Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suche włosy pomocy!!!!

23 lut 2011 - 18:22:42

mam straszliwie nawt okropnie przesuszone włosy co zrobic zeby odzyskały miękkość i blask? moze ktoras zna domowe spodoby czy cos?:)
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 18:28 przez pingwinek2611.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

suche włosy pomocy!!!!

10 cze 2021 - 09:10:46

Hej , czy macie może jakieś dobre rady na suche końcówki włosów , puszące się włosy , polecicie mi coś dobrego i sprawdzonego by je odbudować , olejki , szampony , odzywki cokolwiek!!

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

suche włosy pomocy!!!!

10 cze 2021 - 10:09:55

Czego używasz? Mi bardzo puszył włosy kokos. Każdy olejek z kokosem albo odżywka wogole nie pomagały, wręcz było gorzej. Używam oleju ze słodkich migdałów, i olejku z only bio.

Z kosmetyków bardzo odpowiada mi seria Garnier Botanic therapy. Kosmetyki nie drogie, a rzecywiście nawilżają włosy oraz poprawiają ich wyglad: https://www.cocolita.pl/garnier-botanic-therapy




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-22 06:51 przez adelka28.

suche włosy pomocy!!!!

12 lip 2021 - 11:47:49

ja polecam mycie metoda OMO (Odzywka Mycie Odzywka), a na pewno poczujesz roznice :) ja tak robie przy swoich wlosach i powiem ci, ze jestem mega zadowolona. na razie widze jak najbardziej korzystne rezultaty jesli mam byc szczera. odzywki powinny byc dopasowane do ciebie i twoich wlosow.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

suche włosy pomocy!!!!

18 sie 2021 - 10:52:24

Jeśli chodzi o mnie to bardzo pomogły mi dermokosmetyki klorane z masłem mangowym. Mają dobry skład, są skuteczne, ładnie pachną i przede wszystkim starczają na długo.

suche włosy pomocy!!!!

21 paź 2021 - 11:36:23

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Pozaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny mam już 3 miesiąc - bez problemu mozna zamóić online https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała :) Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju ediit na szczęście tego problemu nie mam :)


suche włosy pomocy!!!!

01 lis 2021 - 08:39:29

Ja polecam Ci stworzenie takiej fajnej maski do włosów :)
Co więc ci będzie potrzebne do jej zrobienia?
Składniki:
2-4 kropli oleju z konopi ( ja kupiłam tutaj https://totalcbd.pl/produkt/olej-konopny-raw-250ml/ )
połowa obranego awokado
połowa obranego banana
1 łyżeczka żelu aloesowego
1 łyżka stołowa miodu
1 żółtko z jajka
kilka kropli ulubionego oleju eterycznego

Sposób przygotowania:
Najpierw oddziel żółtko od białka i ubij je (żółtko) na pianę. Następnie dodaj je do wszystkich innych składników w blenderze i mieszaj do momentu aż uzyskasz z nich lepiącą masę. I gotowe!
Taką maskę rozprowadź równomiernie na włosach – od czubka po końcówki – i pozostaw na głowie przez 20-30 minut, a następnie spłucz zimną wodą.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

suche włosy pomocy!!!!

15 gru 2021 - 13:23:24

Nie wiem czy znasz odżywkę hasna z pachnacakraina.com :) fajnie odżywia włosy, nadaje im blasku i nawilżenia. Ogólnie wzmacnia włosy i dzięki niemu są bardziej sprężyste nie pękają i nie rozdwajają się. Jak go odkryłam to się zakochałam bez pamięci :) Jest najlepszy

suche włosy pomocy!!!!

26 sty 2022 - 14:34:05

Na suche włosy watro zastosować kurację nawilżającą. Duży wybór kosmetyków znajdziesz na: https://lokikoki.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile płacicie za pasemka