Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:20:34

Cytat
Ilona4848
Cytat
elentile
Im rzadziej się myje tym mniej się przetłuszczają, ale brzydko tak chodzić z tłustymi. Ja staram się myć tak co dwa-trzy dni, bo w wakacje bywało tak, że myłam codziennie i potem już wieczorem były tłuste i jak zmniejszyłam częstość mycia to przestały takie być.
Zgadzam się , gdy często myjesz włosy pobudzasz gruczoły łojowe spróbuj zadziej myć włosy ;)

próbowałam tej metody i skonczylo sie na tym ze robily mi sie straszne syfy na twarzy przy linii wlosów czy jak to tam nazwac, takze niby skuteczne a jednak ma swoje minusy bo teraz mam slady po wypryskach ktore caly czas lecze a wlosy wcale nie przestaly mi sie przetluszczac, myje codziennie bo gdybym tego nie robila nastepnego dnia mialabym juz tak po poludniu nie tluste ale takie nie hmm "swieże" a po moich probach przetrzymania wlosow ani nie zachowuja naturalnosci ani nic sie nie polepszylo tylko zostaly slady na czole ktore cale szczescie powoli schodza

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:23:15

Nafta kosmetyczna !

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:26:48

head&shoulders

po prostu nie dotykaj ich, grzywki w ciągu dnia

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:28:15

polecałabym dermatologa bo drogeryjne "cuda" na poważny problem nie pomogą a możesz miec np. łojotokowe zapalenie skóry, moja koleżanka tak miała poszła do dermatologa i jej przepisał jakieś specyfiki i teraz jest dużo lepiej :)

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:31:26

suszarka,prostownica itp.

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:33:05

Cytat
igusiaczek
codzienne mycie sprawia, że włosy się szybciej przetłuszczały

jakos nie zauważyłam, myję co rano a suche jak były tak są

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:44:52

Ja od 2 lat myłam włosy codziennie...tak szczerze to miałam tego dość!!Postanowiłam przestać i poczekać co się dalej z nimi wydarzy.Juz od 3 tyg myje je co 2-3 dni.I w pewnym sensie to nawet działa:)zawsze jak umyłam wieczorem to na następny dzień wieczorem były tłuste...teraz taki efekt mają dopiero 3 dnia:)

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:55:02

być moze używasz złego szamponu.
zmień szampon, jeśli dalej będą takie tłuste, idź do dermatologa, bo my tutaj już nie poradzimy...

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 14:57:47

Mi pomógł szampon fitomed:)

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 15:02:16

Radzę iśc do dermatologa:)

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 15:02:54

Nie czesac ich za czesto:) Kazdy ruch stymuluje je do tluszczenia sie. Uzywanie delikatnych szamponow do codziennej pielegnacji. Sama mam dlugie wlosy przewaznie zwiazane, rozwiazuje okazjonalnie

Tłuste włosy !!

20 wrz 2010 - 15:04:18

dermatolog nie pomógł mi :/
cytryna odpada - maluje włosy na czarno

myłam codziennie włosy, to samo miałam co ty na wieczór tragedia:/
a teraz co 2 dni myje, grzywkę codziennie, samo się poprawiło, a i jak skonczy mi sie szampon to inny używam, ciagle je zmieniam i tylko do włosów przetłuszczających sie czy normalnych, nie używam odżywek...

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:32:22

może woda brzozowa? ;)
bo jest do włosów przetłuszczających x]]

używam rano albo po umyciu;P

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:37:38

...wszystko zależy od włosów cienkie i niepodatne szybko się przetłuszczają sama mam z tym problem,aczkolwiek jeśli masz gęste i mocne włosy powinnaś zastosować jakieś odżywki lub szampony z apteki polecam z pokrzyw ładnie odświeża włoski ;)

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Tłuste włosy !!

29 wrz 2010 - 16:39:49

ja używam teraz serii kosmetyków nivea voliume i jest na prawdę świetna do tego typu włosów szczególnie odżywka w piance

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dekoloryzacja !!