Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

48 minut temu

dresy na ulice

58 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

od zawsze miałam jakies zaburzenia hormonalne ;/ i od kad pamiętam miałam wąsik.... ale ostatnio zaczął mi zbyt przeszkadzać jest widoczny gdy nie jestm umalowana aaa jak nałoze nawet letkki podkład widac go tragicznie ;/ aa ze potrzebuje czasem mocnego krycia
to widac go nawet z pół metra... włoski sa długie i ciemne .... naturalny mój kolor włosów to ciemny blad/jasny braz
próbowałam wyrwać na próbe 2 czy 3 włoski.. by zobaczyć czy odrosną mocniejsze...ale chyba nie odrosły wg.
mam w domu plastry do depilacji twarzy ale boje się ze po użyciu bd musiała do konca życia to robic;/
Moze znacie jakies domowe sposoby? lub moze spróbować kremem do depilacji? lub jakimś płynem rozjaśniającym?
jakie wy macie doświadczenia z tym związane?

mi wydaje sie ze najlepiej depilacja- niestety, trudno bedziesz robic to regularnie, ale chyba lepsze to niz miec wąsik. nogi tez sie goli cale zycie czy pachy i nie ma co narzekac:) a najlepiej idz na peirwszy raz do kosmetyczki ona ci doradzi czy lepiej usuwac woskiem czy pęsteą, a depilacja woskiem u kosmetyczki to koszt rzędu 10 zł.
poza tym wyrywanie osłabia włos , odrasta z reguly słabszy, cieńszy i przez to mniej widoczny:) a co z rozjasniania jak i tak widac ze sa włoski.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:04 przez piromanka.

Ja miałam taki problem. Poszłam do kosmetyczki i nie przeszkadza mi że będe musiała co miesiąc tam chodzić, chociaż spokój na jakiś czas. A odrastać będą, chyba że pójdziesz na metodę laserową . ; ]]

usuń go laserem! masz spokoj do konca zycia (prawie) :)

lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.

jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok

Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:09 przez puchuskubatek.

Polecam ci paski do depilacji z vipery, sa dostepne na allegro za niewielka kwote :) A ... nieprawdą jest, że włoski po depilacji odrastają mocniejsze :) Ukończyłam kurs kosmetyczny w bardzo dobrym salonie kosmetycznym i Pani, która go prowadziła mówiła, że włoski po depilacji odrastają słabsze i jaśniejsze :) Sprawdziłam na sobie i jestem zadowolona :)

Cytat
puchuskubatek
jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok
Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.

pomysł nie zły.
ale...
- wysuszona skóra
-podrażnienia
-na takich farbach pisze żeby nie stosować do brwi a co dopiero do wasika ;d

Jeśli chcesz go rozjaśnić to jest taki produkt "Sally Hansen, Creme Hair Bleach For Face" naprawde dobry, zresztą możesz poczytać opinie. Warto spróbować jeśli obawiasz się ciągłęj depilacji.

DEPILOWAC I RAZ JESZCZE DEPILOWAC!!!!!!! NIE BAC SIE ,NAJPIERW PASKI Z WOSKIEM Z ROSMANNA A POZNIEJ WOSK , ZA KAZDYM RAZEM ODRASTAJA CORAZ MNIEJSZE, JA OSTATNIO ROBILAM TO POL ROKU TEMU , GDZIE NA POCZTKU MUSILAM CO TYDZIEN

Cytat
puchuskubatek
jak boisz się depilacji, idź do rossmana, kup farbę blond z dolnej półki - taką by był proszek, który się miesza z płynem. Robisz niewielką ilość takiej papki i nakładasz na 5 minut - nie dłużej. I masz zapas farby na rok
Cytat
cati89
lepiej usuwać plastrami raz na 2-3 tyg niż rozjaśniać.
jakie polecasz? bo może bym sie wreszcie zdecydowała.

najlepiej kupic sobie plastry do depilacji twarzy - kupisz je w wielu drogeriach np: od Joanny- Sensual - Plastry do depilacji twarzy z woskiem (ok 10 zł +/-) Moim zdaniem dobre- Ale nic Ci tak prefesjonalnie nie wydepiluje , jak Kosmetyczka w salonie. - Przygotuje skore do zabiegu, a po odpowiednio wypielęgnuje

moja koleżanka używa Sally Hansen do wybielania włosków na twarzy i sobie chwali

Jak najbardziej polecam kremy depilujące,ja tak robię.Metoda bardzo tania,bezbolesna i wystarcza na ok.2 tygodnie:)
Plastrów nie polecam,bo nie dość,że boli,to jeszcze skóra przez jakiś czas jest zaczerwieniona a często także pojawiają się maleńskie krostki:/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-10 14:23 przez Kayleigh.

Ja mam straszne podrażnienia od wosku :| dlatego używam kremu do depilacji ;) włoski odrastają powoli i nie są takie jakieś gęste czy widoczne są pojedyncze i osłabione ;) po wosku jest to samo bo wyrywałam kilka razy niestety zmagania z krostkami mnie do niego zniechęciły;/

ja po prostu biorę krem do depilacji dla skóry wrażliwej, smaruje, a potem wyrywam (choć to nie boli już oczywiscie) te włoski pęsetą. spokój na 2 tygodnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czerwone pasemka