Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:31:41

Hey dziewczyny,
Chciałam stworzyć jeden cały wątek na temat włosów czyli:
jakie kosmetyki stosujecie (szampony odżywki itp) tabletki.czy może jakieś sposoby domowe.
Co polecacie np na wypadanie włosów, rozdwojone końcówki , zniszczone włosy itp.
Mile widziane zdjęcia,;)

A więc pomóżmy sobie nawzajem ;)

Ja zaczne pierwsza ;)

Stosuje teraz szampon pantene pro v do suchych i zniszczonych włosów
odżywke Wax , odżywke w spreju gliss kur przeciw łamaniu się włosów.

Miałam problem z wypadaniem włosów i biore skrzypo vite , cynk i stosuje wyżej wymienione kosmetyki i widzę poprawe ;)

Pozdawiam ;)

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:40:21

Revadid - tabletki ,
Szampon , maska i tonik - Matrix Biolage Hydra,
Jedwab - Biosilk.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:42:38

Ktoś jeszcze????

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:49:31

fajny wątek ;)

Ja od czasu do czasu robię maseczkę z olejku rycynowego, nafty kosmetycznej, żółtka i cytryny :) Aktualnie używam zestawu Garniera do włosów suchych i zniszczonych oraz maseczki do włosów Dave :) widzę również poprawę na moich wcześniej bardzo suchych i zniszczonych włosach ;)

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:54:23

Obecnie używam szamponu Dove oraz odżywki z tej samej serii dokładnie do włosów zniszczonych. Staram się nie robić odżywki po każdym myciu bo podobno włosy za bardzo się wtedy przyzwyczajają i bardziej się przetłuszczają. Po myciu nakładam jedwab na końcówki a na całe włosy psikam mgiełkę Radikal. Staram się też by włosy same schły. Suszarki używam raz w tygodniu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 21:55 przez ewekow23.

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:54:30

szampon ułatwiający rozczesywanie z jonsohn baby (taki dla dzieci)
i maska john frieda (frizz-ease) intensywnie wzmacniająca. kupiłam na all za 30 zł z przesyłką
czuję ogromną różnice zwłaszcza po użyciu tej maski



Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:55:26

- tabletki SILICA
- codziennie pije napar z pokrzywy i skrzypu polnego
- uzywam szamponow i odzywek pantene, ostatnio na zmiane z szamponem joanny z czarnej rzepy
- jedwab biosilk
- maska z oleju rycynowego, zoltek i cytryny
- zamowilam tez maski kallosa: placenta z wyciagiem z lozysk i creme al latte
- staram sie nie suszyc suszarka i nie uzywac prostownicy

zobaczymy :)

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:57:46

a jak się robi tę odżywkę z olejku rycynowego, napiszcie dokładne składniki ile trzeba trzymać na włosach itp

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:58:10

ja kupiłam naftę kosmetyczną i olejek rycynowy, ale bez większego przekonania, dziewczyny naprawdę to coś daje :)? Jak używacie tych specyfików :)? [chodzi mi o częstotliwość i sam sposób] :)

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 21:59:04

ja po ŻADNYCH tabletkach nie zauwazyłam poprawy- przeciwnei, a brałam bardzo wilee i to różnych preparatów... używam szamponu nivea diamond gloss, maski z tej samej serii, jedwabiu biosilk i czasami robię maseczkę z olejku rycynowego- trzeba po niej kilka razy bardzo porządnie umyc włosy- efekt jets po jakimś tygodniu dopiero- gładkie i lśniące...

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 22:03:17

Cytat
getfreakyy
ja kupiłam naftę kosmetyczną i olejek rycynowy, ale bez większego przekonania, dziewczyny naprawdę to coś daje :)? Jak używacie tych specyfików :)? [chodzi mi o częstotliwość i sam sposób] :)

ja mysle ze dobrze na tym wyjdziesz :) uzywalam i tego i tego i bylam zadowolona. te wszystkie WAXy (jak dobrze ze dziadostwo mi sie juz skonczylo), alkoholowe gliskury, jedwabie i inne nafaszerowane chemia/sls/parabenami i innym g... specyfiki moga sie schowac. a tabletki, kapsulki i co tam jeszcze wymysla to tylko po to zeby faszerowac... pieniedzmi producentow.
ja tam jestem za natura - lepiej wypic herbatke z pokrzywy niz polknac tabletke ktora pokrzywe ma tylko... na zdjeciu

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 22:05:04

maskę z nafty, olejku itp. nakładam raz na miesiąc, bo później ciężko się spłukuje i trzeba kilkukrotnie umyć głowę by usunąć efekty maski. Daje to efekty, tylko trzeba stosować systematycznie i dość często ( co 2 tyg na przykład). Po maseczce włosy się nie łamią i naprawdę wyglądają na zdrowsze i też szybciej rosną. :)

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 22:05:41

oj, coś dla mnie,
chętnie poczytam
i dowiem się o waszych doświadczeniach
w tej kwestii ;)

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 22:06:15

myje wlosy szamponami dla wlosow cienkich i przetluszczajacych sie bo takie posiadam czyli szamponami zwiekszajacymi objetosc jak dla mnie ok sa te z pantene zwiekszona objetosc (ale nie co reklamuje curusiowa) lub szampony praktycznie wszystkie z gliss kura do tego maska do wlosow Pantene Pro-V Aqua Light ktora baardzo sluzy moim wlosom wlosy sa lekkie miekkie blyszczace i naprawde w dobrej kondycji stosuje ja po kazdym umysiu wlosow i to wszycho zadnych tabletek nie jem bo kiedys bralam przez kilka miesiecy ale poprawy nie widzialam wiec dalej sie nie trulam ;) moim wlosom to starcza a myje susze i prostuje codziennie wlosy pozdrawiam :) jak ktos zna dobre szampony zwiekszajace objetosc to prosze sie chwalic chetnie popruboje innych ;)
a i systematycznie podcinam koncowki a to wiadomo ze tez duzo daje bo nie wazne jak bedziemy cudowac z roznymi specyfikami do wlosow jesli wlosy na koncach mamy suche ,rozdwojone po prostu sianowate.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 22:09 przez natasza111.

Jak dbać o włosy,

25 lut 2011 - 22:07:53

chetnie się dowiem;) podbijam

i przy okazji prosze o pomoc
http://forum.szafa.pl/36/3042866/3042866/ramoneska.html#msg-3042866

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płukanka rozjaśniająca włosy.