Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 432
Ostrzeżenia: 1/5

ja przed wczoraj zrobiłam sobie trwałe prostowanie metodą farouk czy jakos tak, spoko wlosy nie skrecaja się, ale nie jest tak jak myśłalam, nadal wywijają się od ramion więc i tak musze je poprawiać prostownicą, w gruncie rzeczy kupa kasy a efekt wcale ne taki jak myślalłam, raz, że wydalam sporo kasy a dwa ze prostownica nadal jest nieodłącznym elemenem po wysuszeniu, więc doszłam do wniosku ze to mija się z celem:(

Cytat
sonia2010
Chyba bym się nie odważyła zrobić takiego zabiegu w domu. Jakoś wydaje mi się, że takie skomplikowane zabiegi powinien wykonywać fryzjer i to dobry. Głównie dlatego, że to jednak pozostaje na kilka miesięcy. Ja ostatnio wyczytałam, że dobre zabiegi prostujące można zrobić w warszawskim salonie Berendowicz&Kublin, metodą Global Keratin. Jeżeli się zdecyduję na taki zabieg to u nich, z pewnością nie porwę się na robienie samej.
jA ROBILAM W DOMU I WSZYSTKO BYLO OK

Ja robiłam dwa razy w salonie fryzjerskim i dwa razy jestem niezadowolona. Bo nie widzę żadnej, kompletnie żadnej różnicy oprócz wydania 300 stów (promocja z groupona). Siano mam nadal tak jak przedtem miałam i włos też wizualnie nic lepiej.....żałuję, że się skusiłam....

niezweryfikowana
Posty: 498
Ostrzeżenia: 2/5

czemu same pozytywne opinie są od osób które mają po jednym poście?

ja mam kolezanke co prostowala u fryzjera i powiem ze jako takiego efektu nie widac... wydawanie kasy w bloto. ja wole zainwestowac w dobra prostownice i kosmetyki

Ja mam koleżankę i jednocześnie współlokatorkę, która
jest managerką w salonie fryzjerskim (może kojarzycie we Wrocławiu - Qualite -
jeden z bardziej renomowanych).
Ogólnie mają bardzo duże zainteresowania jeżeli chodzi o keratynowe prostowanie.
Nie należy ono do najtańszych, ale z pewności do skutecznych.
Sam "zabieg" trwa kilka dni.
Najpierw nakłada się keratynę potem trzeba odczekać 3 dni
i po tych dniach następuje prostowanie.
Miały nawet murzynkę, która miała typowe dla jej narodowości grube i kręcone włosy
i efekt był na prawdę super :)

Cytat
musha
Ja mam koleżankę i jednocześnie współlokatorkę, która
jest managerką w salonie fryzjerskim (może kojarzycie we Wrocławiu - Qualite -
jeden z bardziej renomowanych).
Ogólnie mają bardzo duże zainteresowania jeżeli chodzi o keratynowe prostowanie.
Nie należy ono do najtańszych, ale z pewności do skutecznych.
Sam "zabieg" trwa kilka dni.
Najpierw nakłada się keratynę potem trzeba odczekać 3 dni
i po tych dniach następuje prostowanie.
Miały nawet murzynkę, która miała typowe dla jej narodowości grube i kręcone włosy
i efekt był na prawdę super :)
Jaki on tam renomowany, fryzjerzy z "łapanki", a ceny kosmiczne. Byłam raz i dziękuję bardzo, nigdy więcej.

rzeczywiście ceny są trochę wysokie.
jak tam zawsze chodzę i jestem zadowolona.
poza tym oni żyją ze stałych klientów, a mało ich nie mają.
jakby ktoś nie był zadowolony to by nie wydawał u nich za każdym razem nawet po 500zł.
ale to już kwestia gustu

Ja trochę odświeżę temat i powiem,że polecam. Wykonywałam taki zabieg siostrze i ma świetne,zdrowo wyglądające,lśniące, proste włosy. Aż się można zdziwic:) wyglądają rewelacyjnie...

Hej :) jestem nowa na szafie, niedugo bo 14 listopada umowiłam się na Global i z checią zaciekawł mnie ten wątek. Dam Wam znać jak już będę po zabiegu, nie ukrywam że wiążę z nim sporo nadzieje bo mam takie włosy że bez modelowania i protowania ani rusz, a to bardzo je niszczy i przez to nie mogę ich wogóle zapuścić.

WITAM



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 22:39 przez asiawasz12.

Dziewczyny, gdzie można taki zestaw kupić? Macie może jakieś zdjęcia efektów?? :)

Też chciałam sobie zrobić ten zabieg, ale po przeczytaniu tego artykułu przeszła mi ochota
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1363620/Brazilian-blow-dry-uses-cocktail-chemicals-deeply-disturbing-effects.html

Jeśli chcecie dostać alergii, żeby włosy wam wypadały, a nawet raka to poczytajcie o głównym składniku tych pięknych keratynowych cudeniek, używany m.in. do balsamowania zwłok to ten co tak pięknie pachnie :)
Zastanówcie się czy warto.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Jesli chodzi o keratynowe prostowanie włosów to jednak najlepiej wykonać taki zabieg w profesjonalnym salonie, zeby poprostu sobie nie zaszkodzic. I jesli chodzi o mnie to w tej sytuacji jesli mieszkacie w Krakowie to w M1 w salonie Eric Stipa Pan Mateusz wykonuje ten zabieg moim zdaniem bezkonkurencyjnie.

Cytat
September2012
Też chciałam sobie zrobić ten zabieg, ale po przeczytaniu tego artykułu przeszła mi ochota
http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1363620/Brazilian-blow-dry-uses-cocktail-chemicals-deeply-disturbing-effects.html

Jeśli chcecie dostać alergii, żeby włosy wam wypadały, a nawet raka to poczytajcie o głównym składniku tych pięknych keratynowych cudeniek, używany m.in. do balsamowania zwłok to ten co tak pięknie pachnie :)
Zastanówcie się czy warto.

z tym wypadaniem to chyba prawda, bo mi mnóstwo wypadło.... :((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prostownica