Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:11:43

z natury jestem brunetką, tyle że co miesiąc kombinuje z włosami. i ostatnio zachciało mi się rudego, ale przed tym rozjaśniałam. :) farba trzyma się długo, farbowałam pod koniec lipca i teraz dopiero zauważyłam, że `płowieje`. i mam straszny problem, bo szybko rosną mi włosy i mam mega brzydkie odrosty i zastanawiam się teraz czy farbowac dalej na rudo czy znowu coś zmienic. ;p

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:19:28

a nie możesz pofarbować tylko samych odrostów? jeżeli mówisz ze nie wypłukują się aż tak to nie będzie widać różnicy a zamaskujesz odrosty;)

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:23:16

podbijam!

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:23:24

szamponetka z mariona-miedź, również mogę polecić :)

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:28:08

Cytat
goosiaczek2
a nie możesz pofarbować tylko samych odrostów? jeżeli mówisz ze nie wypłukują się aż tak to nie będzie widać różnicy a zamaskujesz odrosty;)
odrosty bez rozjasniania mi nie załapią, bo mam ciemne. próbowałam już. ;p

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:37:19

karrQ : ja tez mam bązowe i zeby mi takie wyszłyjak masz ty to musiala bym rozjaśnic.. a moze w koncu spróbuje rozjaśnic i dopiero kolorna to ;D
ja na twoim mijscu dalej bym zostala przy taim rudym bo masz cuudowny ;DD mi ten kolor z joanny robi sie dopiero ładny tak po mniej więcej tygodniu jak juz zdąże umuć głowe z 7 razy bo z początku jest własnie buraczkowy/czerwony ; / przynajmniej na moich wlosach. i dlategoszukam farby zeby od farbowania wlosy byly pomaranczowe i nie blakły .. ; p

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:52:04

l'oreal mango albo joanna płomienna iskra

Ruda farba do włosów

11 wrz 2010 - 23:58:02

Uuuuu! Blada jesteś... Może jakiś delikatny odcień rudego będzie dobrze wyglądać...

Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 00:03:57

Ja kupuję z loreala - Mango. Najlepsza farba jaką używałam inne nie dawały takich efektów.



Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 00:14:19

Chętnie bym CI coś doradziła,ale jak na mnie, żadna farba nie działa ;(( Farbowałam na rudo chyba z wszystkich popularnych firm typu Garnier, loreal itd. ale po 2 dniach wracałam do koloru wyjściowego - w sensie, farba się tak traficznie trzymałą ;/ A jak poszłam do sklepu fryzjerskiego i kupiłam farbę za 40zł - czerwoną, to zafarbowało mi na słonecznikowo-żółty, to była jakaś masakra ;/ Więc nie pomogę niestety :( Ale chętnie poczytam co mają inni do zaproponowania :) pozdrawiam:)

Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 12:59:01

Ja też chciałam mieć rude włosy i na razie nie jest źle. Pofarbowałam się L'Oreal Feria Preference P78 Bardzo Intensywna Miedź. Wcześniej farbowałam aksamitnym brązem Pallet. A włosy naturalne mam o wiele jaśniejsze. Efekt jest taki, że dosyć spore odrosty, które miałam są intensywnie rude (takie jak chciałam :p) a reszta bardziej podchodzi pod ciemny miedziany. Liczę na to, że systematycznie farba będzie się pojawiać na całych włosach. :p Chciałam iść do fryzjera żeby zdjęła mi ten ciemniejszy kolorek i zrobiła rude włoski, ale prawdę mówiąc to trochę mi szkoda kasy. :/



Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 14:23:30

w załączniku na moich włosach płomienna iskra z joanny, jakoś dwa dni po farbowaniu.

miałam też mango z l'oreala - na początku kolor cudny, ale za taką cenę oczekiwałam dłuższego efektu.
szaszetkę z mariona miedzianą również testowałam, kolor nie jest zbyt intensywny ale może być ;)



Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 16:51:56

irmelinx : jeej cudny masz kolor ja juz tak dlugo robie plomiena iskrąi nigdy takiego nie mam -_- a jaki masz naturalny kolor ? ; >
teraz moze spróbuje loreala-mango jak znajde gdzies w sklepach u mnie xd

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 16:53:35

fajny kolor.al ja nie farbuje,wiec nie pomogę;)


http://forum.szafa.pl/16/2331394/_subject_.html

Ruda farba do włosów

12 wrz 2010 - 17:00:38

to może ja się trochę podepnę pod temat.
Komu pasują rude włosy? Chciałabym się na rudo zafarbować, ale nie wiem czy mi pasuje i czy moje ciuchy będą potem pasowały do rudego:) Oczywiście mam zamiar pierwszy raz farbować u fryzjera bo nie wierzę, że samej mi się uda, ale chciałabym wiedzieć czy mam po co iść w ogóle:) Miałam kiedyś mahoń, ale jakoś mnie nie powalił. Chodzi mi o miedziany rudy, ewentualnie taki ciemny płomienny.
[embed_image 0724d6b7cfaddc04b4a661c8534fc46b]


Ps. Zdjęcie na dole nie wiem czemu takie tycie wyszło:) Jest większe w mojej szafie w kreacjach, mam nadzieję że się komuś będzie chciało zajrzeć zeby mi doradzić;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-12 17:05 przez joasin.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

po wizycie u fryzjera ...