Obecnie rozmawiamy o:

świetna restauracja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej, mam do odsprzedania 1/3 zestawu. Już przygotowane i podpisane opakowania+instrukcja. jednak zostane przy swoch kręconych,a zrobie sobie na wakacje:) cena 80zł + przesyłka ;) więcej na priv

ale jak sie to robi? ;P samemu? ;d moze ktos wytlumaczyc? :d

ja raz zamowilam i sie przejechalam.. efekt byl na tydzien :(

ja niestety na razie będę musiała zrezygnować, ponieważ wypadły mi nieplanowane wydatki :(

Jak przebiega zbieranie pieniędzy,ile dziewczyn jeszcze nie zapłaciło?
Ja tu widnieje jeszcze jako "niezapłacona",pieniądze przelałam 25 marca
Mam nadzieję,że wszystko jest ok?

Cytat
agasiewna
Jak przebiega zbieranie pieniędzy,ile dziewczyn jeszcze nie zapłaciło?
Ja tu widnieje jeszcze jako "niezapłacona",pieniądze przelałam 25 marca
Mam nadzieję,że wszystko jest ok?

oczywiscie przyszły, te ktore zaplacily oznaczylam kolorem różowym :) już poprawiłam błąd, jak widać czekam jeszcze na 4 wplaty

Jestem chętna na 1/3 jeśli któraś z dziewczyn się wycofała :)

Ale cudny efekt na fotkach ;-)

dziewczyny wpłacajcie kasę do kottki!
bo jak długo będziemy czekać?
kotkko daj czas dziewczyną do końca tego tygodnia na wpłatę a jak nie zapłacą do tego czasu to wykreśl z listy i nowe się chętne dziewczyny znajdą:)

Powiem Wam dziewczyny że co do trwałego prostowania tzw trwałej prostującej to nie polecam.. Widziałyście kiedyś włosy bardzo kręcone jak są wymodelowane ?? to właśnie podobnie wygląda i tak trzeba uzyc prostownicy żeby efekt był ładny :P a tego preparatu z keratyną nie znam ale muszę sprobować bo zachęcająco wygląda na fotce :P pozdrawiam

WitaM! Szukam chetnej na wspólne zamówienie zestawu. Ja chce 1/2 zestawu, razem wybierzemy dostawce itp:)
Proszę o wiadomości;)
Polecam 1/2 zestawu dla osób z gęstymi włosami

baby ! spinać poślady i wpłacać, bo moje włosy są w coraz gorszym stanie i niedługo nie będę mogła wyjśc na ulicę ;p

ja to zamawialm, tez tu na szafie.. i nie polecam ;) niby to 80 zl za 1/3.. ale NIC nie pomaga.. wlosy zrobily mi sie sianowate.. efekt byl na tydzien, ale po tygodniu mialam siano na glowie.. chcialabym moje wlosy, ktore mialam przed tym glupim zabiegiem :(

Jaa bym bardzo chciala jak najszybciej 1/2 jakby ktos zamawial to pisac ..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

100% NATURALNE CLIP IN