Obecnie rozmawiamy o:

dieta wskazówki

gorący temat

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Też miałam taki problem, ale kupiłam a Allegro "Sally Hansen Creme Hair Bleach for face" i problem zniknął! Włoski tak pojaśniały, że nie było ich ani trochę widać, chyba, że ktoś się mocno przyglądał. Polecam Ci, napewno rozwiąże to twój problem!

Cytat
czekolada94
Cytat
puchuskubatek
jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok
Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.

pomysł nie zły.
ale...
- wysuszona skóra
-podrażnienia
-na takich farbach pisze żeby nie stosować do brwi a co dopiero do wasika ;d
stosuję od 2 lat i nic mi się nie dzieje. wystarczy posmarować kremem tuż po

jA UŻYWAM KREMU DO DEPILACJI Z ROSSMANA:)

jaki krem usuwający wąsik stosujecie? ja rozjaśniałam tym Sally Hansen bo zauważyłam ,że jak wyrwę pęseta to odrastają silniejsze i ciemniejsze :/ - wiec może jeszcze krem - bo wyrywanie odpada - a na laser mnie nie stać na razie

ile czasu używacie kremu i jak dłuższy czas to się coś nie psuje? bo ponoć po wyrywaniu robią się krostki albo odrastają właśnie mocniejsze - a po kremie jest tylko lepiej?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:33 przez wioo.

Uważam, że na wąsik najlepsza jest depilacja woskiem. Nawet jak je rozjaśnisz to i tak będzie je widać ;/

boje sie tego ze jak je usune... to potem wyrosna mi wasy ;/ narazi spróbuje je rozjaśnić ^^ A potem jeszcze pomysle nad całkowitym ich usunięciem

ja raz na półtora tygodnia wyrywam włoski pensetą...
to wychodzi jakieś ok. 3 razy na miesiąc! :) włoski są coraz słabsze
wyrywam juz od 2 lat :)

laserem ok, pod waryunkiem ze jest to ciemny wlos. jasnych laser nie usunie niestety,pozostaje wosk . Nie tylko ty masz taki problem - tak dla pocieszzenia

Cytat
czyrna17x
moja koleżanka używa Sally Hansen do wybielania włosków na twarzy i sobie chwali
Ja go tez uzywam i szczerze polecam- opakowanie ( okolo 28zł z przesyłka:)) starcza mi na ponad rok
a rozjasniam czasmi raz na miesiac , czasami 2 razy w miesiacu a czasmi w ogól- po uzywaniu przez jakis czas włoski są o wiele słabsze i jaśniejsze:)

zweryfikowana
Posty: 147
Ostrzeżenia: 2/5

HEJ MAM TEN SAM PROBLEM.. NIE WYRYWAJ BO BEDZIE JESZCZE GORZEJ. JA ROBILAM WOSKIEM, ALE TO BOLI A PO TYGODNIU ODROSNA I JESZCZE ICH WIECEJ. SLYSZALAM O SKUTECZNOSCI WODY UTLENIONEJ ALE U MNIE TO NIE DZIALA.. :) POZDR

Cytat
czyrna17x
moja koleżanka używa Sally Hansen do wybielania włosków na twarzy i sobie chwali

mam na sprzedaz 95% opakowania. sprzedam tanio :)

Cytat
paula_s862
usuń go laserem! masz spokoj do konca zycia (prawie) :)

Cytat
aga991
HEJ MAM TEN SAM PROBLEM.. NIE WYRYWAJ BO BEDZIE JESZCZE GORZEJ. JA ROBILAM WOSKIEM, ALE TO BOLI A PO TYGODNIU ODROSNA I JESZCZE ICH WIECEJ. SLYSZALAM O SKUTECZNOSCI WODY UTLENIONEJ ALE U MNIE TO NIE DZIALA.. :) POZDR

tak samo mozna się ustosuknowac - biorąc pod uwagę twoją wypowiedź- do depilacji maszynką do golenia np. Przy stosowaniu depilacji woskiem - fakt jest to nieco bolesna kuracja- ale włoski bedą pozniej odrastac, tym samym bedą jasniejsze i delikatniejsze. A przy goleniu np maszynką - włosy są twarde , szybciej odrastają i sa ciemne. Woda utleniona- jesli jest skuteczna - chociaz w to nie wierze- moze je ewentualnie minimalnie rozjasnic , ale ich nie usunie.Jesli taka a nie inna kuracja ciebie nie ustatysfakcjonuje - moze czas pomyslec o - depilacji laserowej Pozdrawiam;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 17:25 przez piekna_ty.

Czytałam kiedyś że niektóre kobiety używają wody utlenionej...nie wydaje mi się to najlepszym rozwiązaniem. Przez pewien czas używałam tych pasków z woskiem, ale średnio działają po za tym moja skóra jakoś dziwnie na nie reaguje. Zastanawiam się nad całkowitym usunięciem tych włosków. Czy laserowa depilacja nadaje się do takiego zabiegu na twarzy?

Są do usunięcia. Ja mam gorszy problem, bo mi się zrobiły plamy pod nosem :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerwone pasemka