Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.037
Ostrzeżenia: 1/5

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:23:43

Ja u fryzjera byłam chyba 2 lata temu ostatnio ;)

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:24:10

przepraszam, wkleję link ale to nie jest żadna forma reklamy :D bo siedzę właśnie na gumtree i znalazłam TO:D

http://warszawa.gumtree.pl/c-Praca-praca-inne-DZIEWCZYNY-ZAINTERESOWANE-CI-CIEM-WLOSoW-wynagrodzenie-200zl-W0QQAdIdZ231628103

hahaha która odważna pozwoli ściąć sobie włosy chińskim nożem?:P

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:24:19

ja na mokre wlosy podcinam;)

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:27:03

Pewnie jakiś ninja z kataną :D O nie, to byłby koszmar :P

zweryfikowana
Posty: 1.037
Ostrzeżenia: 1/5

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:31:23

Boże, jakby ktoś obcinał sobie włosy siekierą, chore, haha :D

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:34:59

nie wiem, moze wez maszynke i wykorzystaj sposob na britney spears?
Ja na szczescie mam zaufana, dobra fryzjerke (ale nawet jej nie dam obciac sobie grzywki, tu dziala tylko moja mama :D) a tym co nie maja takiej fryzjerki to proponuje metode prob i bledow... albo pojscie do fryzjera i dosadne tlumaczenie mu jak ostatniemu downowi, ze chcesz aby Ci przycial 5 cm a nie 20(wraz z demonstracją jak wyglada to 5 a jak 20, zaznaczeniem markerem linii po ktorej ma ciąć oraz zastrzezenie sobie ze jezeli pomimo Twoich próśb i tłumaczeń i tak urznie Ci wlosy do ucha, to nie zaplacisz i podpalisz mu salon :D


Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:38:27

Dzięki soso...dobrze mi życzysz :P Do załamania nerwowego mi daleko.

Przekonań nie zmienię. Po raz któryś pisze że szukam tylko sposobu na podcinanie włosów a nie radykalną zmianę fryzury:P Jak już mam ochotę zaszaleć to ide i obgryzam te paznokcie na fotelu u szarlatanów różnych :P

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:43:40

Ja miałam kiedyś podobnie, też zawsze mi się nie podobało jak wychodziłam od fryzjera, ale na szczęście znalazłam wreszcie takiego co zawsze mi się podoba :D może powinnaś poszukać innego? W końcu się jakiś znajdzie po którym będziesz zadowolona ;)
Ale nie wiem jak samemu obcinać, ja raz próbowałam z grzywką i mi wyszła taka krzywa że szok.. a jak obcinacie grzywkę? na mokro pewnie?:D

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:46:37

nachyl mocno glowe w dol i szczesz wlosy na dol rowniutko i rowno obetnij, jak podniesiesz glowe do gory bedziesz miala ladnie wycieniowane wloski ;)

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:47:05

piękne są te



Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:52:51

Cytat
Dashka
Lubię sama się nimi zajmować ;) A tak na serio, jasne że mam, ale jak coś spieprzy to będzie nieprzyjemnie ;) Wolę sama być na siebei zła :D

hahaha pesymizm i przezorność w jednym

Jak samej obciąć długie włosy?

22 wrz 2010 - 18:56:13

ja bym sie bala ze cos spiep.rze ;/ i pozniej bedzie trzeba sciac 2 razy tyle zeby wyrownac ;d

Jak samej obciąć długie włosy?

28 wrz 2010 - 16:30:16

a jak obcinacie sobie same grzywkę żeby była równa?:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Błagam, pomóżcie :((((((((((((