Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

8 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szampon

09 wrz 2010 - 19:27:34

Ja co prawda nie mam suchych,tylko przetłuszczające się,ale używam szapmonu Matrix Biolage z orzechami koli i miętą i jest cudowny :) Za 1 litr na allegro zapłaciłam 70 zł z wysyłką,drogo,ale jest bardzo wydajny. Jak miałam opakowanie 250 ml starczył mi na 2 miesiące, bo włosy mogłam myć co 2-3 dni a i tak dobrze wyglądały :)

szampon

09 wrz 2010 - 19:28:34

Cytat
truskawkowa08
niebieski dove jest mega! :) a jeszcze lepiej stosować z odżywką. baaaardzo polecam :)

Popieram właśnie miałam to samo napisać:) Tak samo maska z tej serii jest świetna.
Czego nie polecam, hmm.. jak dla mnie szampony z Avonu i Nivea są do bani- bez wyjątku:P
Cytat
ecri16
Ja co prawda nie mam suchych,tylko przetłuszczające się,ale używam szapmonu Matrix Biolage z orzechami koli i miętą i jest cudowny :) Za 1 litr na allegro zapłaciłam 70 zł z wysyłką,drogo,ale jest bardzo wydajny. Jak miałam opakowanie 250 ml starczył mi na 2 miesiące, bo włosy mogłam myć co 2-3 dni a i tak dobrze wyglądały :)

Wszystkie szampony Matrixa są bardzo dobre, ale niestety drogie- to już szampony z wyższej półki:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-09 19:30 przez kaska__1990.

szampon

09 wrz 2010 - 19:33:06

Cytat
kaska__1990
Cytat
truskawkowa08
niebieski dove jest mega! :) a jeszcze lepiej stosować z odżywką. baaaardzo polecam :)

Popieram właśnie miałam to samo napisać:) Tak samo maska z tej serii jest świetna.
Czego nie polecam, hmm.. jak dla mnie szampony z Avonu i Nivea są do bani- bez wyjątku:P
Cytat
ecri16
Ja co prawda nie mam suchych,tylko przetłuszczające się,ale używam szapmonu Matrix Biolage z orzechami koli i miętą i jest cudowny :) Za 1 litr na allegro zapłaciłam 70 zł z wysyłką,drogo,ale jest bardzo wydajny. Jak miałam opakowanie 250 ml starczył mi na 2 miesiące, bo włosy mogłam myć co 2-3 dni a i tak dobrze wyglądały :)

Wszystkie szampony Matrixa są bardzo dobre, ale niestety drogie- to już szampony z wyższej półki:)
gdzie go zamawiałaś ?? to jest jakaś profesjonalna linia fryzjerska??

szampon

10 wrz 2010 - 09:15:29

Cytat
asiuniaaa88
Cytat
agata74
najlepiej zainwestowac w dobry szampon i odzywki oraz maski fryzjerske jaki sie kupuje w hurtowniach fryzjerskich
ja kiedys stosowalam biosilka szampon odzywke jedwab ale nic mi to nie dalo;/ bylam tylko zla na siebie ze wydalam tyle pieniedzy;/ a niby biosilk to juz taki z tych profesionalnych chyba....
Cytat

ja uzywam szamponu head&shoulders
ja slyszalam ze po tym szamponie jak przestanie sie stosowac pojawia sie lupiez
ale nie tylko biosilk jest profesjonalny sa tez inne np. redken lub brocato i wiele innych . poza tym dieta ma duze znaczenie na stan naszych wlosow

szampon

10 wrz 2010 - 09:16:55

Od ponad roku używam z serii Kerastase ...po prostu rewelacja .

szampon

10 wrz 2010 - 11:44:24

Cytat
Akika
mój wypróbowany to
SZAMPON Z JEDWABIEM STAPIZ SLEEK LINE 1000ml
za ok 13-16 zł litr, kupuję też z tej serii odżywkę i jestem baaaardzo zadowolona - jak w opisie:

"Szampon Regeneracyjna REPAIR & SHINE
Intensywnie nawilżający do włosów suchych zniszczonych i po zabiegach chemicznych
Dzięki zawartości protein jedwabiu posiada właściwości silnie nawilżające
Nadaje się do częstego stosowania"
Dla mnie beznadzieja. I śmierdzi gumą do żucia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ANKIETA