Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

40 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
Paula236
Ja robiłam zabieg encanto , zestaw 80ml zakupiłam na allegro, robiłam w domu przy pomocy drugiej osoby. Z efektu jak narazie jestem zadowolona zobaczyny co będzie dalej. Włosy po zabiegu są milutkie w dotyku, nie muszę się męczyć z rozczesywaniem jednego wielkiego kułtuna po każdym myciu. Efekt jest jak najbardziej widoczny. Nie puszą mi się, i nie odstają od głowy na wszystkie strony podczas wilgoci czy deszczu. Wydają się zdrowsze i bardziej lśniące.Są prostsze bez prostowania. Dodaje zdjęcia przed i po.

Buu nie ma foto a ciekawa jestem :(

jestem fryzjerką i nie wyobrażam sobie sama zrobić zabiegu jest to nierealne żeby wykonać go dobrze każde pasmo trzeba nasączać płynem i go na prosto rozczesywać i najgorsze jest prostowanie najmniej 10razy jedno pasmo jak jest to żle wykonane to powstają zagiecia które widać po umyciu włosów zabieg nie niszczy włosów bo wszytko dzieje się na jego powierzchni jeżeli ktoś ma bardzo zniszcone to końce i tak trzeba podciąć można wykonać go nawet dwa razy w tym samym dniu i można na rozjaśniane nawet na trwała po zabiegu też idzie nałożyc maske z farbą. Ja pracuje na produktach poniżej :



Pytanie do osób, które użyły produktów firmy Encanto:
Czy zabieg rzeczywiście nie należy do najprzyjemniejszych, jest męczący?
Trwa bardzo długo, trzeba nosić środek na włosach kilka dni?
Płyn jest przepełniony chemią, wydaje okropny zapach, który drażni gardło i nos?

Witam
Encanto jest naszpikowane mega chemikaliami które ostro dają znać o sobie podczas zabiegu bez maski i najlepiej ochronnych okularów nie ma co zabierać się do zabiegu. Polecam keratynę cocochoco nie ma formaldehydu i ma przyjemny zapach. Mój zabieg trwał 1.5 godziny fryzjerce raz załzawiły oczy jak przy krojeniu cebuli. Koszt Encatno jest taki jak Cocochoco a zabieg dużo przyjemniejszy. Można kupić na allegro już za 65 zł.
Pozdrawiam

Ja bym sobie sama tego zabiegu raczej nie robiła, lepiej iść do dobrego doświadczonego fryzjera, ale to tylko moje zdanie. Sam zabieg ekstra, robilam w Black Pearl w Krakowie i jestem zadowolona, w koncu mogę troche odpoczac od prostownicy :)

ja wykonuje takie zabiegi,sama miałam 2 razy robione i polecam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowy sposób na nawilżenie włosów