Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

25 minut temu

sprawdzony stomatolog

29 minut temu

sklep detailingowy

53 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozjasnic "wasik" nad górna warga?

10 paź 2012 - 11:45:02

od 13 roku życia, tj. od kiedy zaczęłam miesiączkowanie, miałam problemy, zaburzenia hormonalne- ginekologiczne. Teraz po 10 latach kiedy powinno sie to "wyprostować";(słowa ginekologa) w dalszym ciągu mam problem(mimo, że stosowałam zastępczą terapie hormonalną). Zmiany hormonalne przyczyniły się do powstaniana na górnej wardze "wąsika". Najpierw wyrywałam pensetą(nigdy nie goliłam, bo jakiś taki wewnętrzny hamulec mi sie włączał przed użyciem maszynki do golenia :-(). Zmierzam do tego , że w końcu zdecydowałam sie na usuwanie laserem- wydałam około 2 tyś. złotych, zabiegi wykonywane co 4,5 tygodni, efekt tuż po zakończeniu zabiegów - żaden. Jestem przykładem tego, że jeżeli dziewczyny borykają sie ze zmianami hormonalnymi, laser nic nie pomoże. Trzeba unormować gospodarkę hormonalną "od środka". Leczyć przyczynę, a dopiero potem usuwać objawy, inaczej nie osiągnie się żadnego efektu. No chyba, że kasa nie jest istotnym problemem dla niektórych. Mi niestety sie nie udało i muszę żyć z "wąsikami".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DrożdzoPijaństwo :D