Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

05 paź 2015 - 09:53:15

Ja też chętnie czytam takie wątki ;) Mam mieszane włosy, u nasady przetłuszczające się, a końcówki suche jak siano. Kosmetyki drogeryjne nie nie do końca mi pasowały, używam teraz dermo kosmetyków i jest nieco lepiej. Jakby ktoś zmagał się z podobnym problemem to kupuję <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-06 12:45 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

Jak dbać o włosy,

29 paź 2015 - 12:32:46

Ja farbuję swoje włosy.Niby nie są bardzo zniszczone ale warto jest kupować produkty do pielęgnacji farbowanych bo dzięki temu włosy zachowują swój kolor. Obecnie stosuję odżywkę z olejkiem arganowym. Udalo mi się upolować komplet szampon oraz odżywkę z serii Argan Professional z olejkiem arganowym. Komplet jest obecnie w promocji w biedronce i oba produkty są po 9 zł. W zeszłym roku również była na nie promocja. Szkoda tylko,że nie są w stałej ofercie bo naprawdę fajne ! Jeśli zobaczycie jeszcze w sklepie to warto.


niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

03 lis 2015 - 12:33:44

na moich włosach su[er sprawdza sie jedwab do włosów który kupuje w rossmanie za ok. 3 zł. :D
oprócz tego myje włosy co ok. 2 dni i używam odżywki do włosów, bo mm problem z rozczesywaniem.
Kilka lat temu uzywałam maski do włosów z jajek i drożdży - bardzo pomaga! :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dbać o włosy,

10 lis 2015 - 10:33:40

Ja od czasu do czasu stosuję przedłużanie i zagęszczanie włosów. Poza tym odżywki i...nafta! To rewelacyjny środek na suche i słabe włosy :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o włosy,

11 lis 2015 - 13:45:27

aby moje koncówki były całe, bez rozdwojonych wcieram w nie serum z Venity, ktore nawilza moje wlosy, sprawia, że mam je wygladzone i lsniące.. przez co wygladaja oczywiscie na jeszcze zdrowsze.

Jak dbać o włosy,

24 lis 2015 - 23:45:26

Hej Dziewczyny:)
Moja przygoda z włosami zaczęła się już bardzo dawno.
Po dość niemiłej przygodzie z fryzjerką, przez 3 lata podcinałam końcówki sama. W końcu zdecydowałam się jednak pójść do fryzjera (oczywiście innego)i... trafiłam na wspaniałą osobę, która pomogła mi doprowadzić włosy do porządku.
Z racji tego że są one cienkie, a jest ich mnóstwo, non stop plączą mi się i kołtunią. Nie miałam już na nich żadnego sposobu. Próbowałam wszystkiego...

WAX, Capivit, tabletki, maski domowej roboty i wiele, wiele innych...

Fryzjer zabronił mi farbować włosy na końcówkach.
Od 6 miesięcy farbuję włosy tylko u nasady i naprawdę widać różnicę.
Zazwyczaj nie suszę włosów!
Nie kręcę ich i nie prostuję.
Stosuję po każdym myciu włosów zestaw 6 olejków z gliss kur. Pięknie nawilżają i wygładzają włosy, a dzięki niemu mogę je łatwo rozczesać.
Do tego najzwyklejsza odżywka z miodem z Naturii.
Przy każdym (codziennym) myciu włosów, stosuję również maskę z Kallos'a, o zapachu czekolady. Dziewczyny-to cudeńko dla moich włosów.

Kto ma możliwość, niech wypróbuje.

Polecam;-) !

Jak dbać o włosy,

03 gru 2015 - 18:23:58

ja używam maske Wax
serum na zniszczone końcówki Green Pharmacy
łykam tabletki:calcium calcium pantothenicum i biotyna
a macie jakieś sprawdzone kosmetyki na włosy suche i matowe?

Jak dbać o włosy,

04 gru 2015 - 07:45:33

Dla mnie wystarcza zwykły oeparol, w końcówki wcieram olejek wyciśnięty z kapusłek i dodatkowo łykam piękna skóra włosy i paznokcie z tej serii. Włosy mam zawsze lśniące i pięknie się układają. Do tego paznokcie przestały się rozdwajać, to podwójną mam korzyść :)

Jak dbać o włosy,

24 sty 2016 - 23:56:16

Pracuje jako fryzjera i polecam. https://www.google.pl/search?q=ampułki+do+włosów&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwim9J7yxMPKAhVKnnIKHZLuArEQ_AUIBygB&biw=1280&bih=800#tbm=isch&q=zestaw+odbudowa+keratynowa&imgrc=_o2OhrFB_6I_6M%3A

Jak dbać o włosy,

28 sty 2016 - 01:30:06

Cytat
rivena
Dla mnie wystarcza zwykły oeparol, w końcówki wcieram olejek wyciśnięty z kapusłek i dodatkowo łykam piękna skóra włosy i paznokcie z tej serii. Włosy mam zawsze lśniące i pięknie się układają. Do tego paznokcie przestały się rozdwajać, to podwójną mam korzyść :)

Też właśnie się zastanawiałam nad tymi kapsułkami, a póki co muszę dokończyć serum a+e biovax.

Jak dbać o włosy,

09 lut 2016 - 13:28:44

s



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-09 13:28 przez ERzecznikSU.

Jak dbać o włosy,

13 lut 2016 - 16:24:31

Ja mam bloga o naturalnej pielęgnacji włosów i o tym jak ze zniszczonego siana wreszcie udało mi się przejść do pięknych włosów
KLIK

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Jak dbać o włosy,

17 lut 2016 - 11:11:50

1. Szampon Tahe gold
2. Maska Tahe gold
3. Maska bez spłukiwania Tahe gold

To kosmetyki polecone mi przez fryzjerkę. Są pozbawione soli przez co nie wysuszają włosów. Szampon jest ultralekki, bardzo wydajny i ślicznie pachnie. W masce olej z awokado jest jednym z głównych składników.

Oprócz tego używam oleju kokosowego i zdrowo się odżywiam:)

Raz na pół roku funduję włosom zabieg tzw. "botox". Wykonuje się go podczas farbowania, kiedy łuska włosa jest najbardziej rozchylona. Składniki wnikają do środka i włos jest cięższy, bo jest dowilżony.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Jak dbać o włosy,

23 lut 2016 - 06:23:37

Ja od jakiegoś czasu natomiast wczytuję się w składy produktów do włosów jakie kupuję. Staram się unikac tych sztucznych na rzecz naturalnych kosmetyków.... Jest ich wprawdzie niewiele ale zauważyłam,ze jeśli nie zawierają w składzie na przyład parabenów czy barwników to mają lepsze działąnie

Odkryłam na przykład w Biedronce świetne maski, które składają się jedynie z naturalnych składników. Szkoda tylko,że są w małych opakowaniach bo chętnie kupiłabym sobie większe z uwagi na ich działanie. Podobne do olejowania przy czym jest znacznie mniej zabawy. Są 3 rodzaje ale mi przypadła do gustu najbardziej ta zielona z olejkami


niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dbać o włosy,

10 mar 2016 - 07:51:55

My stosujemy olejek kokosowy a żona dodatkowo szamponu z czarnej rzepy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z włosami