Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

6 minut temu

elektryka sklep

12 minut temu

wakacje last minute

28 minut temu

Budowa domu

52 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

od zawsze miałam jakies zaburzenia hormonalne ;/ i od kad pamiętam miałam wąsik.... ale ostatnio zaczął mi zbyt przeszkadzać jest widoczny gdy nie jestm umalowana aaa jak nałoze nawet letkki podkład widac go tragicznie ;/ aa ze potrzebuje czasem mocnego krycia
to widac go nawet z pół metra... włoski sa długie i ciemne .... naturalny mój kolor włosów to ciemny blad/jasny braz
próbowałam wyrwać na próbe 2 czy 3 włoski.. by zobaczyć czy odrosną mocniejsze...ale chyba nie odrosły wg.
mam w domu plastry do depilacji twarzy ale boje się ze po użyciu bd musiała do konca życia to robic;/
Moze znacie jakies domowe sposoby? lub moze spróbować kremem do depilacji? lub jakimś płynem rozjaśniającym?
jakie wy macie doświadczenia z tym związane?

mi wydaje sie ze najlepiej depilacja- niestety, trudno bedziesz robic to regularnie, ale chyba lepsze to niz miec wąsik. nogi tez sie goli cale zycie czy pachy i nie ma co narzekac:) a najlepiej idz na peirwszy raz do kosmetyczki ona ci doradzi czy lepiej usuwac woskiem czy pęsteą, a depilacja woskiem u kosmetyczki to koszt rzędu 10 zł.
poza tym wyrywanie osłabia włos , odrasta z reguly słabszy, cieńszy i przez to mniej widoczny:) a co z rozjasniania jak i tak widac ze sa włoski.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:04 przez piromanka.

Ja miałam taki problem. Poszłam do kosmetyczki i nie przeszkadza mi że będe musiała co miesiąc tam chodzić, chociaż spokój na jakiś czas. A odrastać będą, chyba że pójdziesz na metodę laserową . ; ]]

usuń go laserem! masz spokoj do konca zycia (prawie) :)

lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.

jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok

Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:09 przez puchuskubatek.

Polecam ci paski do depilacji z vipery, sa dostepne na allegro za niewielka kwote :) A ... nieprawdą jest, że włoski po depilacji odrastają mocniejsze :) Ukończyłam kurs kosmetyczny w bardzo dobrym salonie kosmetycznym i Pani, która go prowadziła mówiła, że włoski po depilacji odrastają słabsze i jaśniejsze :) Sprawdziłam na sobie i jestem zadowolona :)

Cytat
puchuskubatek
jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok
Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.

pomysł nie zły.
ale...
- wysuszona skóra
-podrażnienia
-na takich farbach pisze żeby nie stosować do brwi a co dopiero do wasika ;d

Jeśli chcesz go rozjaśnić to jest taki produkt "Sally Hansen, Creme Hair Bleach For Face" naprawde dobry, zresztą możesz poczytać opinie. Warto spróbować jeśli obawiasz się ciągłęj depilacji.

DEPILOWAC I RAZ JESZCZE DEPILOWAC!!!!!!! NIE BAC SIE ,NAJPIERW PASKI Z WOSKIEM Z ROSMANNA A POZNIEJ WOSK , ZA KAZDYM RAZEM ODRASTAJA CORAZ MNIEJSZE, JA OSTATNIO ROBILAM TO POL ROKU TEMU , GDZIE NA POCZTKU MUSILAM CO TYDZIEN

Cytat
puchuskubatek
jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok
Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.

najlepiej kupic sobie plastry do depilacji twarzy - kupisz je w wielu drogeriach np: od Joanny- Sensual - Plastry do depilacji twarzy z woskiem (ok 10 zł +/-) Moim zdaniem dobre- Ale nic Ci tak prefesjonalnie nie wydepiluje , jak Kosmetyczka w salonie. - Przygotuje skore do zabiegu, a po odpowiednio wypielęgnuje

moja koleżanka używa Sally Hansen do wybielania włosków na twarzy i sobie chwali

Jak najbardziej polecam kremy depilujące,ja tak robię.Metoda bardzo tania,bezbolesna i wystarcza na ok.2 tygodnie:)
Plastrów nie polecam,bo nie dość,że boli,to jeszcze skóra przez jakiś czas jest zaczerwieniona a często także pojawiają się maleńskie krostki:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:23 przez Kayleigh.

Ja mam straszne podrażnienia od wosku :| dlatego używam kremu do depilacji ;) włoski odrastają powoli i nie są takie jakieś gęste czy widoczne są pojedyncze i osłabione ;) po wosku jest to samo bo wyrywałam kilka razy niestety zmagania z krostkami mnie do niego zniechęciły;/

ja po prostu biorę krem do depilacji dla skóry wrażliwej, smaruje, a potem wyrywam (choć to nie boli już oczywiscie) te włoski pęsetą. spokój na 2 tygodnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerwone pasemka