Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

23 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

44 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suche włosy pomocy!!!!

23 lut 2011 - 18:22:42

mam straszliwie nawt okropnie przesuszone włosy co zrobic zeby odzyskały miękkość i blask? moze ktoras zna domowe spodoby czy cos?:)
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-23 18:28 przez pingwinek2611.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

suche włosy pomocy!!!!

10 cze 2021 - 09:10:46

Hej , czy macie może jakieś dobre rady na suche końcówki włosów , puszące się włosy , polecicie mi coś dobrego i sprawdzonego by je odbudować , olejki , szampony , odzywki cokolwiek!!

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

suche włosy pomocy!!!!

10 cze 2021 - 10:09:55

Czego używasz? Mi bardzo puszył włosy kokos. Każdy olejek z kokosem albo odżywka wogole nie pomagały, wręcz było gorzej. Używam oleju ze słodkich migdałów, i olejku z only bio.

Z kosmetyków bardzo odpowiada mi seria Garnier Botanic therapy. Kosmetyki nie drogie, a rzecywiście nawilżają włosy oraz poprawiają ich wyglad: https://www.cocolita.pl/garnier-botanic-therapy




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-22 06:51 przez adelka28.

suche włosy pomocy!!!!

12 lip 2021 - 11:47:49

ja polecam mycie metoda OMO (Odzywka Mycie Odzywka), a na pewno poczujesz roznice :) ja tak robie przy swoich wlosach i powiem ci, ze jestem mega zadowolona. na razie widze jak najbardziej korzystne rezultaty jesli mam byc szczera. odzywki powinny byc dopasowane do ciebie i twoich wlosow.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

suche włosy pomocy!!!!

18 sie 2021 - 10:52:24

Jeśli chodzi o mnie to bardzo pomogły mi dermokosmetyki klorane z masłem mangowym. Mają dobry skład, są skuteczne, ładnie pachną i przede wszystkim starczają na długo.

suche włosy pomocy!!!!

21 paź 2021 - 11:36:23

Ja używam olej konopny kupiłam w Konopnej Farmacji w Pozaniu 30ml za 29,00 zł bardzo wydajny mam już 3 miesiąc - bez problemu mozna zamóić online https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/312-olejek-konopny-do-pielegnacji-ciala-i-wlosow-30-ml.html znacznie poprawił kondycję moich wiecznie zniszczonych niczym końcówek, nie puszą mi się tak bardzo. Nie używam go regularnie, bo z systematycznością miewam problemy, ale myślę, że jeśli ktoś będzie asertywny, to jeszcze więcej zdziała :) Poza tym używam go do twarzy na wieczór. Wchłania się długo, ale z niego nie zeezygnuję nigdy. Wszystko podrażniało moją skórę, nic nie pomagało na zaczerwienienia. Skórę miałam suchą, a czasem czułam, że otarcie skóry o poduszkę już mi ją przeciera i to było niemile uczucie. Odkąd używam tego oleju ediit na szczęście tego problemu nie mam :)


suche włosy pomocy!!!!

01 lis 2021 - 08:39:29

Ja polecam Ci stworzenie takiej fajnej maski do włosów :)
Co więc ci będzie potrzebne do jej zrobienia?
Składniki:
2-4 kropli oleju z konopi ( ja kupiłam tutaj https://totalcbd.pl/produkt/olej-konopny-raw-250ml/ )
połowa obranego awokado
połowa obranego banana
1 łyżeczka żelu aloesowego
1 łyżka stołowa miodu
1 żółtko z jajka
kilka kropli ulubionego oleju eterycznego

Sposób przygotowania:
Najpierw oddziel żółtko od białka i ubij je (żółtko) na pianę. Następnie dodaj je do wszystkich innych składników w blenderze i mieszaj do momentu aż uzyskasz z nich lepiącą masę. I gotowe!
Taką maskę rozprowadź równomiernie na włosach – od czubka po końcówki – i pozostaw na głowie przez 20-30 minut, a następnie spłucz zimną wodą.

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

suche włosy pomocy!!!!

15 gru 2021 - 13:23:24

Nie wiem czy znasz odżywkę hasna z pachnacakraina.com :) fajnie odżywia włosy, nadaje im blasku i nawilżenia. Ogólnie wzmacnia włosy i dzięki niemu są bardziej sprężyste nie pękają i nie rozdwajają się. Jak go odkryłam to się zakochałam bez pamięci :) Jest najlepszy

suche włosy pomocy!!!!

26 sty 2022 - 14:34:05

Na suche włosy watro zastosować kurację nawilżającą. Duży wybór kosmetyków znajdziesz na: https://lokikoki.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile płacicie za pasemka