Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wygolony tył głowy

03 kwi 2011 - 00:59:29

wcale nie tragedia....fajnie to wygląda, sama chciałam tak zrobić ale trochę było szkoda...

Wygolony tył głowy

03 kwi 2011 - 15:00:02

długie są takie nudne...uwielbiam krotkie i szalenstwa z nimi związane.

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:12:32

a mi sie nie podoba to... zaraz znowu pol dziewczyn bedzie tak mialo, tak jak z tym bokiem...

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:15:21

ja ostatni widziała w reklami you can dance ta patrycje miaal wygolone pół głowy oszpecila sie okropnie straszne to jest moim zdaniem

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:15:27

ja ostatni widziałam w reklami you can dance ta patrycje miaal wygolone pół głowy oszpecila sie okropnie straszne to jest moim zdaniem

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:15:31

ja ostatnio widziałam w reklami you can dance ta patrycje miaal wygolone pół głowy oszpecila sie okropnie straszne to jest moim zdaniem
sory dziewczyny wcisneło mi sie trzy razy...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-04 12:20 przez myszorro87.

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:15:35

masakra...never ever:/

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:18:39

Cytat
truskawa91
a mi sie nie podoba to... zaraz znowu pol dziewczyn bedzie tak mialo, tak jak z tym bokiem...

no właśnie! ja obcinałam tak bok na długich włosach ze 3 lata temu, wydrukowałam zdjęcia Kukulskiej i poszłam do fryzjera, fryzjerka była lekko zdziwiona, ale nie wygoliłam całkowicie boku! za jakieś roku pół dziewczyn było tak obcięte! więc ja zapuściłam, ale długo się męczyłam.

jednak wolę włosy długie, wycieniowane! mogę robić z nimi co tylko mi się podoba ;)
a ta połowa tyłu wygolonego mi się nie podoba, a jeszcze jak włosy odrastają i odstają..

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:19:31

nie, nie, nie
mi to się w ogóle nie podoba

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:20:44

co jeszcze wymysla? :D

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:22:45

a moim zdaniem świetna sprawa:D kiedys sama miałam wygolony bok;) włosy szybko odrsną, pozatym jak ma sie rozpuszczone to nic nie widac ze wygolone:) raz sie żyje, mozna czasem zaszaleć:) zbliża sie lato, wakacje, mozna pokombinowac , a włosy odrosną ;)

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:22:48

fuj nie podoba mi sie

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:23:36

Cytat
moreloweucho
Cytat
truskawa91
a mi sie nie podoba to... zaraz znowu pol dziewczyn bedzie tak mialo, tak jak z tym bokiem...

no właśnie! ja obcinałam tak bok na długich włosach ze 3 lata temu, wydrukowałam zdjęcia Kukulskiej i poszłam do fryzjera, fryzjerka była lekko zdziwiona, ale nie wygoliłam całkowicie boku! za jakieś roku pół dziewczyn było tak obcięte!


Dokładnie, taka fryzura jest fajna jak ma ją bardzo niewiele osób- wtedy rzeczywiście jest oryginalna.
Do tego trzeba mieć odpowiedni typ urody....



Jak się robi na to moda to wygląda to tak, jakby dzieci dostały do zabawy maszynkę do golenia...

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:34:32

ale jak odrastają to wygląda to okropnie!!trzeba poprostu pilnowac i czesto golic do takiej samej fryzury jak miało się wcześniej:)mi sie podoba ale nie to kolorowe EMO tylko np,blond czy braz)

Wygolony tył głowy

04 kwi 2011 - 12:40:02

moja kolezanka tak ma, bardzo mi sie to podoba , nie odstaja jej wlosy przy odrastaniu, ale ja sama mam wlosy juz daleko za lopatki i szkod mi ich obcinac.. chociaz bardzo mnie niekiedy kusi, moze bylyby zdrowsze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

blond z czarnego:-)