Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Joanna - słodkie cappucino (farba)

22 wrz 2010 - 15:30:55

Witajcie dziewczyny , czy używała któraś z Was farby z joanny - słodkie cappucino?
Jeśli tak to byłabym ogromnie wdzięczna za wasze zdjęcia najlepiej przed i po farbowaniu żebym mogła zobaczyć kolor wyjściowy.
Liczę na odp. na mój post
Pozdrawiam



Joanna - słodkie cappucino (farba)

24 wrz 2010 - 14:15:59

Osobiście nie używałam farby, ale moja kumpela stosuje ją od dłuższego czasu. Kolor wychodzi dosłownie taki jak na opakowaniu. W dodatku te farby(ja używam czarnej) nie niszczą tak bardzo włosów. Ogólnie je polecam :)

Joanna - słodkie cappucino (farba)

25 wrz 2010 - 22:23:51

Wielkie dzięki za odzew :]
Jak by ktoś miał zdjęcia była bym wdzięczna :)

Joanna - słodkie cappucino (farba)

25 wrz 2010 - 22:26:40

Ja tego koloru akurat nie używałam,ale kiedyś kupowałam taki ciemny brąz tej firmy i byłam zadowolona:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-25 22:27 przez Victoria222.

Joanna - słodkie cappucino (farba)

25 wrz 2010 - 22:27:02

ja używam, robię na włosach blond pasemka tym kolorem i wychodzą superowe:) a wychodzi odcień bardziej kawowy coś taki w beż ciemny :P
a i dodam że nic a nic nie niszczy włosów, śmiało można używać, dużo nawet jej wychodzi, ja na pasemka to dziele na dwa razy:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-25 22:28 przez pauluuusia.

Joanna - słodkie cappucino (farba)

25 wrz 2010 - 22:34:55

ja raz używałam z joanny ale blond i efekt był tragiczny- zółte włosy jakby farba do ścian a nie włosów. Ale taki kolor to nie wiem, przestrzegam przed brązem naturall and easy czy jakos tak ze schwarzkopfu, to dopiero porażka była.

Joanna - słodkie cappucino (farba)

27 wrz 2010 - 13:58:33

Wielkie dzięki dziewczyny :], a może macie jakieś fotki swoich włosków (tak z ciekawości chętnie bym zobaczyła) :]

Joanna - słodkie cappucino (farba)

27 wrz 2010 - 14:02:22

Swojego czasu dość często używałam tej farby i kolor jest bardzo ładny ale trylko na początku. Później bardzo szybko się zmywa.Ale generalnie farba jest delikatna więc można ją stosować często aby nieco odświeżyć kolor. Ja najpierw używałam jej co dwa tygodnie, a później raz robiłam farbą a po ok dwóch tygodniach nakłdałam szamponetkę i tak na zmianę;)

Joanna - słodkie cappucino (farba)

27 wrz 2010 - 14:05:06

Joanna? zawsze!!!! najlepsze i najtańsze farby jakie używałam :) włosy zawsze mega błyszczące, cappuchino też miałam jak znajdę zdjęcie to wstawię. Ale faktycznie kolor identyczny jak na zdjęciu wyszedł - kładziony oczywiście na blond.

Joanna - słodkie cappucino (farba)

27 wrz 2010 - 14:10:19

Cytat
martapa91
ja raz używałam z joanny ale blond i efekt był tragiczny- zółte włosy jakby farba do ścian a nie włosów. Ale taki kolor to nie wiem, przestrzegam przed brązem naturall and easy czy jakos tak ze schwarzkopfu, to dopiero porażka była.


Jak dla mnie farby Natural&Easy to jedne z najlepszych kolorów dostepnych na rynku. Dają piękny kolor zróżnicowany pod względem odcieni i włosy nie wyglądają na farbowane. Są super.

Joanna - słodkie cappucino (farba)

11 paź 2010 - 16:38:29

Hej!!!

TA FARBA JEST REWELACYJNA!!! MOJE PIRWSZE FARBOWANIE ODBYŁO SIĘ W OGROMNYM STRESIE, Z MYSLĄ CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO FARBIE ZA 5 ZŁ!!!
I TU SPRAWDZA SIE POWIEDZENIE ZE NIE WZYSTKO CODROGIE TO NAJLEPSZE!!!

jESTEM BARDZO ZADOWOLONA KOLOR WYSZEDL IDEALNIE, TAK JAK NA OPAKOWANIU, MIAŁAM WŁOSY CIEMNY BLOND, JESTM BARDZO ZADOWOLONA, ZOSTAJE PRZY TEJ FARBIE!!!POLECAM KAŻDEJ Z WAS!!!

Joanna - słodkie cappucino (farba)

11 paź 2010 - 16:39:50

A ja właśnie pofarbowałam włosy dzikim kasztanem z tej firmy mam nadzieję że efekt będzie zadowalający :)

Joanna - słodkie cappucino (farba)

17 paź 2010 - 20:29:58

Zrobiłam kasztanem(dzikim) i kolor wyszedł mi rudy!! macie jakies sposób na zniwelowanie tego rudego:)

Joanna - słodkie cappucino (farba)

17 paź 2010 - 20:33:39

ja kiedys farbowalam na ten kolor : ) fakt miałam taki jak na zdj ale joanna jak joanna szybko sie zmywa ... teraz farbuje płomienną iskrą z joanny i tez sie zmywa... ; ) zdjęcia nie mam bo farbowałam na ten kolor yyy pewnie z - lata temu ; )

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak samej obciąć długie włosy?