Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

16 minut temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów

17 gru 2010 - 18:14:08

Cześć dziewczyny jak to jest z tymi włosami doczepianymi???
chodzi mi o takie co sie samemu zaklada...one niszczą włosy i czy mozna z nimi spac ?? uaptrzylam sobie takie za 70 zł
warto???
pomozcie !!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-17 18:18 przez martyna555553.

przedłużanie włosów

17 gru 2010 - 18:59:59

Warto poczekać, aż włosy same odrosną.

przedłużanie włosów

17 gru 2010 - 19:04:03

chpodzi ci o clip on? Jeśli tak to one nie niszczą włosów, a czy mozna w nich spac? Pewnie można, ale ja nigdy tego nie robiłam, zazwsze ściągałam przed snem i rano zakładałam na nowo.
Najlepsze sa treski z naturalnego wlosia. Wygladaja o niebo lepiej niz te ze sztucznego i dłużej Ci wytrzymają.

przedłużanie włosów

17 gru 2010 - 19:05:42

clipy nie niszcza wlosow, mam takie ale nie radze kupowac takich za 70 zl.. ja zainwestowalam w naturalne i jestem zadowolona. Nie spie w nich bo by sie szybko zniszczyly i potargaly zreszta nie widze potrzeby zeby w nich spac :]

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów

17 gru 2010 - 19:07:45

popieram koleżankę -lepiej poczekać aż same urosną:)

przedłużanie włosów

28 gru 2010 - 10:53:04

Można czekać aż urosną, ale gorzej, jak będzie nam się spieszyło i co wtedy? Myślę, że można poddać się takiemu zabiegowi przedłużania włosów, ale trzeba wiedzieć, jaką metodę wybrać, a nawet nie to, tylko do jakiego fryzjera trzeba pójść. Na pewno na czymś takie nie ma co oszczędzać, bo można się na tym, przejechać.

przedłużanie włosów

28 gru 2010 - 10:55:24

ja zamowiłam clip in na all. za 160zł ,mam nadzieje ze dzisiaj przyjda i wtedy sie podziele wrazeniami;)

przedłużanie włosów

28 gru 2010 - 10:56:15

ja mam przedłużane metda micro-ring i polecam takie. mozna z nimi spac i myc włosy . nie odczepia sie ich.a mam do sprzedania 1 pasmo włosów clip in czarne ;)

przedłużanie włosów

28 gru 2010 - 10:58:15

tez mialam.. sporo problemow.. nie za ladnie wyglada, rozni sie od swoich wlosow i roboty z tym duzo.. nie polecam

przedłużanie włosów

28 gru 2010 - 11:02:01

co to za rady - poczekaj az same urosla ;| to co mi poradzicie ,skoro zapuszczam wlosy od gimnazjum ( jestem na studiach) , i jak byly przed ramiona -tak sa. po prostu mam bardzo slabe wsloy ,krusza sie itd. i jak mam je zapuscic waszym zdaniem:> ( ps. nie,nie prostuje wlosow od 2 lat)

przedłużanie włosów

28 gru 2010 - 11:24:43

:) Powiem Ci szczerze, że przedłużanie lub doczepianie włosów nie jest dobre ... wszakże sama chciałam sobie przedłożyć i niestety : koszt takiej operacji przewyższa moje fundusze :) otoż : przedłużanie metoda taśmowa gdzie specjalnie na Twoje zycznie zamawiają włosie z zagranicy + do tego farbowanie, strzyżenie = 3000 zł. ( oczywiście jak masz kasę to możesz spróbować)
aa doczepianie ? ? ? nie wiem czy znajdziesz odpowiedni odcień włosów sztucznych do własnych ? ciezko o takie ;/

Pozdr :) M.

niezweryfikowana
Posty: 250
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów

04 sty 2011 - 12:03:43

Sama bałabym się "dokładać" sobie włosy. Ostatnio czytałam o bezpiecznej metodzie przedłużania włosów Racoon - http://www.warszawa.berendowicz-kublin.pl/show.php?id=59&lang=pl&m=1 Wydaje mi się, że ważne jest to że w tej metodzie pracuje się jedynie na naturalnych włosach. Jeśli ktoś ma faktycznie rzadkie włosy to dobrym rozwiązaniem będzie taki zabieg. Poza tym wcześniej i tak przechodzi się przez konsultację gdzie specjalista odpowiednio doradzi co w indywidualnym przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem.

przedłużanie włosów

04 sty 2011 - 12:12:47

ja sobie przedluzalam sama i bylam meeega zadowolona!!! po tym jak mi taka jedna z exluzywnego salonu spalila wlosy i musialam sciac na krotko, beczalam jak dziecko. nauczylam sie przedluzac na microringi. prosta metoda jak drut (ale dla mnie pracochlonna - przedluzalam caly dzien zajmujac sie przy tym dzidziusiem) ale za to jaki efekt. z wlosow po uszy mialam wlosy do pasa!!! oczywiscie zrobilam to idealnie (nie jak w salonach "na odpier..." za 1500zl) cale wlosy ufarbowalam i wycieniowalam. pracowalam na roznych wlosach - syntetyki sa najgorsze, zaraz po nich azjaty-mop, indyjskie i najlepsze jakie mialam to rosyjskie.
trzeba poczytac o tym, zobaczyc filmiki i zaopatrzyc sie w sprzet. koszt "domowego' przedluzania miesci sie w granicach do 200zl

nosilam wlosy ponad rok (oczywiscie z przerwami, zmienianiem pasemek - bo wciaz cos czaruje na glowie) wlosy nic a nic mi sie nie zniszczyly, nie wylysialam. napewno odrosly a ja przez ten czas nie martwilam sie ze wygladam jak grzyb :)
teraz nosze dredloki filcowe (tez sobie sama zrobilam i zalozylam) i jestem mega zadowolona bo nic nie musze robic z wlosami. zwiazuje w supelek i fryzura gotowa :)

przedłużanie włosów

02 mar 2011 - 10:59:38

Ja polecam great lengths!!! Doczepialam ta metoda juz 2 razy nosilam wloski okolo 7 miesiecy, laczenia sa male nie widoczne i nie wyczuwalne, przedluzalam na ultradzwieki laczenie jest z naturalne imituje molekularna strukture ludzkich wlosow i posiada takie same wlasciwosci. Wloski przez caly okres noszenia sa bardzo ladne miekie i sie nie placza!! Mialam robione chyba wszystkimi metodami ale ta jest zdecydowanie najlepsza POLECAM I za dobre wlosy nie ma mozliwosci aby zaplacic 500-600zl bo za taka cene sie nawet ich nie kupi!! Moja przyjaciolka jest fryzjerka i wiem ile placi za wlosy dla klientow! Oczywiscie ze kupic wlosy mozna i za 180zl ale to jest badziew ktory po kilku myciach sie koltuni to wtedy zgadzam sie ze mozna za usluge wziasc te 500zl. Nie krytykuje tu nikogo bo te za 500zl tez da sie nosic tylko 1-2 a nie 7-10 miesiecy. No ale jakosc kosztuje bo ceny wlosow great lengths zaczynaja sie chyba od 19zl.Tylko szkoda jednego ze zakladacie badziew a pozniej piszecie ze przedluzanie niszczy wlosy albo zakladacie u osob ktore nie sa wyspecjalizowane!! Dobre wlosy i dobrze doczepione nie niszcza naszych naturalnych kudelkow. Pozdrawiam i zycze trafnych wyborow:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lokówka POMOCY !