Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:16:21

Otóż dziewczyny 3 dni temu bylam u fryzjera, bo zachciało mi się aby moje włosy stały się lżejsze ( wcześniej miałam naprawdę bardzo gęste włosy) i po wyjściu z salonu poczułam się jakby zostało mi o połowę mniej włosów ;(( strasznie się czuję, że taką głupotę palnęłam... nie wiem mogłam się bardziej sprecyzować. A teraz mam kolejny problem z włosami bo stały się cienkie, płakać mi się chce po prostu ehh.
I moje pytanie do was czy włosy ścięte z objętości są w stanie wrócić do stanu przed cięciem ?

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:17:55

no:D jak odrosną :P

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:19:00

nie znam się na tym, myślę, że najtrafniej udzieli Ci ktoś odpowiedzi kto się na tym zna
podbijam:)

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:19:32

a ja wlasnie chce mocnow wycieniowac bo jak sa 1 dl to sa ciagle ulizane i mnie wkurzaja

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:20:17

Jasne, że tak. Po prostu musisz troszkę poczekać, żeby odrosły. Też mam grube włosy, a po wizycie u fryzjera czułam lekkość. Teraz znowu mi odrosły i dalej są grube. To kwestia czasu:)

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:20:43

oczywiście, że tak! moja kuzynka ma geste włosy i zawsze jak fryzjerka jej obcina to wracają z czasem to swej objętości

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:24:42

dzięki pocieszyłyście mnie, bo fryzjerka ścinała mi je tak od połowy długości ( też mam długie włosy) i jakby wyczesywała mi te ścięte włosy i już myślałam że to hmm nieodwracalny proces. Tak więc będę czekać i mam nadzieję, że moje włosy wrócą do dawnej postaci .

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:25:38

Cytat

no:D jak odrosną :P

hehe dokładnie. ;)


Nie martw się .ja też ponad rok temu zrobiłam taką głupotę.. Miałam mega grube,gęste i bardzo długie włosy.. denerwowały mnie. poszłam do fryzjera i ścięłam się na emo ... wtedy byla taka moda jeszcz;p .. tak żałowałam....
minął ponad rok a moje włosy rosną,rosną ale i tak nie są takie jak wczesniej. niestety. ;)


http://i mg.epuls.pl/klubowe/1458/1458736_l/user/433458.jpg.jpg

http://i mg267.imageshack.us/img267/2205/1167sb6.jpg

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:27:34

Oczwiście że ci odrosną tylko troszke czasu musi minąć niestety :)

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:28:55

odrosną, przecież fryzjerka Ci obcinała, a nie wyrywała z cebulkami :)

zweryfikowana
Posty: 499
Ostrzeżenia: 2/5

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:31:25

Tez mam grube włosy i zdecydowanie lepiej sie ciesze jak mam ich mniej :D
Naprawde sie lekko mozna czuć, a włosy odrosną nie ma co płakac :*

zweryfikowana
Posty: 1.148
Ostrzeżenia: 1/5

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:32:34

no pewnie, że wrócą :D
nie martw się - mam też baaaaaardzo gęste włosy i prawdę mówiąc nie znoszę ich właśnie za to :) i sukcesywnie pozbywam się ich z objętości...uczucie na początku było dziwne, bo jak tu się nagle przestawić - ale uwierz ! minie wszystko a i może je polubisz :)

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:39:25

napewno odrosną;)
a mogłabyś pokazać jak wyglądała twoja fryzura przed i teraz? bo sama mam ochotę zrobić to co ty, ale teraz sie wacham;|

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:42:24

ja też miałam gęste ,długie włosy,kilkakrotnie miałam już ścinane z objętości,od ostatniej wizyty u fryzjera polubiłam krótsze włosy(mam teraz przed ramiona),o połowę mniej roboty z nimi,i dużo lżej przedewszystkim,przedtem aż głowa mnie bolała gdy czesałam w kucyka ,mnie bardzo szybko odrastają akurat,po prostu kwestia czasu aż włosy odrosną

po wizycie u fryzjera ...

12 wrz 2010 - 17:42:54

moja koleżanka zawsze tak obcina bo ma duuuzo włosów i zawsze odrastaja.poczekaj cierpliwie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

media markt ;))