Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

47 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.811

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 00:30:14

ART-FRYZ = WOD-KAN hehe
nie no co ty
A sam tekst pracownia fryzur też jest śmieszny.
Nazwa przekombinowana obawiam się że zwróci uwagę ale bardziej w kierunku śmiechu, większość popatrzy pokiwa głową i powie czego to już ludzie nie wymyślą.
Z resztą dziś nastał taki dziwny trend nazywać wszystko pracowniami, akademiami, galeriami itp artystycznymi określeniami.

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 00:33:47

Mistrzowska siedziba nożycorękich- Łupież

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 00:38:52

mi się nie podoba jakoś tak nie pasuje do siebie, jedyny salon fryzjerski w którym byłam i którego nazwa przychodzi mi na samą myśl o fryzjerze w sumie sama nie wiem czemu to Studio fryzjerskie- Ekstrawaganza :D

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 00:46:07

Słowo FRYZ brzmi mało profesjonalnie w nazwie, imiona w nazwie są zbyt banalne i kojarzą się z np. z kanjpą "U Zbycha" i mogą świadczyć o braku kreatywności właściciela, bo tak jest najprościej i najłatwiej.

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 00:51:31

W życiu bym nie weszła do salonu z taką nazwą. Od razu skojarzyło mi się z dziwnymi fryzurami i eksperymentowaniem na włosach...nie wiem czemu.
Już bardziej by mnie przekonał salon nazwany tak jak ciągle aktualny tutaj wątek "naprawiamy włosy" :))))))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 00:56 przez starababa.

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 01:04:07

a ja mimo wszystko weszłabym do salonu z taką nazwą:)

na pewno wystrzegałabym się nazw typu: Salon Fryzjerski Grażyna/Halina/Mariola/Mietek/Wiesiek i tutaj wymień sobie milion standardowych imion.. moja ulubiona nazwa salonu fryzjerskiego to RENESANS:) w drodze do Krakowa, w miejscowości Brzeźnica:) zawsze uśmiecham się, gdy widzę ten szyld:)

Nazwę salonu powinno się wymyślić w zależności od tego gdzie ten salon ma się znajdować (na wiosce, w dużym mieście, małym miasteczku) i do kogo kierujesz swoje usługi:) chwytliwe są angielskie słowa:) - nie odkryłam tutaj Ameryki:)

jako, że nie jestem zbyt kreatywna to Ci nie pomogę, ale gdybym ja otwierała salon nazwałabym go Ministry Of Hair:D ale to pewnie jest oklepane:D

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 01:06:17

Renesans jest super! Bardzo mi się podoba ta nazwa. A Krysi,Marysi etc. też unikam:)

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 01:10:44

moim zdaniem nazwa "pracownia fryzjerska" powinna być zarezerwowana dla mistrzów fryzjerstwa i z tego, co zauważyłam, taka jest praktyka.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 01:12 przez petite_marta.

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 01:14:30

Cytat
starababa
W życiu bym nie weszła do salonu z taką nazwą. Od razu skojarzyło mi się z dziwnymi fryzurami i eksperymentowaniem na włosach...nie wiem czemu.
Już bardziej by mnie przekonał salon nazwany tak jak ciągle aktualny tutaj wątek "naprawiamy włosy" :))))))

Mnie by to przyciagnęło, ale poszukałabym jeszcze jakiegoś imienia baśniowego, albo mitycznego, żeby kojarzyło się z włosami...

Pracownia Fryzur Roszpunka, albo inne tego typu... Ja bym przyszła się uczesać w Roszpunce, bo kojarzyło by mi się z delikatną kobiecością, jak dla królewny, a pracownia brzmi dystyngowanie i intrygująco :).

zweryfikowana
Posty: 198
Ostrzeżenia: 1/5

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 01:30:53

Pracownia fryzur "Półgłówek" :) ..może być?
a tak serio, zaraz mogę Ci wymyslić coś chwytliwego, pod warunkiem dożywotniego robienia mi fryzur :) ..ślicznych dodam

Cytat
Arsene
Mistrzowska siedziba nożycorękich- Łupież

:D
Edward nożycoręki to by mi bardziej do leczenia kanałowego zębów pasował :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 01:33 przez shaoma.

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 01:38:18

gdzies juz widzialam ART-FRYZ ;>

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

17 mar 2011 - 09:09:39

Cytat
blackalice
a ja mimo wszystko weszłabym do salonu z taką nazwą:)

na pewno wystrzegałabym się nazw typu: Salon Fryzjerski Grażyna/Halina/Mariola/Mietek/Wiesiek i tutaj wymień sobie milion standardowych imion.. moja ulubiona nazwa salonu fryzjerskiego to RENESANS:) w drodze do Krakowa, w miejscowości Brzeźnica:) zawsze uśmiecham się, gdy widzę ten szyld:)

Nazwę salonu powinno się wymyślić w zależności od tego gdzie ten salon ma się znajdować (na wiosce, w dużym mieście, małym miasteczku) i do kogo kierujesz swoje usługi:) chwytliwe są angielskie słowa:) - nie odkryłam tutaj Ameryki:)

jako, że nie jestem zbyt kreatywna to Ci nie pomogę, ale gdybym ja otwierała salon nazwałabym go Ministry Of Hair:D ale to pewnie jest oklepane:D
Własnie nie chce imienia bo dla mnie to pospolite,w dodatku jakby sie prezentowało SALON FRYZJERSKI EDYTA jak za czasow komuny;)
Cytat
petite_marta
moim zdaniem nazwa "pracownia fryzjerska" powinna być zarezerwowana dla mistrzów fryzjerstwa i z tego, co zauważyłam, taka jest praktyka.
Chce miec w swojej ekipie samych mistrzow grzebienia. :)
Cytat
najona
ART-FRYZ = WOD-KAN hehe
nie no co ty
A sam tekst pracownia fryzur też jest śmieszny.
Nazwa przekombinowana obawiam się że zwróci uwagę ale bardziej w kierunku śmiechu, większość popatrzy pokiwa głową i powie czego to już ludzie nie wymyślą.
Z resztą dziś nastał taki dziwny trend nazywać wszystko pracowniami, akademiami, galeriami itp artystycznymi określeniami.
Własnie taki trend.Ale nigdy nie weszłabym do zakładu fryzjerskiego...
Moze dla niektorych Pracownia fryzjerska brzmi dziwacznie ale jak dla mnie
to chyba to czego szukam.Tylko ten ART-FRYZ (co maz zaproponowal)mi sie nie podoba wiec z mysla ze cos podpowiecie załozyłam ten watek :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-17 09:21 przez mamaszymona.

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

18 mar 2011 - 13:20:27

ja bym nazwala:Atelier fryzjerskie Diva lub Eufhoria

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

18 mar 2011 - 13:24:47

może zamiast salon czy zakład to STUDIO ??

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Nazwa dla Salonu fryzjerskiego

18 mar 2011 - 13:31:05

Cytat
Alicja0707
może zamiast salon czy zakład to STUDIO ??

To samo pomyślałam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura