Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

HEJ MOŻE WY MI POMOŻECIE A WIEC CHCIALABYM UZYSKAC NA CZARNYCH WLOSACH KOLOR CZARNY Z ŁADNA GRANATOWA /NIEBIESKA POSWIATA.
NIESTEY FARBY JAKIE DO TEJ PORY STOSOWALAM NIE DAJA JAKIEGOKOLWIEK EFEKTU.ZNACIE MOZE COS SPRAWDZONEGO CO NAPRAWDE DAJE TAKI EFEKT?


<moderacja> Na forum proszę nie pisać wielkimi literami



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-04 17:48 przez moderator.

szamponetka ...kolor czern granatu :)

ja zawsze używałam granatowej czerni z casting creme gloss loreala i efekt był świetny :]

NO WLASNIE TERAZ KUPILAM TA Z LOREAL BO WYPATRZYLAM TEN ODCIEN JAK BYLAM W DROGERII I MAM ZAMIAR SIE UFARBOWAC NIA ZA 2 TYGODNIE ZOBACZYMY A JAK NIE WYJDZIE TO WYPROBUJE TEJ SZAMPONETKI;-)

niestety, nic nie wiem o tym.

a granatową czerń z palet próbowałaś?

Cytat
_lenka_
a granatową czerń z palet próbowałaś?


tak z palet probowalam i nic

tez polecam szamponetke i nie musisz czekac az ci odrosna włoski:P a po drugie kiedys farbowalam na czarno i tez szamponetka nagle zobaczylam ze mam niebieskie włosy normalnie sie popłakałam ze wyglądam jak dziwac ale tak mi sie z czasem podobały ze jechalam cały czas na szamponach i polecam:) z palette granatowa czern

To dziwne bo moje się ładnie błyszczały po niej;)

Cytat
petite_marta
idź do fryzjera?

najlepsze jest to ze moja fryzjerka do ktorej chodze sama ma czarne wlosy i wielokrotnie tez probowala uzyskac ten odcien i je nie wychodzil wiec wole zapytac kogos kto juz mial z tym do czynienia i mi podpowie

Cytat
catherinaaa
polecam szamponetke:)

wyprobuje jak mi nie wyjdzie ta z loreal casting bo w sumie nie przyszla mi nigdy do glowy szamponetka, dziekuje slicznie;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jonizacja w suszarce