Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:43:12

Cytat
marzawal
MAcie jakis sprawdzony sposób na to zeby wlosy tak szybko sie nie tluscily???

izotek - ale tylko na recepte i po badaniu u dermatologa. mojej przyjaciolce bardzo pomogl

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:46:42

Ja myję włosy codziennie rano, a jeżeli wychodzę jeszcze gdzieś wieczorem, to myję i wieczorem :) A jeszcze jak farbuję w ciągu dnia to myję 3x w sumie ;) Już do tego przywykłam ;)

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:47:13

płukanka z soku z cytryny :) albo mycie mydłem siarkowym :)

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:47:37

Stary sprawdzony sposób, musisz je na maksa przetłuścić np rano na nieś na nie olej taki do smażenia owiń ręcznikiem i noś tak cały dzień, wieczorem spłucz , będą ci po takiej kuracji tydzień trzymać świeżutkie.

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:48:29

myju myju

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:49:54

ja polecam przejsc sie do apteki i poprosic cos na przetluszczajace sie wlosy. Mam ten sam problem nie wroc mialam go i moja fryzjerka polecila mi szampon z czarnej rzepy:) i pomogl:):):

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:49:58

Lakier do włosów je wysusza, co prawda ja mam ogólnie problem z suchymi włosami, ale stosowanie lakieru powinno troszeczkę pomóc:)

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:50:52

Cytat
Ilona4848
Cytat
elentile
Im rzadziej się myje tym mniej się przetłuszczają, ale brzydko tak chodzić z tłustymi. Ja staram się myć tak co dwa-trzy dni, bo w wakacje bywało tak, że myłam codziennie i potem już wieczorem były tłuste i jak zmniejszyłam częstość mycia to przestały takie być.
Zgadzam się , gdy często myjesz włosy pobudzasz gruczoły łojowe spróbuj zadziej myć włosy ;)

właśnie nie, jeśli włosy potrzebują częstego mycia, to trzeba je tak myć, choćby to było codziennie.

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:50:54

Izotek nie jest do włosów tylko na ciężki trądzik :/

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:51:53

Cytat
Anczik
Izotek nie jest do włosów tylko na ciężki trądzik :/

dokładnie, silny lek toksyczny

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:52:50

a i no oczywiscie nie uzywac tych szmponow z marketow czy drogeri bo oni nas chca naciagnac i jesli na szamponie pisze ze na wlosy przetluszczajace sie to w to nie wierzcie to czysty marketing. Najlepszy szampon z CZARNEJ RZEPY!!!!

Tłuste włosy !!

03 paź 2010 - 14:08:31

Cytat
motylembyc
a i no oczywiscie nie uzywac tych szmponow z marketow czy drogeri bo oni nas chca naciagnac i jesli na szamponie pisze ze na wlosy przetluszczajace sie to w to nie wierzcie to czysty marketing. Najlepszy szampon z CZARNEJ RZEPY!!!!

A z jakiej firmy najlepiej taki szampon wybrać? Słyszałam że Joanna jest dobra ale podobno strasznie śmierdzi

Tłuste włosy !!

03 paź 2010 - 14:09:37

myj częściej

Tłuste włosy !!

03 paź 2010 - 14:13:29

Cytat
Oda12
myj częściej

myje codziennie a wieczorem i tak są nieświeże

Tłuste włosy !!

03 paź 2010 - 14:14:54

Możesz też kupić hennę do włosów, o kolorze na jaki farbujesz. Ona trochę wysusza włosy, ale sprawia, że wyglądają na grubsze. Zazwyczaj myję włosy codziennie, a po farbowaniu henną mogę spokojnie co drugi dzień.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomozcie dziewczyny co to za kolor wlosow??