Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Darmowe porady fryzjera

16 mar 2015 - 12:46:11

Witam potrzebuje pomocy:( w tym momencie mam wlosy miodowy blond i chciala je przyciemnic zblizyc kolor do moich naturalnych ciemnego blondu jakiej farby najlepiej uzyc

Darmowe porady fryzjera

25 paź 2015 - 22:51:10

Cześć ! Jestem dosyć nietypowa-mam 14 lat, ale chciałabym zrobić sobie coś szalonego na głowie(oczywiście u fryzjera). Nie chcę na razie na całą głowę koloru typu różowy, ale na pewno chcę coś zmienić. Moje włosy nie są zbyt długie-dotykają ramion jak wyprostuję. Naturalnie włosy mam kręcone/falowane i lekko puszyste. Kolor obecny-mysi blond raz przyciemniany szamponetką na 24-30 myć. Co proponujesz?

Darmowe porady fryzjera

22 lis 2015 - 17:40:51

Witam ,jestem nowa na tym forum ,potrzebuje pomocy !dokładnie chodzi mi o użycie sauny na włosy?

Dokładniej , jak to działa ? czy używa się sauny przed czy po farbowaniu u fryzjera ? byłam raz i użył po koloryzacji ,farba była wypłukana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-22 17:43 przez tondeo.

Darmowe porady fryzjera

21 sty 2016 - 17:37:56

Witam Mam wlosy kolor nie zbyt ciemny braz juz sprany wczesniej byly farbowane 5.0 Czy wyszedl by mi kolor farbowany farba fryzierska 6.0 chlodny ciemny blond polaczony z woda 3%? Czy jednak musze zostac przy 5.0?

Witam Mam wlosy kolor nie zbyt ciemny braz juz sprany wczesniej byly farbowane 5.0 Czy wyszedl by mi kolor farbowany farba fryzierska 6.0 chlodny ciemny blond polaczony z woda 3%? Czy jednak musze zostac przy 5.0?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-21 17:38 przez moniska27.

Darmowe porady fryzjera

25 sty 2016 - 16:19:44

Witam.Naturalny kolor moich włosów to średni brąz. Od ok 7 lat zaczęłam farbować włosy. Przez pierwsze ok 5 lat farbowałam na czekoladowy brąz (zdj 1) 2 - 3 razy do roku. Kolor wychodził ładny, nie za ciemny, a gdy się wypłukiwał nie było widać wszelakich rudości. Później zaprzestałam farbowanie. Ale 7 miesięcy temu zamarzyło mi się ombre. Poszłam więc do salonu fryzjerskiego. Chciałam uzyskać taki efekt, aby na dole był średni chłodny blond i im wyżej tym kolor ciemniejszy. Jednak fryzjerka widocznie coś pomyliła, bo na mojej głowie pół włosów było rudych, a pół rudo - brązowych. Stwierdziła, że tak się zdarza. Wyglądałam okropnie, więc 2 tygodnie później zafarbowałam włosy na jasny zimny brąz, który z kolei wyszedł jak bardzo ciemny brąz. Szybko się wypłukał do "spranego" rudo - brązowego koloru. 1.5 miesiąca temu poszłam do innej fryzjerki i powiedziałam, że chcę uzyskać jasny zimny brąz,ale kolor znowu wyszedł znacznie ciemniejszy. Czy jest szansa uzyskać taki efekt na włosach (zdj 2)?Jeśli tak to w jaki sposób?I jaki to dokładnie kolor?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-25 16:20 przez AniaGal1990.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Darmowe porady fryzjera

19 lut 2016 - 13:14:45

Cytat
junior900
Witam potrzebuje pomocy:( w tym momencie mam wlosy miodowy blond i chciala je przyciemnic zblizyc kolor do moich naturalnych ciemnego blondu jakiej farby najlepiej uzyc

Ja jakiś czas temu lekko przyciemniałam włosy Również mam taki sam kolor oraz chciałam sprawić aby były trochę ciemniejsze ( bardzo podoba mi się ciemny nasycony blond). Użyłam ten farby:

Nie jest droga a kolorek był taki jak sobie wymarzyłam. Idealny ciemny blond ( jak na obrazku). Zamawiałam ją przez internet. W taki sposob możesz sobie ja kupić w znacznie korzystniejszej cenie .Ja płaciłam 10 zł niecałe.
<moderacja>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-10 07:51 przez moderator.

Darmowe porady fryzjera

19 lut 2016 - 13:39:44

mam włosy bardzo podatne na "wilgoć" w czasie deszczu/mżawki/mgły zaraz sie falują/pokręcaja i najgorsze nie sa ładne loczki lecz taki "sianowate, falowane pierze" (nie wiem jak dokładnie to nazwać). jakiego preperatu uzywać, aby włosy ładnie błuszczały i się nie pierzyły zwłaszcza w okresie deszczwowym?
z góry dziękuję za rade :-)

Darmowe porady fryzjera

13 lut 2017 - 20:39:20

Cześć chciałabym twojej porady fryzjerskiej, nie podoba mi się moja obecna fryzur - muszę coś zmienić. Pomożesz ? PRIV

Darmowe porady fryzjera

09 kwi 2018 - 21:00:24

Mam pytanie odnośnie upięć i wsuwek z którymi mam problem bo po jakims czasie mi zaraz wydaja, i niestety upięcia nie przetrwają długo. Czy to może mieć związek z włosami że sa za śliskie czy coś.

Darmowe porady fryzjera

08 maj 2018 - 22:08:10

Witam, potrzebuję pilnej porady. Otóż mój naturalny kolor to ciemny blond, taki popielaty.Miałam na nich rozjaśniane pasemka. Miesiąc temu podkusiło mnie żeby być jasną blondynką. Kupiłam farbę Goldwell bardzo jasny popielaty blond i wodę 6%. Efekt jest taki na zdjęciu. No niby nie ma tragedii ale jak dla mnie są za żółte, za pomarańczowe i koszmarnie się w nich czuję. Podpowiedzcie jakiej farby i wody użyć żeby delikatnie przyciemnić te włosy- nie jakoś drastycznie, a na pewno je przygasić żeby nie były takie żółte.. i żeby chociaż nie wyszły zielone. Stosowałam płukankę i ten niebieski szampon od Joanny ale to niewiele daje. Chce je przefarbować. Może Loreal Majirel, coś z 9-tką, np. 9.12? Pytam profesjonalistów, pomóżcie :)



Darmowe porady fryzjera

09 maj 2018 - 08:24:44

Po co piszecie laska dawno na szafie nie siedzi wiec po co ciagnac ten wątek

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Darmowe porady fryzjera

27 cze 2018 - 16:27:41

Moim zdaniem warto zostawić ten temat specjalistom z tego obszaru. To się zaskakująco często sprawdza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zmiana koloru