Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam was dziewczyny :)
Widzę tu bardzo wiele negatywnych opini o Encanto więc może sama się wypowiem :)
Kupilam Encanto rok temy podczas 1 zamowienia kootki, tutaj na szafie. Mam bardzo mocno kręcone włosy porównywalne do skrętu kobiet rasy czarnej. Kiedy pierwszy raz zrobiłam efekt utrzymał się do 1 mycia - była to jednak moja wina, bo wykorzystałam za słabą tmp prostownicy (ok 180-200 stopni). Za 2 razem (w lipcu) zrobiłam wszystko jak jest podane w instrukcji i et voila - efekt utrzymuje się do teraz. Przez 1 trzy miesiące miałam włosy idealnie prste - jedyne co prostowałam to grzywka, bo podczas spania się zaginała. Teraz już pomału wracaja loki i lekkie puszenie sie moich włosów, ale mam tylko fale więc i tak jestem zadowolona. Więc nie wahajcie się, jezeli zrobicie wszystko jak należy i jak podane w instrukcji nie ma opcji, żeby wam nie wyszło :)
Kootka jak z zamówieniem? Organizujesz je jeszcze? Odezwij się

moze ktos mi powiedziec o co chodzi z tym 1/2 1/3 zestawu? to kto ma krotsze wlosy ten moze tylko polowe kupic? hmm? prosze odpiszcie to dla mnie wazne

jak masz krotkie wlosy to spokojnie nawet 1/3 wystarczy, ja mam dlugie kupilam 1/2 i jeszcze mi zostalo.


Dla mnie to rewelacja, wlosy prostowalam w czerwcu, efekt swietny, o jego trwalosci nie moge sie wypowiedziec, poniewaz są specjalne zalecenia dotyczace mycia wlosow po tym zabiegu, sole wyplukuja keratyne itd. Ja bylam w egipcie, wiec 2 tygodnie praktycznie na okraglo woda, zasolone morze czerwone zrobilo swoje, mimo to efekt zaczal sie psuc dopiero kolo wrzesnia, wiec jak na takie warunki uwazam ze dlugo sie trzymalo :)
Do tego zauwazylam, ze wlosy nie meczone prostownicą bardzo odzyly, dlatego polecam w 100% jesli ktos sie jeszcze waha.

Co do zamowienia moze są na teraz jakies chętne??? Bo obawiam sie ze to co mi zostalo nie wystarczy na drugi raz.

Jakie są te zalecenia odnośnie mycia włosów? Jakieś specjalne szampony są potrzebne?

Nie powinno sie myc szamponami, ani uzywac odzywek z sls (sodium lauryl sulfate), i jakimis roznymi solami poniewaz wyplukują keratyne, czyli efekt prostych wlosow nie bedzie trwal juz tak dlugo, no i wiadomo czestosc mycia wlosow tez ma znaczenie

Cześć ;) Chcę zamówić 1/3 zestawu do prostowania włosów. Proszę o szczegóły. Z góry dzięki pozdrawiam :)

tez zamówiłam 1/3 zetawu :) efekt super :) włosiki proste, lśniące z tem,że trzeba sie troszke namęczyć z tym...

Hej dziewczyny :)
czy jeszcze można dołączyć się do zamówienia? Mogę od razu zapłacić (nie będziecie na mnie czekać:) )

Posiadam 1/3 . chetnie odstapie, kupowałam tu u dziewczyny na szafie

cześć ja tez była bym chętna na kupno 1/2zestawu.....ale jestem tu nowa i nie wiem jak wygląda kwestia płacenia????????ktoś pomoże mi?????

składa ktos zamoenie , byłabym chetna

dołączam się,
składa ktoś zamówienie? byłabym chętna na 1/2

witam!
Czy jest ktos do kogo moglabym sie dolaczyc, gdyz potrzebuje 1/3 zestawu?

Cześć, dopiero niedawno odkryłam metodę trwałego prostowania włosów, jeżeli zamówienie będzie składane raz jeszcze chętnie dołączę się na 1/3 produktu. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prostownica