Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 06:56:36

Bardziej polecam BIOVAX tzw ulepszony WAX duzo lepsze ma dzialanie na pobudzenie włosa, ddatkowo mam swienta kuracje do sprzedania na włosy co robi z włosem rewelaca poprostu :o. naklada sie ja co 3 mycie i nie splukuje z włosow - ktos zainteresowany na priv. moge pokazac zdiecia jakie wlosy mam po nia serce love love.
dodatkowo fajnie jest podciac wlosy przed tzw,,naprawianiem' lepiej bedzie szło.
i polecam tabletki na wlosy z Veves rocher. cena szokujaca ale dzialanie warte tej ceny. !

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:15:44

Również brałam belisse ale to kit! polecam MERZ SPEZIAL, co prawda kosztują 40-45 zl (dostepne w aptece bez recepty) ale efekty sa widoczne, podkreslam WIDOCZNE juz po 1,5 miesiaca stosowania, a po 3 miesiacach rewelacja!
- odrastaja nowe kepki wlosow
- co najwazniejsze wlosy przestaja wypadac!
- a na dodatek pomagaja bardzo na cere (tradzik i te sprawy)

POLECAM! :)

P.S. tylko wiadomo, ze trzeba byc cierpliwym, a nie stosowac takie suplementy przez 2 tygodnie i narzekac, ze nie pomagaja.

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:23:53

radzilabym isc do sklepu do wlosow i zakupic serie odbudowujaca z selective
kosmetyki bardzo dobre

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:32:38

Miałam podobne włosy 4 miesiące po zrobieniu trwałej. Wydałam kupę kasy na najlepsze kosmetyki, suplementy diety... niestety nic nie pomogło, trzeba było po prostu ściąć zniszczone włosy i cierpliwie poczekać aż odrosną zdrowe.

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:36:29

Cytat
olcia24689
oj oj oj, trzeba podciac troche :)
troche to wszystko co zniszczone trzeba uciac tak na oko z 10 cm... Ja miałam w duzo lepszym stanie a i tak babka w sklepie fryzjerskim powiedziała ze nawet najlepszy kosmetyk nie odbuduje ci zniszczonych i rozdwojonych koncowek. Trzeba sciac i pozwolic im zdrowo rosnac. Szerzej rozpisuje sie w watku zapuszczamy włosy
Ps: ja miarzyłam po scieciu i poszło mi 9 cm ehh ale teraz sa w duzo lepszym stanie zdrowe i nie rozdwojone.
Pozdrawiam

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:45:41

Nafty kosmetycznej nie używaj bo ona wysusza włosy ..;/ a jak już chcesz użyć dodaj trochę cytryny ponieważ nafta kosmetyczna stosowana przy jasnych włosach niestety je przyciemnia. Dla twoich włosów nie ma już ratunku - niestety musisz je obciąć ... wydawanie na kosmetyki pieniędzy będzie tylko zbędne ... przy takich włosach jedyne co możesz poprawić tylko ich wygląd ale nie zregenerować - niestety ... Ale jak już nie chcesz obcinać polecam kosmetyki z serii CHI szampon-odżywkę i odżywkę psik psik - ona odbudowywuję włókna keratynowe włosa a włos w większość jest zbudowany z keratyny ale to będzie długa droga dla Ciebie i twoich włosów ....

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:52:32

Cytat
kara2606
Cytat
blessya
belissa nie działa. ja mam długie włosy i robię maskę : całe piwo + 2 żółtka (na krótkie pół piwa + jedno żółtko) - mieszam to, wsmarowuję we włosy, zakładam reklamówkę na głowę(wiem, brzmi żałośnie ;p) i siedzę z tym 20 minut. Taką maskę można robić tylko raz w tygodniu ;) ale po niej włoski jak marzenie ;)

wlasnie godzine temu to zroblam ;)
tylko ze jak jest tak duzo tego piwa to to sie przez palce przelewa., nie powinna byc zt tego papka? ja bym najlapiej dała 5 zołtek i troche piwa, bo te dwa to jak nic :P

a belisse kupilam bo mi wlosy wypadaja, to tez mi nie pomoze?

mnie się akurat nie przelewa ;p ja kucam i głowę mam nad brodzikiem, mama mi oblewa powoli tym włosy a ja wsmarowuję ;) po zakończeniu zabiegu myję normalnie włosy i nawet nie czuć zapachu piwa ;)

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:56:16

z tym sie nie da nic zrobic .jedynie nozyckzi pomoga

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 07:57:02

A ja proponuje regeneracje joico ale najpierw radziłabym je podciac spokojnie ponad 5cm. nie jestes w stanie odbudowac tak zniszczonyc włosów ani od wewnątrz ani od zzewnatrz. także najpierw podciecie potem regeneracja

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 08:06:14

tylko ścięcie pomoże, a później kosmetyki

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 08:22:21

ja mam takie bez nicnierobienia:( od kiedy pamietam,są okropne poprostu tragedish. nic im nie pomaga, maj·a taką strukture (mama mja ma identyczne).

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 08:23:23

Zdecydowanie podetnij włoski. Jesli nie zetniesz beda sie kruszyły cały czas. Powodzenia ! :)

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 08:23:49

Zdecydowanie podetnij włoski. Jesli nie zetniesz beda sie kruszyły cały czas.

naprawiamy WŁOSY

17 mar 2011 - 08:35:40

scinaj to!!!! nie rozumiem jak mozna na sile chodzic w dlugich wlosach byleby by byly dlugie jak strasza z daleka?
nic z nimi nie da sie zrobic. na rozdwojone pazury przeciez tez nic nie pomaga - mozna je zamalowac lakierem zeby nie bylo widac co nie znaczy ze zdrowe. w takije sytuacji paznokcie sie obcina i regeneruje by rosly zdrowe. z wlosami jest to samo. mozna je zapackac jedwabiem i inna chemia ale nie znaczy to ze wszystko ok. wizualnie moze tak. ale wlos ktory sie rozdwaja od koncowki w gore w koncu sie zlamie i odpadnie - dlatego tak trudno zapuscic zniszczone wlosy. 3 lata temu to przerabialam. mialam takie jak na zdjeciu i wszystkie te glis kury i inne badziewia bardziej wysuszaly, coraz to nowsze kosmetyki uczulaly mnie, skora swedziala a wlosy? jak byly zniszczone tak byly. i tylko nozyczki mnie uratowaly. dzisiaj mam w koncu zdrowe, lsniace wlosy - uzywam tylko szamponu pantene i czasem odzywki (tej ktora jest dolaczona do loreal casting) NIC WIECEJ

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura