Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:34:48

Mam dość krótkie włosy, znaczy się trochę za ramiona. Niedawno przeglądałam
sobie moje zdjęcia sprzed 3 lat , wtedy miałam długie włosy i o wiele lepiej
wyglądałam w nich i wgl chce bardzo mieć dłuższe. macie / znacie sposoby na to
żeby włosy szybciej rosły. Słyszałam o masce z zółtka czy coś jak wiecie to
napiszcie jak się ją robi. Pomużcie bo to ważne dla mnie.
pozdr.

<moderacja>korekta tytułu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 09:49 przez moderator.

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:38:28

szampon NISIM do dostania na allegro za okolo 100zl... ;) podobno czyni cuda :)
przysrost 1cm na tydzien ponoć ;)

olejek rycynowy tez pomaga:)
i herbatka z pokrzywy:)

oraz masowanie głowy:)

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:40:13

Cześć! Mam ten sam problem , mam włosy trochę za ramiona i również chcialabym mieć dłuższe jak najszybciej. Czytałam sporo na ten temat , aż w końcu zakupiłam sobie naftę kosmetyczną , która bardzo regeneruje i wzmacnia włosy. Można ją nakładać bezpośrednio na suche włosy , albo również jako maseczkę wraz z żółtkiem i sokiem z cytryny. Ja póki co nakładałam samą naftę ( bo z żółtkiem póki co się trochę obawiałam) i mam po niej bardzo lśniące włosy, ale następnym razem będę już próbować maseczki. Podobno obydwa sposoby sprawiają , że włosy rosną troszkę szybciej. Ja będę dalej walczyć w ten sposób. Pozdrawiam ;)

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:42:50

było już wiele takich wątków..

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:47:12

tez slyszalam o olejku rycynowym i sama chce go sprobowac, tylko nie wiem w jakich ilosciach ^^

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:48:48

a gdzie i w jakiej cenie można dostać ten olejek? :)

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:49:45

ja mam szampon i odzywke nisim mam i efektow zero

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:52:48

"pomużcie" <wow>

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:53:57

ja też bym się chętnie dowiedziała o jakimś sprawdzonym sposobie coś.
używałam nafty samej i z żółtkiem ale jakoś to średnio na moje włosy podziałało.

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:55:13

olejek rycynowy kosmetyczka poleciła mi żeby brwi szybko odrosły ( bo chciałam inny kształt )
W aptece kosztuje 3.50 takze mało :) A na wlosy nie wiem w jakich ilosciach sie stosuje poczytaj na necie.

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:56:13

A mi fryzjerka powiedziała, że jeżeli włosy są dobrze odżywione tzn stosujemy odżywkę na włosy 2 razy w tyg i używamy szamponów dostosowanych do rodzaju włosów, nie farbimy ich zbyt często i nie niszczymy suszarka, czy prostownica, to znacznie szybciej urosną niż te o które nie dbamy i że tak na prawde nie ma sposobu na przyspieszenie porostu włosów.
Sama chciała bym żeby moje szybciej rosły, ale nie jestem na tyle wytrwała, żeby nakładać tą odżywkę systematycznie i nie potrafie dobrac szamponu. Ciągle szukam. I często nie mam czasu, by nie potraktować ich suszarką. Ale z tym olejkiem... dobrze jest spróbować ;)

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:57:42

też bym chciałaa :)
osobiście to stawiam na mocną regenerację włosów, odżywianie. tzn. podcięłam je, a teraz ciągle nakładam odżywki.. Wax co 2 dni, a w między czasie aktualnie pantene krem odbudowujący (jak się skończy to pewnie kupię inną;p) i tak dwa miesiące, później będę stosowała Wax'a 2 razy w tygodniu, a na noc w między czasie nakładała mieszankę olejku rycynowego i nafty kosmetycznej ;) oraz po myciu na końcówki, ten jedwab biosilk. teraz olejek stosuję na same końcówki. myślę, że jak mamy zdrowe włosy szybciej one będą rosły :) oczywiście do tego biorę tran i witaminy(takie specjalne na włosy, podobno bardzo dobre :)), piję pokrzywę, zieloną herbatę, miętę, jem dużo owoców i warzyw i piję drożdże :P czy pomoże to zobaczymy.. ostatnio jestem nie zadowlona z moich włosów, ponieważ poszłam pod koniec wakacji do fryzjera i zamiast 0,5 cm ścięła 5 .... a tłumaczyłam! jak grochem o ściane no ! ;P chciałabym mieć za cycki, a mam do ramion .. ;/ a strasznie wolno mi rosną .. ;/ chciałabym tak 2 cm na miesiąc ...

* Wax'a nakładam na noc :)

zweryfikowana
Posty: 1.362
Ostrzeżenia: 1/5

długie włosy

09 wrz 2010 - 15:59:40

moim zdaniem to jak szybko wlosy beda rosly zalezy tylko od naszych genow;/ ja juz probowalam wszystkiego...waxa, maseczek z nafty,zoltka, olejku rycynowego..masek z avocado... tabletek to chyba juz wszystkich probowalam. Jedwabiu,specjalistycznych szamponow itd. ostatnio pare razy koncowki podcinalam bo slyszalam ,ze podobno szybciej beda rosly. Tez mam wlosy za ramiona od 3 lat i ciagle ta sama dlugosc;/ mi sie jeszcze kreca i stracilam juz nadzieje ze bede miala kiedys do pasa;/

długie włosy

09 wrz 2010 - 16:01:14

Cytat
ulapnd
Cześć! Mam ten sam problem , mam włosy trochę za ramiona i również chcialabym mieć dłuższe jak najszybciej. Czytałam sporo na ten temat , aż w końcu zakupiłam sobie naftę kosmetyczną , która bardzo regeneruje i wzmacnia włosy. Można ją nakładać bezpośrednio na suche włosy , albo również jako maseczkę wraz z żółtkiem i sokiem z cytryny. Ja póki co nakładałam samą naftę ( bo z żółtkiem póki co się trochę obawiałam) i mam po niej bardzo lśniące włosy, ale następnym razem będę już próbować maseczki. Podobno obydwa sposoby sprawiają , że włosy rosną troszkę szybciej. Ja będę dalej walczyć w ten sposób. Pozdrawiam ;)



po nafcie kosmetycznej włosy się regenerują,ale czy szybciej rosną - nie wiem. Włosy maja swój naturalny rytm rośnięcia i nie wiem czy są jakieś przyspieszacze/polepszacze. Co do żółtka to nie masz się co obawiać ,tylko testować na sobie. Polecam również wodę brzozowa ok 3zł w sklepie chemicznym lub w aptece. Ja ok 0,5h godz przed umyciem włosów nacieram je nafta kosmetyczną lub w.brzozową . To są babcine sposoby,ale sprawdzone.

długie włosy

09 wrz 2010 - 16:03:02

Ja juz mam za łopatki, nawet za łączenie od stanika i jestem z nich dumna:D jak to zrobiłam? przez długi czas nie stosowałam suszarki ani prostownicy, nakładałam odżywki po każdym myciu - poprostu bardziej dbałam o nie:) aaaa i jedwab, jedwab i jeszcze raz jedwab! a teraz mam dłuuugaśne i jestem z nich dumna:D i oczywiście staram sie nie prostować, polubiłam takie jakie mam poprostu susząc układam je :) bo suszarka dla mnie to mus niestety:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szampon