHCĘ! Loreal -Mango

20 kwi 2012 - 11:18:03

ja uzywam farby loreal mango:) musialam troche rozjasnic swoje naturalne gdyz mam ciemny braz i wyszedl mi wlasnie taki http://img.szafa.pl/ubrania/0/010027166/1334864234/moja-stylizacja.jpg

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROSTOWNICA PAROWA BABYLISS RADIANCE PRO 230