Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-05 17:19 przez sylvii.

Ja tez mam czarne i własnie się do fryzjerki zapisałam na ściąganie koloru:) nie wiem jak to wyjdzie boje się aby rude nie wyszły

Ja miałam czarne robiłam z 3 razy kąpiel rozjaśniającą i mam jasny brąz :)

jak się robi kąpiel rozjaśniającą?

ja teraz zastanawiam się nad zrobieniem ombre hair:)) może i Ty spróbujesz??



Taka dekoloryzacja bardzo niszczy włosy, tez mam czarne od kilku już lat i póki co cierpliwie czekam na większy odrost, wtedy zetnę i albo zostanę przy swoich albo pofarbuje na inny, ale na pewno nie czarny ani nie blond.

Witam. Ja ściągałam 2 razy kolor. Mój własny to taki średni blond-taki mysi. Po ściągnięciu i nałożeniu farby był taki śliczny kolor blondu-orzechowego. Oczywiście potem to już był zupełnie inny kolorek. Ja płaciłam 200zł i 230 zł-włosy do ramion.

nie mogłabym czekac na odrosty wstrenie to wyglada;/;/

o dobry wątek. co to jest kąpiel rozjaśniająca? ja mam bardzo ciemne włosy, chciałabym mieć brąz, ale boje sie że rozjaśniacz zniszczy mi włosy, mam długie zdrowe a pewnie sie zniszczą i bedzie siano. wie ktoś coś?

anet262 tez mój naturalny kolor jest mysi. A po takiej dekolaryzacji bardzo miałaś osłabione włosy?

ja mam od kilku lat czarne wlosy, kiedys chcialam zejsc z koloru na moj naturalny, czyli blond ale moja fryzjerka mi odradzila:P wlosy ciezko znosza taka torture:) ale teraz mam w planach braz i ten pomysl jest realny:P

Cytat
kasieczk_a
nie mogłabym czekac na odrosty wstrenie to wyglada;/;/

ja mam ciemne włosy naturalne i niewiele różni się odrost od tych czarnych więc mam chyba ułatwioną sytuację :)

niezweryfikowana
Posty: 2.714
Ostrzeżenia: 1/5

idź do fryzjera i zrób pasemka w kolorze bordo - fajnie to wygląda :)

ja miałam włosy czarne przez 4 lata aż w końcu zdecydowałam się na dekoloryzacje żeby powrócić do naturalnego. Teraz testuje brązy są pieekne POLECAM ten zabieg. Nie jest on tani ok 250zl u mnie ale warto było

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolor jaka farbe proponujecie?